Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (So, 28. 3. 2020 - 16:03)

Ten kluk odjel před chvílí. Byli jsme se projít,byl sympatický a já se nakonec vyčurala,chtělo se mi hodně,ale styděla jsem se ,že mi to na bobečku nešlo hned vůbec a až jsem to nějak nemohla udržet a pustila to všechno a bylo mi to jedno. A dál se stydím. Napíšu to,ale teď ne hned.

Dominik (So, 28. 3. 2020 - 18:03)

Tak Míšo nestyď se,že ti naplnil pipinku ?

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 17:03)

Jestli ti to nandal do baculky a pustila to tam,tak sis trochu užila. Jen pozor aby ti nenastydla,když je ještě chladno.

Miška (So, 28. 3. 2020 - 13:03)

Když to půjde,tak za Klárou moc ráda přijedu, už jsme si tom povídaly. Ten kluk z Jemnice přijede ve dvě, jsem trochu napnutá.

Pissík (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

já tedy Kláře taky závidím. Závidím ji,že dokáže napsat takový hezký čůrací chvíle jak to prožívá. Já jsem na to levej,ale čte se to hezky a nejen to, - chlapi vědí...

Klára (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Majko jestě jsem zapomněla, chtěla bych na velikonoce pozvat i Mišku,kdyby to šlo na chaloupku, chceme se sejít,ale zatím to kvůli tomu viru nejde. Nevadí ti,že by tam byla taky třeba?

Majka (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

Určitě nevadí, jen se obávám,aby to setkání proběhlo, tady jsem se dočetla,že to chtějí ještě o měsíc prodloužit ten stav omezení a nouze a prý se má být doma. Asi z toho zblbneme všechny.

jo tahle (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

omluva autorovi, člověk se v těch postavách už nevyzná nebo sem moc nechodim

Nechte (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Kláru na pokoji. Já jsem ji poznal,psal jsem včera večer a nezaslouží si tyhle pomluvy. Je to nejkrásnější bytost.

Majka (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Naprosto souhlasím s tebou..... Kláro o těch velikonocích kdyby to šlo,to bych byla ráda. Napíšeme si ještě před tím. Nenech se rozhodit některými výkřiky závisti ,jsi super holka a věřím ti !

Klára (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Majko děkuji za podporu i tobě ze Zákup. To už je ale déle,co jsi mi psal ta krásná vyznání. Mám je schované,ale víš sám,že ti nemohu dát víc než jen myšlenku a přání abys za mne nesmutnil. Jsem zadaná a jsem tomu koho miluji věrná srdíčkem i pipinkou a vůbec. Jestli ses tady toulal u nás v zahradní nebo mně někde viděl (tedy snad jsi mne nešpehoval když jsem šla čůrat cestou ze školy, to by se mi nelíbilo), tak si můžeš zoufat víc,ale pamatuj, máš v Mimoni holku,která na tebe dokáže myslet v dobrém a přát ti lásku a radost a to je důležitý. Ty budeš moc hodný kluk,ale prosím přijmi ode mne toto jako důkaz souznění,ale ne lásky,kterou ti nemohu a nechci nabízet,protože mám ve svém srdci jiného kluka.

To (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

..Je moc hezké ale bolestivé. Děkuji ti za všechno Klárko.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

Ještě si stěžuj, ty zlatokopko, Libor vás zajistil tak,že se můžete celej život flákat a vy máte existenční problémy,jo? Já dělám dvanáctky a noční za blbejch 28 tisíc měsíčně a ty si tady budeš vyskakovat chudinko namyšlená !

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Ten příběh je nereálný-vymyslený.Píše to nějaký na hlavu postižený muž.

Zdena (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

Za ty prachy bych já ani nevylezla z postele, jsi neschopný,když si nenajdeš něco lepšího. A nehodnoť lidi,který neznáš. Klára je slušná holka ,která se za ničím co se týká majetku nehnala a nežene.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Tak si zkus tady na Krnovsku sehnat lepší práci. Tady je to špatný a s tím blbcem z Číny to bude ještě horší . A pak taková mladá chudinka si tady bude stěžovat. To mně teda vytočilo. Omlouvám se,ale živím rodinu a malý dítě a zena na mateřský.

Zdena (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Je to asi v těch končinách těžký, omlouvám se. Ale Jak jsem poznala Kláru a její rodinu,jdou to obyčejný lidičky a neměli to snadný.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

tak co nechápeš? Je to příběh, ty postavy neexistují, tak ze sebe nedělej blbce

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 13:03)

Ten příběh je nereálný-vymyslený.Píše to nějaký na hlavu postižený muž

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Ta Klára ta ma ptáka.

Reklama

Přidat komentář