Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bibi (Út, 31. 3. 2020 - 22:03)

Je to kretén a zaslouží si. Udělat to mí dceři ubila bych ho.

Návštěvník (Út, 31. 3. 2020 - 22:03)

Slavkov je u Brna a Bystřice úplně jinde. Trochu to neladí,leda že by se odstěhovala.

Erektor (Út, 31. 3. 2020 - 22:03)

No ty vole, to mi poser nohu, to je hustý. A je ta holka ok?

Fido (Út, 31. 3. 2020 - 21:03)

Pokud je to pravda, je čin Lukáše neodpustitelně hnusný. Luci se ho přece jen trochu zastává, nebo přesněji řečeno to relativizuje; ale kdyby tam něco polehčujícího bylo (provokace té dívky, opilost, celkově divoká rozjívená atmosféra večera), tak by to uvedl na svou obhajobu. Byl bych pro omluvu, nejlíp upřímným dopisem nebo mailem (podle toho co se dá zjistit a použít), bez očekávání reakce druhé strany. Už pro svou chlapskou čest a svědomí. (Dřív se říkávalo "pro klid duše na smrtelné posteli".)

Zdena (Út, 31. 3. 2020 - 21:03)

Naprosto přesně. Souhlasím s tebou. Jako matka a žena cítím, že on to neunese a chce to napravit. Možná ta holka už to má v pohodě, ale pro chlapskou rovnováhu. Těžko se po těch letech soudit a prokazovat znásilnění, ale pro mužskou a lidskou čest bych to na jeho místě udělala. Asi byli opilí, asi ho třeba provokovala nevím, nebo jen využil chvíle,kdy prostě musela na záchod a neovládl se, ale i to jej nemůže omluvit když to nechtěla a jak píše, že brečela a on utekl. Tak asi zase tolik opilý nebyl a asi si moc dobře uvědomil,co provedl. Už když jsem to četla mi z toho moc dobře nebylo.

Známý (Út, 31. 3. 2020 - 22:03)

je to ta věc z roku 2009 ze září, tak to bylo v lesoparku Záhřeb a ta holčina je ze Slavkova. A není pravda,že se neznali, on se ji pokoušel sbalit a ona ho odmítla a nejmenuje se Lukáš,co ty grázle Emile?! Já sem nechodím,ale nic nebyla náhoda a pokud ti mohu radit, nech tu holku být,jinak neodejdeš po svých. Ať tě ani nenapadne ji hledat.

Ourožek (Út, 31. 3. 2020 - 21:03)

Nazdáááár Zdeníííí, jak to jde?

Miška (Út, 31. 3. 2020 - 20:03)

já se už taky nechci k tomu, co jsem prožívala vracet. Dnes jsem měla hodně práce, taky si třídím fotky,dělám alba a budu fotografovat jaro a detaily v přírodě a bude to fajn. Kluk se odmlčel a tak tomu nechávám volný průběh. Taky jsem nikam nešla, jen něco málo nakoupit a nikde jsem nečurala jen doma a v pohodě jen normálně a ne kriticky. Jen ráno to bylo vydatnější, ale to tak bývá. Na Klárku myslím jaždý den a asi to na velikonoce nepůjde se navštívit a to mně trochu víc mrzí. Dnes taky půjdu do postýlky brzy, jsem nějak bez motivů a bez energie,ale zkusím komunikovat s Klárkou ještě.

Pissík (Út, 31. 3. 2020 - 20:03)

Miško a Klárko napište i o tom jak čůráte normálně na WC jestli mohu tak požádat. Obě to umíte trefně popsat a je to moc silný čtení.

Co zas blbnete? (Út, 31. 3. 2020 - 18:03)

Libor se asi zjevně nudí, a tak asi zase testuje vaše reakce. Kterej vocas by asi do veřejný diskuze psal, že prakticky znásilnil holku? A neřekl bych, že po deseti letech už je to promlčený. Lidi, uvažujte trochu...

Návštěvník (Út, 31. 3. 2020 - 19:03)

neznáš příčiny a následky a chápu Lukášovo rozpoložení a rozhodnutí. Ze své praxe se s tím občas setkávám .

Lukáš (Út, 31. 3. 2020 - 19:03)

Třeba já a bylo to v Bystřici úpod Hostýnem.

Klára (Út, 31. 3. 2020 - 16:03)

Majko koukla jsem na diskuzi a taky tě zdravím. Kdyby se mi něco takového stalo jako od Lukáše, asi bych to neunesla ,ikdyž jsem dokázala loni Jakubovi dát pár facek, že ublížil Mišce, ale naštěstí ji neublížil tak jako Lukáš a neznásilnil jí. Děláme s NIkolou fotoknihu a máme ještě spoustu materiálu na zpracování a ani jsme skutečně dnes ven nešly a tak čůráme jen na záchodě normálně a jinak si užíváme volna. Libor přijede asi zítra a možná zůstane do rána uvidíme. Jeho otec má teď méně práce s ním s tak jsou taky spíše doma. Ráda bych někam na výlet a asi to uděláme ale jen do přírody a ne moc mezi lidi. Tohle je blbý. Miška je taky doma a daly jsme dopoledne skype. Ten kluk ji prý stále uhání , ale ona odolává, mají se setkat až o víkendu. Mamča teď odešla do krámku ještě něco řešit a tak jsme samy doma a možná se budeme válet. Jesli usneme tak pak nebudu moc brzo usínat večer. Jednou Niki už dávno chrněla a já se pak převalovala až do půl jedné. Tak jsem potichu se šla napít a vyčůrat a pak jsem nějak už spinkala.

Pavlína (Út, 31. 3. 2020 - 17:03)

Pozdravuji taky tebe i Míšu. Docela mi to už taky leze na bednu,už aby ten virus zmizel. Sice chodím do práce,ale jen občas a je to doma dlouhý. K tomu Lukášovi se nebudu radši vůbec vyjadřovat,aby mi příspěvek nesmazali. Takže víš,co si o tom myslím. Měla jsem spolužačku na základce a stalo se jí něco podobnýho v patnácti a byla z toho tak hotová,že se léčila a chodila na terapie a kluka si našla až po dvacítce. Ještě se vídáme,už je to překonaný.

Luci (Út, 31. 3. 2020 - 15:03)

A vy víte jak to bylo? Znáte podrobnosti? Třeba ho ta holka provokovala a nakonec se nemohla divit,že se stalo,co se stalo. Nezastávám se nikoho,ale trochu jen přemýšlím. To,že sem napsal a svěřil se, tak to musí nosit velkou vinu v sobě. Třeba se nakonec až tolik nestalo. Nevím. Jen by měl napsat ve které Bystřici se to mělo stát,abychom byli víc v obraze. A jestli chce něco napravit, tu dívku vyhledat a omluvit se jí přinejmenším,ikdyž to ale může být kontraproduktivní. Někdy je lepší věci nechat spát a plynout.

Uno (Út, 31. 3. 2020 - 13:03)

Jestli to je pravda,tak bych ho zbil tak ,že by měl taky na celý život památku. Toho ptáka bych mu amputoval.

Anonym (Út, 31. 3. 2020 - 13:03)

S vinou,žes někomu ublížil se žije blbě. Potřeboval jsem to napsat a dělám další kroky k narovnání toho.

Uno (Út, 31. 3. 2020 - 13:03)

Tak se ozvi až tě zavřou.

Martina (Út, 31. 3. 2020 - 13:03)

to je na blití. Takovej hajzl. Souhlasím.

Anonym (Út, 31. 3. 2020 - 12:03)

Když mi bylo jednadvacet udělal jsem hroznou věc. Špehoval jsem holku co potřebovala na záchod a když byla skrčená a čurala tak jsem jí pohrozil aby mlčela a udělal jsem jí to. Ona byla vyděšená a nemohla se na odpor a jen plakala. Pak jsem utekl pryč. Neznal jsem jí,ale byla tak kolem osmnácti. Stalo se to na vinobraní v Bystřici večer. Žiju s tím už deset let a chtěl bych se jí omluvit, byl jsem zlý a neovládl se. Lukáš

Reklama

Přidat komentář