Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Já myslím, že podobně, jak byli za méněcenné lidi označeni Češi, vracející se z Itálie nebo Newyorčané, by měli být označení i všichni, kteří jsou nakažení iracionálními ideologiemi, např. slunáčkáři, korektnostní buzny, rasisté, kteří protěžují negry, feministky apod. ------------------------- Řešil bych to povinnou nálepkou na čele pod pokutou 50 tis. Kč za nenošení, a izolací v místě bydliště, protože tyto individua jsou nositelé ideologické nákazy. Kromě sanitního kordonu kolem Prahy by to znamenalo i zřízení převýchovných táborů, kde by se těmto nakaženým umožnila ideologická převýchova směrem k hrdosti na svůj národ, péči o evropské hodnoty, agresivnímu potlačení každého útoku proti těmto hodnotám. ---------------------------------- Takže bychom místo ombudsmana měli Velkého čaroděje, kterého by zastupovali Velký drak a Velký obr jako strážce naší národní totožnosti.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Ne každý, kdo dostane virus SARS COV 2 onemocní nemocí COVID 19. Možná až polovina nakažených neonemocní. Záleží na jejich imunitním systému a na infekční dávce (době expozice). Když máš dobrou imunitu a dostal jsi malou dávku viru, nemusíš onemocnět. Proto je dobré mít třeba respirátor i třeba dvojkový. Přes něj může něco projít, ale je toho tak málo, že to nemoc nezpůsobí.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Pochopil jsi méně, než jsem doufal. Za prvé - respirátor FFP2 nepropustí dovnitř kapénky, ale vir ano. Za druhé, přes jakýkoliv respirátor (i FFP3) třeba nosit roušku, protože výdechový ventil vir propustí ven.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Covid je nemoc. Virus se jmenuje SARS. Přesněji SARS COV 2

30.3. (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Jestli se mě ptáš,zda by neměl být udělaný test na kovid při jakékoliv kovové implantaci,tak za mě Ano.

30.3. (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Tyto techniky pomáhají žít lidem dál,ať už se jedná o implantáty,osteosyntézy,zevní fixační systémy a jin.Výhodou je právě časná mobilizace.Velkou nevýhodou je právě infekce a tím nepřijetí kovového materiálu tělem.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 11:03)

Istambulská úmluva není tak špatná. Nehodnotí děti, lidi dle původu, sexuality, vyznání pro přijetí do Čech a na český zapadákov, který potřebuje dosídlit kvalitními lidmi geneticky, aby nahradil ty Jedovaté, Cyniky-realisty a další idioty, co nebyli schopní nic vymyslet a udělat, jen držkují na internetu v důchodu.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Xenofobii je třeba naočkovat primitivům v Africe a Asii, ale tak silnou, aby raději zůstali doma. Jakmile se to udělá polovičatě, tak přijedou do Evropy a dají nám jako xenofobové do držky.

Cynik - realista (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Mimořádně vhodným očkovacím zařízením je jakýkoliv samopal, dobře by posloužil i desítkami let prověřený vz. 58... Jedna očkovací dávka do vzduchu, druhá těsně před příď člunu, nu, a pokud by nestačily, ta třetí...

kdo (Po, 30. 3. 2020 - 11:03)

je tady povětšinou prase jsi ty. Co jsi vymyslel ty? Jen mlátíš prázdnou slámu

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 11:03)

Prase! Správně si se definoval. Ovšem to je urážka tohoto užitečného tvora, který lidem zajišťoval po staletí dostatek chutných kalorií na zimu. Nadávej si nějak jinak, třeba do houvna, to na tebe víc sedí anonyme !

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Vzhledem k Lisabonské úmluvě. Mastrichstské smlouvě z roku 1992 tuším a zejména Istambulské úmluvě, bych zakázal jakoukoliv soukroumou porážku těchto inteligentních zvířat, protože se jedná o zvířata přibuzné člověku a v Istambulkské úmluvě je zakázáno týrání. Navíc vykrvení, omráčení zvířete je velice barbarské a podobá se daleko promitivněji halal porážce, která je naopak správná a zdravá , protože z duchovních pohnutek.
Zvíře, které tak rádo jedlo, zabije často vlastní rukou týrající hospodář, který je pak sám sní ještě ten den za velikého veselí, často zdrogován alkoholem a hýkající do zvůků jakých si čertů či harmnik.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

I když diskutuješ sám se sebou, nedělej tady z toho pralesní ligu.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 11:03)

˛Recep Tayyip Erdoganúmuvu ratifikoval a to je chlap, ne ubohý anonym co zbaběle útočí ze zálohy˛, ale to je evidentní, že takovéto útoky jsou ubohé. Podepiš se zbabělče !

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

návštěvník je podpis?

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Nedělej hlupáka, když si zbabělec a podepiš se !

podepdal (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

jsem se stejným způsobem jako ty, čili nevyplnil jsem kolonku. Toť vše

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Normálně píšeš pod nějakým nickem a když nadáváš, tak jako anonym?!

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 13:03)

před chvílí jsi nadával, že nepoužívám nick a potom tato otázka? Srovnej si to v hlavě

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 13:03)

Hele buď jsem blbej já nebo ty a nebo voba. Každopádně bych chtěl mít tvoje problémy.

Reklama

Přidat komentář