Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 18:03)

Jo jo,taky jsem čet diskusi na Novinkách.Mazec.Stejně jako diskuze pod tím,co psala ředitelka Domova důchodců.Už penzistum hrabe.

Kača (So, 28. 3. 2020 - 17:03)

Jak myslíš. V obchodě makají ohrožení důchodci i mámy od dětí. Jsou platní v této době a ty jsi zalezlý doma...

jejda (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

a za čeho platíš nájem zdravotní a tak?

Miluna (So, 28. 3. 2020 - 11:03)

Jo přesně Die kdyby aspoň člověk věděl kdy to zkončí, tak by se podle toho zařídil ale tohle je už na hlavu.Jen čtu jak už nakažený přibývaji už u nás po dvou stovkách a to jsou jen testovaný a kolik je nemocných netestovaných? Kači ono je to tak že Sergej do práce jít chtěl ale já mu to přes duben zakázala,já mam prostě nervy že se nakazí a donese to domu.Zatim má domluvenou na květen jestli to klapne tak má nastoupit na místo řidič-skladník.Ale stejně se bojim ale říká mi že nemůže být bez práce několik měsíců.Tak já nevim ale já mam prostě strach že to svinstvo domu dotáhne.Hnusnej pocit je i jít nakoupit natož někde v práci.Dneska pojedem do přírody a pak nakoupit.A včera vecer byl Kači zase sex a teď už mi dělá vše tak jak sem chtěla a sám od sebe.Tak sem si ho naučila už a chodí mě prstit nebo lízat po každý když chce sex.Měli jsme ho teď denně,už asi pět dní za sebou.Když neni v práci tak koukam kolik je v něm síly.A to jsme se asi i hodinu v kuse líbali včera a k tomu mam od něj na krku 8 cucfleků.Měla bych z toho radost že je to teď tak hezký ale ten vir to všechno kazí a ničí:'(

Kača (So, 28. 3. 2020 - 17:03)

Rozesmála jsi mě. 8 cucfleků, no to bych chlapovi dala :)). Ještě abych v práci lítala se šátkem na krku :). Je skvělé, že si teď tak parádně rozumíte...ale máš pravdu, že ten koronavirus to kazí. Ale ber to tak, že aspoň to, co je pro tebe nežádanější, tak to máš. Hlavně ať to vydrží, sama víš, že tvůj chlap je bez práce nervózní. Kdyby to tím dubnem skončilo...nebo kdybychom aspoň věděli, jak píšete, přibližně... Ale netušíme nikdo, jestli tady takhle nebudeme psát za půl roku. Tak hlavně abychom byli my a naši blízcí zdraví...no a mám po úsměvu :(. Jdu žehlit roušky. Abych si začala pomalu zvykat...

di (So, 28. 3. 2020 - 11:03)

Na tom koronaviru je kromě jiného nejhorší že nevíme kdy to skončí. Kdyby jsme věděli že třeba v červnu už vir odejde tak se to dá snáze přežít.

Mio taky se připojuji ke gratulaci, všechno nejlepší a hlavně přeji zdraví to je nejen v této době nejdůležitější.

Kača (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

Milu, nepřemýšlel Sergej, že by šel teď dělat do zemědělství? Koukala jsem, jak Ukrajinci zaměstnavatelům chybí...a byl by na vzduchu. Seznam zprávy: Ukrajinci odjeli, nemá kdo sklidit špenát... Není v okolí Písku něco podobného?

Mia 22 (Pá, 27. 3. 2020 - 17:03)

Milu, to je už hodně dlouho. Našla jsem tu diskuzi náhodou a bylo nás tam několik z celé republiky. Dodávali jsme si sílu k životu. Pak jsme se přestěhovali do té uzamčené diskuze a za nějaký rok to postupně upadlo. Milu já nikam nechodím, jen na procházky a to už taky sama, pro jistotu. V obchodě zde není žádnej nával a já jsem tam obvykle sama. Zakázala jsem dětem sem o víkendu přijet i když mám narozky, to není důležitý, hlavní je jejich zdraví. Po dětech je mě už smutno, byly zde často, ale povídáme si každý večer přes messenger.

Kača (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Mio, nevím jestli je to dnes nebo zítra, ale přeji ti krásné narozeniny. Ať jsi zdravá a vyplní se ti vše, co si přeješ.

Lalla (So, 28. 3. 2020 - 06:03)

Milá Mio, přeji ti aspoň trochu hezké narozeniny. (Já je mám za týden :(

Miluna (Pá, 27. 3. 2020 - 19:03)

Tak aspoň že jste Miu přes Messengera.Ale kdy už tohle všechno zkončí.Kdy už budou vidět nějaký výsledky že nákaza klesá a ne stoupá.Já teď vařim Bratislavské plecko a Sergej pořád šije.Už se to naučil tak už nám ušil pěkný roušky.U rodičů sem zatim taky nebyla.

Kača (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Vidíš Milu, Sergej je vyloženě pracovitý chlap. Nevím čeho se bojíš. Neříkám kdyby byl vyhoštěn, ale nic takového neohrozí. Ten si práci najde vždycky. To si spíš myslím, že by měl mít obavy Ota. Pokud vím, HIV nemá (nebo mi to uniklo). Být ním, fofrem bych padala makat do obchodu. Vím, že je špatná doba, ale až nebude, tak ta práce vůbec nebude. A zaměstnavatelé si budou cenit lidí, co je podrželi v krizi. Aspoň v lidskost a vděčnost doufám... On žádného Sergeje, aby ho uživil, nemá... Vidím reklamy na fb každý den, jak Tesco a Kaufland shání lidi. Před půl rokem tady depkařil, že k ničemu není, tak teď se může ukázat. Přišla jeho doba.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 11:03)

Zahradnictví také marně sháněj lidi.

Lalla (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Dobře napsáno, Oto vzpamatuj se....Sergej to bude mít těžší jako každý ale najít práci pochopitelně šanci má

Kača (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

Lallo, jsem moc ráda, že to cítíš stejně.

Mám dotaz (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Znáte někdo roma s koronavirem? Já ne a myslím, že romaci jsou proti tomu imunní. Chtělo by to vědecky prozkoumat pro výrobu vakcíny. Třeba romové zachrání svět.

bianka (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Novinky píšou: Celá romská osada Háj ve městě Gelnica v Košickém kraji je v karanténě. Důvodem je Rom, který se před časem vrátil z Velké Británie a nedodržel povinnou domácí karanténu.

Mám dotaz (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Třeba ho otestují a nic mu nebude. Potom bych v tom viděl šanci. A vzkaz pro Romy: Nemyslím to nijak hanlivě.

Mám dotaz (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Znáte někdo roma s koronavirem? Já ne a myslím, že romaci jsou proti tomu imunní. Chtělo by to vědecky prozkoumat pro výrobu vakcíny. Třeba romové zachrání svět.

:D (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Volá číňan s koronavirem ruskému doktorovi a ptá se:
- dostal jsem to?
- da
- dostanu se z toho?
- da
- kur.a jak?
- pěšky, vole.

Reklama

Přidat komentář