Reklama

Obřízka

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

tak to se multinicku dosti pleteš. Ty tu plácáš svoje fantazmagorie, lži a výmysly. Občas zašermuješ něčím jménem - zpravidla to jméno jde dohledat, ale odvoláváš se falešně. Svoje tvrzení nemáš zásadně podložená zdroji, co by šlo dohledat. Jen plky typu: "znám spoustu mužů, kterým obřízka zničila život" apod. Když jde o pravá jména, tak jako ten kontroverzní pediatr z Ameriky, toho jinde cituješ, ale nevěděl jsi ani, co o něm píše Wiki. A fakta, co o něm píší média, ne typu Blesk, ale typu LA Times, nebo na na stránkách univerzity ap. Doc. Zvěřina, co ses ho dovolával, tak jeho článek vyznívá zcela jinak, než co tu dokola omíláš. On říká, obřízky se není třeba bát, i když nikoho na ni neposílá, ale respektuje, že tu jsou zdravotní důvody a nezrazuje ani ty, co tam jdou z hygienických důvodů. Od Doc. Šmakala, tak pokud by on chtěl něco agitovat, bude to dělat sám. On ani neví, že ty zneužíváš jeho jméno pro svoji agitaci. Tvé jméno ovšem znají v řadě zařízení, co mají www stránky a kam jsi jim začal spamovat. Pak to museli promazávat.

gin (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

Přesně to tu jsem chtěl načmárat, ale obráceně.

Martin (Út, 3. 3. 2020 - 08:03)

Takže pořád trváš na tom svém tvrzení, že v nějaké civilizované zemi s vyvinutým zdravotnictvím umírá ročně kvůli mužské obřízce cca 200 dětí? Ano nebo ne?

Tonda Vlas (Út, 3. 3. 2020 - 06:03)

Tvrdil jsem to zcela jinak, než to ten šašek počmáranej napsal, a s těmi mrvými po obřízce, myslím si, že je jich více u novorozence se dá ůmrtí svést na cokoliv.

Martin (Út, 3. 3. 2020 - 06:03)

Teď se od toho distancuješ co? Ale sám jsi to tu minimálně dvakrát tvrdil!! Tak si to teď hezky vyžer.

Zkoumal (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Důležité je sledovat relevantní zdroje, zůstat v klidu, relevantní stránky jsou konkrétně stránky WHO a obřízka je trendem zdravého životního stylu a zdravý životní styl je nejlepší varianta jak předejít i nákaze různými viry, zvláště i korunaviry . A pak je nutné používat ochranné pomůcky kondomy a respirátory. Vyhýbat se neobřezaným mužům. Zůstanu doma a budu komunikovat jen s jedním obřezaným mužem, jsou to pravidla, vyvarovat se neobřezaným lidem. Je to preventivní, stejně jako kondom. Je to ochrana veřejného zdraví.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Proti koronavirům je nejlepší obřízka a pak ještě fialkový olej na řiť, jak teď nově učí jeden ajatolláh.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 16:03)

Protože, to byl jistý černý humor----------------jinak, z předposledního příspěvku jsem si jistý že mám opravdu co do činění s pokryteckým evangelikálem, který tu manipulativně překrucuje-----------------stejně sem už nikdo nechodí, jako už nechodí žádní věřící na JHVH, takže je celkem jedno, co tu píše. Hlavní je, že se tu odkopal jako agresivní cirkumfetišista.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

Hlavní je, že uvádíš odkazy a na lidi a nic o nich nevíš. Prostě na pomatených slintech fanatických aktivistů boje proti obřízce ho někdo zmínil, tak papouškuješ. Pak se divíš, když vidíš reálný odkaz, že byl třeba Žid. Nic nevíš, ale o to víc duníš. Jak ten prázdný hrnec. Jakmile přejdeme na konkrétní odkazy, tak rázem jsi v úzkých. Nemáš co říci, tak napadáš lidi.

zdroje? (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Tady kdosi vytahuje "fakta" jak kouzelník králíky z klobouku. Bohužel, vycucané z prstu a obvykle nedodá zdroj. Pokud naopak někdo jemu uvede dostupný zdroj, tak to nic není. Např. text na Wikipedii s řadou odkazů, které skutečně fungují, to ho nezajímá. Kde jsou ty jeho hodnověrné zdroje. Kde jsou ti 4, co spáchali sebevraždu kvůli novorozenecké obřízce? Ať uvede lepší zdroj než Wiki. Asi nějaké aktivistické diskuzní fórum, odkazy typu, "slyšel jsem", "vím" ale nikdy tam není veřejný zdroj. Samozřejmě wiki není vědecký zdroj, ale jsou-li odkazy, třeba na Los Angeles Times, třeba o odsouzení lékaře, tak nemám důvod tomu nevěřit. Proč mám věřit nějakým fámám, co tu místní Kecal šíří a nevěřit zprávám LA Times v elektronické podobě? Tyhle zdroje jsou pro mě dostatečné, abych takovému lékaři nevěřil. Neumím si představit, že by jakékoli české noviny vč. Haló novin napsaly, že někdo byl odsouzený, uvedly různé detaily - a ta věc byla vymyšlená. Tady by rychle byla žaloba ze strany té poškozené osoby a musela by být omluva atd. Jestli mu nestačí wiki, tak hlavně ať sám uvádí svoje zdroje, odkazy kde to přečetl. Vytáhnou a zneužít něčí jméno, ať to je Doc. Šmakal, to dokáže každý. U Doc. Zvěřiny přitom ten článek byl zcela opačný tomu, co tu sám tvrdí. Sice jedna věta byla pravdivá, ale celkově článek zněl, obřízky se netřeba bát. Jakmile jsem to uvedl (odkaz na zvěřinovy www stránky, plus média, která to přetiskla), tak rázem osobní napadání. Neměl co říci, tak začal napadat. Já nechci věřit něčemu jen proto, že to říká pediatr, co nechá zbytečně umřít tříletou holčičku, co podporoval neřestný byznys své dcery, když potřebovala vyprat peníze s řetězce s prostitucí atd.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

To je ale o něčem zcela jiném, to se týká jeho dcery, kterou kryl. Za ním ale Zkoumala neposílal, protože on je už po smrti. Ale jiní jsou naživu, například profesor Maxmilian Stehr, přednosta dětské urologické kliniky v Norimberku, který je přímo odborníkem. A netřeba za ním letět za velkou louži.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Aha, takže když jeden "odborník" byl demaskován, tak rázem se vytáhne další. Proč to odvolávání se bylo na toho doktora z Ameriky a ne na Maxmiliana Stehra? Aby to nebylo jak se Zvěřinou, aby se neukázalo, že ona nakonec tvrdí něco jiného. Nebo může mít v něčem ujetý názor, stejně jako Doc Mešták tvrdí, že se nemá moc pít tekutin. Ač je chirurg jinak vynikající.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

co toto? Paul Fleiss Gets Probation for Aiding Heidi : Court: Crowd of supporters turns out as pediatrician avoids prison time for helping daughter hide profits from call-girl ring.
September 19, 1995|SHAWN HUBLER | TIMES STAFF WRITER

As hundreds of supporters, some with nursing babies in their arms, packed a federal courtroom Monday to show their support, Los Feliz pediatrician Dr. Paul Fleiss was sentenced to three years probation for conspiring to hide the profits from his daughter Heidi's call girl ring.

The thin, gray-haired doctor, who has practiced medicine in Los Feliz for 30 years, smiled in relief as U.S. District Judge Consuelo B. Marshall pronounced the sentence.

Outside the courtroom, he said that in retrospect, he should have handled things differently, but his motives were pure: "I never intended to cheat or lie or steal. I only wanted to help my daughter."

In addition to probation, the elder Fleiss--who has been left penniless by his family's legal travails--was fined $50,000 and ordered to serve 625 hours of community service. He also was sentenced to one day in prison, but will not serve any time behind bars because that part of his punishment was offset by credit for the day federal authorities had booked and processed him.

zdroj Los Angele Times, datum v textu na začátku. Tohle není vycucané z prstu.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

Na wikipedii to píšou o Fleissovi jinak, než jak jsi to překroutil.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

tak to shrnu, píšou o tříleté holčičce, co mu zemřel, píšou o dceři, co jí podporoval byznys v prostitucí a píšou o jeho odmítání obřízek. Píší toho víc. Pak jsem citoval i z jeho nekrologu. Dost věcí, abych viděl, že takovému člověku se spíše vyhnout a ne mu věřit jako vědecké autoritě.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Takže pan profesor pomáhat rozjet svojí dceři její byznys s prostitucí , podílel se na praní tisíců dolůařů a tvrdil, že je zaměstnaná v jeho lékařské praxi, za což byl odsouzen. To jsem si nevycucal z prstu, ale z Wikipedie. Zkrátka nejen že byl problematický jako lékař (zemřela mu pacientka zcela zbytečně), pomáhal dceři rozjet její byznys s prostitucí, ale byl i odsouzen za bankovní zpronevěru a praní špinavých peněz. - To nás tedy servíruješ kapacity, na které bych se vážně neodvolával. Ono jde okecat vše, zemřelí pacienti, rozjíždění sítě s prostitucí i bankovní a finanční podvody. Jen říkám, že i kdyby byl odborník, tak já bych se mu vyhnul. Stejně jako se vyhnu obyčejnému doktorovi, který sice řemeslu rozumí, ale "jenom" je silně arogantní.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Fleiss was the father of "Hollywood madam" Heidi Fleiss. In 1995, he pleaded guilty to charges of conspiracy and bank fraud. He helped Heidi launder hundreds of thousands of dollars by lying on her loan application and falsely claiming that she was an employee of his medical practice. He was sentenced to one day in prison, three years' probation, 625 hours of community service and a $50,000 fine.[5] Following the felony convictions, the Medical Board of California placed him on probation for 1 year and publicly reprimanded him for "unprofessional conduct" and "dishonesty".[6]

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Žel, stává se to i při zákrocích prováděných LEGE ARTIS.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

to je řeč jako rozprávka. Dotaz zněl, kde jsou ty případy - a psal si, že víš o mnoha případech - kdy po obřízce zemřel pacient. Já vím z médií o pár případech, kde to dělal někdo nekvalifikovaný v zemích "třetího světa", ne v civilizovaných zemích.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

To se prostě stává. Vím jmenovitě o čtyřech mužích, kteří se kvůli novorozenecké obřízce, která jim byla provedena, zasebevraždili.

Reklama

Přidat komentář