Reklama

Ve škole naboso

Natálka (Út, 20. 2. 2018 - 15:02)

Ahoj píše Natálka co děláš a jak se máš ty a já jsem na tabletu a jak se máš ty a já jsem na tabletu a jak se máš ty a já jsem na tabletu a jak se máš

Anonym (So, 10. 2. 2018 - 19:02)

kdo bude chtít si popovídat na toto téma ve škole na boso atd. napište mě rád si pokecám na email.cz [email protected]

Koloděj (So, 27. 1. 2018 - 15:01)

tím absolventem zřejmě je a bude dobře když přes držku dostane od někoho jiného, sám by se šetřil.

Dana (So, 27. 1. 2018 - 15:01)

to ten absolovent je ? Koloděj měl asi na mysl absolventa a těžko říct jestli se upsal nebo si to plete.Nicméně já jsem ze školy už pár let a občas jsem když bylo teplo ve škole naboso chodila,ale kantoři to neviděli rádi.

Ámosi (So, 27. 1. 2018 - 12:01)

ono taky záleží na učiteli. Chce naučit a umí to tak naučí. Nebo si to jde odučit a je mu jedno jaký výsledek to má. Je plno lidí co umí perfektně pravopis a můžou to být hovada a naopak. Jsou lidičky co se písemně a možná i verbálně hůře orientují, ale mají zlaté srdce, šikovné ruce a jsou to ve všech směrech slušní lidé. Třeba můj manžel mi napsal kdysi dávno jeden dopis a já ho upozornila na dvě hrubky. Od té doby mi nikdy nepsal. A víš že je to úžasný člověk, kterého bych za žádného , třeba v pravopisu dokonalého, člověka neměnila?

Ámos (So, 27. 1. 2018 - 09:01)

Já jsem byl ve škole jako...Vy grafomane jeden,škoda že jste se ve škole nenaučil pravopis!!Takových hrubek se jen tak nevidí.

Míša (So, 27. 1. 2018 - 08:01)

Já jsem byl ve škole jako malý kluk bosky celý den nedobrovolně. Děti mě zlechtali a sundali mi kvůli tomu ponožky a už mi je zpátky nedali, ani bačkory. Odehrálo se to takto. Stalo se to ve třetí třídě, hned o první přestávce. Je to už dávno, nějakých 45 let. Prostě mě o přestávce několik kluků popadlo a odtáhli mě dozadu za lavice. Tam mě položili na zem, roztáhli mi ruce – dva mi na ně klekli, další mě popadli za nohy. No a dva kluci mi rozepli košili a začali mě strašně lechtat na holém těle. Na břiše a na žebrech. Strašně to lechtalo a smál jsem se. Ostatní děti se seběhli okolo a bohužel se jich několik přidalo k mým trapičům. Další ručky začali lechtat mojí holou kůži a pak mě další děti zuly – bačkory i ponožky šly dolů. A lechtali mě bosýho na chodidlech. Málem mě ulechtali k počůrání, trošku jsem si ucvrkl. Seběhlo se to hrozně rychle. Když mě strašně zlechtali, tam mě pustili, ale bačkory i ponožky mi nechtěli dát a já pak musel chodit celý den ve škole bos. Učitelka to naštěstí nijak neřešila, já jí řekl, že je mi teplo. Bačkory na mě pak hodili v šatně, ale ponožky někam zahodili. Šel jsem domů v botách naboso a pak v sobotu, když máma prala, tak se nemohla dopočítat ponožek a divila, kde jsem ty jedny mohl ztratit…

Tom (Út, 18. 10. 2016 - 17:10)

Chodíte někdo v jídelně naboso?

Karel (Ne, 25. 9. 2016 - 23:09)

A taky mě, Radime, rajcuje,...mas fb?

Marcela (Ne, 3. 4. 2016 - 14:04)

Já chodím často ve škole v botech, učitelé mě nikdy neposlali přezout, někdy hlídá školník, tak se přezuju, ale moc se to neřeší. Přes rok to ani často nejde poznat, jaká obuv je do školy, v zimě mám někdy kalhoty přes kozačky. Je to sranda, když někdo tam chodí po škole bosky nebo v ponožkách, hlavně z nižších ročníků. Chodit tak schválně je uchylárna.

Gymnazista (Pá, 1. 4. 2016 - 12:04)

Gymnazisto, popiš tu...Tak mi Mirku, napiš nějakou e-adresu, psát tady do těch okének ty romány nejde...

Mirek (Čt, 3. 3. 2016 - 11:03)

Když jsem já chodil na...Gymnazisto, popiš tu tělocvičnu. Že to bude nadlouho, nevadí.

Mirek (Pá, 8. 11. 2013 - 06:11)

V naší škole několik...Chtěl bych je vidět.

Matej (St, 23. 10. 2013 - 10:10)

Chodiť bosý je úplne úžasné. Hlavne vonku a to hocikde. Ale ja nenosím ani ponožky. Škoda si zničiť ponožky, natože ich moc nemám, a milujem ten priamy kontakt so zemou s holými chodidlami. Ponožky to trocha izolujú.

jiri (So, 12. 10. 2013 - 07:10)

Tak to docela zavidim nas stale hlidali jestli mame prezuvky,na zakladce a vrcholem vseho byly pracovni cinnosti na ktery jsme museli mit vsichni gumaky. Meli jsme ucitele ktery na tom trval takze chodit na boso jsme si mohli nechat zdat. Ba naopak byly dny kdy jsme meli pracovky,tak samozdrejme vsichni v gumakach jsme cekali nastoupeni na skolnim pozemku,prisel ucitel a rekl ze jdeme do tridy nebo do dilen a samozdrejme v gumakach kdyby pry ksme sli ven aby jsme se necourali prezouvat. Meli jsme dvou hodinovky takze kdyz jsem se zul mohl jsem zdimat ponozky kolikrat. Docela by me zajimalo jestli to takhle maji i na jinych skolach. Ikdyz tohle je pres deset let zpet. Jediny dobry bylo ze holky vypadaly dost dobre v upnutych teplakach a vysokych gumakach. Ale jinak to byl des.

Bóďa (So, 21. 9. 2013 - 04:09)

V naší škole několik kluků a holek nenosí přezůvky a chodí v ponožkách. Když bylo teplo tak byli někteří úplně bosi.

Tomča (So, 14. 9. 2013 - 09:09)

Tak vcera jsem sel domu 15km bosky venku bylo 9 stupnu po desti vsude kaluze blaticko mokra trava to byla lahoda hna super prochazka na boso.

Tomča (So, 14. 9. 2013 - 09:09)

Lidičky chozeni na boso je to nejlepši a nejzdravejši takže chodte bosi a prdte na blbce oni jenom zavidi ze to nedokazou tak jako my.

Bosky (So, 23. 1. 2016 - 16:01)

chodí po škole jenom čuně. Třeba po špinavé chodbě nebo na záchod, to je parada.

Holomek (So, 23. 1. 2016 - 11:01)

Nové fórum o chození bez bot a to i ve škole:
http://nabosovponozkach.blueforum.cz/

Reklama

Přidat komentář