Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Od tebe kousek (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Klárko jsem ze Zákup,to je od tebe kousek. Ctim, žes zadaná,ale miluji tě a tvé vyprávění pokaždé až do konce všeho z těla.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Sleduji příběh děvčat od začátku, nejsi ty ten zoufalý kluk,co sem psal jeden čas ta nádherná vyznání? Z toho tvého sdělení je to výrazně cítit,ale třeba si to pouze nesprávně analyzuji. Odpovíš mi po pravdě?

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Nevadí ti, že ty holky mají pinďoura?

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 11:03)

Jestli má KLára pinďoura,tak o to horší, že se fláká a stěžuje si na nedostatek, když je Libor královsky zajistil. Stejně je to zlatokopka

Klára (Pá, 27. 3. 2020 - 19:03)

Majko možná pojedeme na chaloupku ale jen na jeden den na otočku a jestli se nebudeš zlobit, já bych to setkání dala, až tam budeme více dní a situace s tím virem se uklidní. Rády tě uvidíme ,opravdu. Radime, já se občas na ten Zanzibar dívám i přes tu webkamery ,ty obě nebyly u hotelu přímo,ale kousek vedle a mně je smutno a já se na to nemůžu dívat protože se mi chce hned plakat a Niki to má stejné. Ale když se díváme na to, co jsme si natočily nebo nafotily my, tak nám to nevadí. Divný, že jo? Ale já za to nemůžu, to jdez mého srdíčka samo. Moc ráda bych se tam vrátila a tys říkala Majko, že by ses tam taky ráda podívala, proto bych ti opravdu ráda ty naše fotky a videjka ukázala. Jestli tam pojedeš letos nebo za rok,určitě se ti tam bude líbit. Pujdeme se s Nikolou vysprchovat a pelíškovat. Včera jsme koukaly na film Básníci v televizi a vydržely jsme až do konce neusnout. Už si teď moč měřit nebudeme, ale ve sprše si ve stoje pipinku uvolním a ona moje určitě čůrat bude, protože vnímám, že v bříšku nad pipinkou mám vodu kteráchce ven, ale jestě to není kritický, chce se mi tak normálně.

Pavlína (Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

Klárko vzpomínky jsou krásné ale i bolí a ta web camera je reálná a to co máte natočené jsou vaše radosti a proto ti jdou slzičky do očí,když vidíš tady a teď jak a co tam je. Holky hezky se vypelíškujte a s tím čůráním už neexpenimentujte, vyčůráte stejně podobně a podle druhu nápoje vydržíte více nebo naopak méně a intenzita vyprázdnění je podle toho taky různě intenzivní ,ale v průměru máme podobně objemové močové měchýře.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 18:03)

?

Miška (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Tak včera jsem čekala na toho kluka z Jemnice a pak zavolal že až v sobotu,tak uvidím. Chtělo se mi taky čurat a tak jsem si nechala baculku na poslední chvíli a mám 390 ml,tedy podobně a to jen ,že jsem byla doma a kdybych byla venku a chtělo se mi tolik, tak to bych se počurala.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Jestli jsi měla kafe před tím, tak to chápu,ono když potřebuješ na malou tak už když máš 300 ml v sobě tak se ti chce dost a s kafem vůbec,oni tam jsou látky,co podporují stahování močáku a ten to chce vytlačit všechno ven a tak se pipina může se svěračem zbláznit aby to vydržela. Bez kafe se dá dát i půl litr,podle toho jak na to moc myslíš nebo jak máš aktivní nebo neaktivní močák.

Romana (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Tohle znám. Po kafi musím čurat brzy a nevydržím a to mi jde hned a strašně rychle z pipiny, ale nevyčurám až tolik mnoho. Kolikrát když není WC tak to pustím klidně venku a neřeším to,prostě musím do minutky nebo bych byla pochcaná. Jindy čurám normálně a udržím v sobě více moč a jde mi toho víc a dlouho.

Maja (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Jo a je to nejlepsi dieta,vazne

Maja (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Holky a zkouseli jste pri curani si sednout na analni kolik a pohybovat se,vazne se curani zastavi a zase se ale analek otevre tolik ze kajdim i kdyz se mi nechce..

Majka (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Holky zase děláte experimenty.... Já se taky už nudím. Nepojedete Klárko na chaloupku? Myslím, kdyby ses chtěla se mnou vidět. Byla by ch zvědavá na ty zážitky z cesty a moc ráda bych tě osobně poznala s Nikolou i maminkou...

Klára (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Daly jsme si po obědě kafe aby to bylo rychlejší, Niki kafe pije zřídka,ale ono to funguje spolehlivě. Já jsem musela rychle a udělala jsem 400 ml rovných a ségra úplně stejně,ale ta se mohla počůrat a stejně si trochu už pustila do kalhotek v koupelně, protože to úplně nestihla a už jí to šlo. Takže máme ty močáky v bříšku asi podobný, jednou jsme to dělaly jen po kafi a načůraly jsme ještě méně ,myslím kolem 350 ml a taky to nešlo udržet víc. Je hezky a půjdeme ven.

Jana Tepla (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

1888ml

Tak (Pá, 27. 3. 2020 - 14:03)

...jsem udělal 440 a kroutil jsem se a čůral jsem jako blázen.

Pepík (Pá, 27. 3. 2020 - 14:03)

Koukněte na Xvideo- carnival pissing17 od času 25:15. To je mazec

Nav (Pá, 27. 3. 2020 - 14:03)

Koukni na voyeurpissing com,tam těch carnivalu je několik a několik beerfestival atd.

Jana Hrušková (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Já mám 440 a taky jsem to už nemohla vydržet jsi lepší.

Karolína (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Mám 520 a už to nešlo, už jsem se trochu počurala a hned to pustila do nádobky. Kdo jste víc?

Reklama

Přidat komentář