Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Default User Image
Eva (Pá, 7. 6. 2024 - 13:06)

Jseš jenom nadrženej a blbej nebo nemocnej !?

Default User Image
Honza (Pá, 7. 6. 2024 - 13:06)

Možná ano .

Anonym (Pá, 7. 6. 2024 - 13:06)

A nerómy nechceš ? 

Default User Image
Honza (Pá, 7. 6. 2024 - 12:06)

Zdědil jsem malý domek u lesa . Bydlím tu sám a je mi smutno. Rád bych ubytoval skupinu Romů            ( muže , ženy , rodinu ... ) bez ohledu na věk a vzhled . Budu vám sloužit a starat se o vaše pohodlí. Peněz na to mám dost . Pokud budete s něčím nespokojeni přijmu jakýkoliv trest . Budu váš domácí a pracovní otrok a pokud mi to dovolíte tak posloužím i jako sexuální hračka nebo toaleta. Vše jsem napsal upřímně , dobrovolně a nahatý na kolenou .

Default User Image
A (Pá, 7. 6. 2024 - 14:06)

Je dom dřevjeny?

Default User Image
Kolemjdoucí (Čt, 6. 6. 2024 - 22:06)

Čtu na Novinkách a zjišťuji, že mi chybí Vaše diskuse. Lidské, jiskrné, chápájící, i hádavé, empatické, tolerantní, živočišné,..... a velmi, velmi inteligentní. Nechápu, kde jste se tu objevili, ale byli jste skvělí a je mi líto, že jste pryč. I když chápu, jeden člověk a tolik zlosti. 

Miluno, ty tu někdy jsi? Jak se máš?

Lidi, jak se máte?

Default User Image
Šárka (Pá, 7. 6. 2024 - 09:06)

Myslím, že tu lidi stále jsou, ale ne vždy jsou vidět jejich příspěvky, protože teď se to zde řadí podle toho na co člověk reaguje a tak nejnovější příspěvek může být klidně na druhé stránce.  Jinak mne se daří dobře, jen mi už chybí sluničko. poslední týdny u nás neustále prší, tráva a stromy rostou jako blázen. Na hlavu ořezaná vrba má již dvoumetrové větve. Ještě, že máme kozy a tak to má kdo žrát.

Default User Image
Honza Hrt... (St, 5. 6. 2024 - 05:06)

moje sestřenic vzala cikána...krásné tři děti a blond geny přeskočily. neházím do jednoho pytle ono i bílí jde o výchovu,,, sem rasista ale znám i pár s práce a musím spolehnout hasič. jdu i na pivo pouze jeden zachránil my život 

dneska už neřeší pořád Romy  potom rákosky  pak Arab zase Mongol asi nerad jako ve Francie kde mix vlastenec . ne naše holky nesahat...na svatbě nebyl děti fajn sestřenky... nechci zase zabřednout do rasismu.¨

jen tady je 18 Roka černé zuby E55  to příklad co opravdu ne krávo.

Anonym (Út, 28. 5. 2024 - 13:05)

Tak co všichni děláte?  

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 09:05)

Já poslouchám gypsy jazz. Úžasná muzika.

Anonym (St, 29. 5. 2024 - 21:05)

Asi zde už není nikdo, kdo by chtěl jen tak klábosit, škoda, bývalo zde veselo.

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 04:05)

Možná je to tím, že časy se mění. A lidé taky. 

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 08:05)

Došli Romové? Možná si někde dopisují vlastním jazykem.

Default User Image
Anonym (Út, 28. 5. 2024 - 14:05)

Tak jsme mistři no a co, no a co, no a co. 

Default User Image
----- (Čt, 30. 5. 2024 - 15:05)

-------

Default User Image
Karmen (Čt, 30. 5. 2024 - 09:05)

Prý se tím nadšením a pozitivní energií aktivovala nějaká brána a lidem se plnila přání. Zažili jste někdo něco takového?

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 11:05)

Jo to říkal oka-múra.

Anonym (Čt, 16. 5. 2024 - 11:05)

Taky je u vás ve městech větší převaha ženských? Tady u nás nějak jo a nedělá mi to dobře. 

Default User Image
Šárka (Út, 4. 6. 2024 - 21:06)

V naší vesnici je převaha svobodných mužů. No většinou jsou nepoužitelní. Ale jeden čas sem jezdily na lov sestřičky z Prahy a ještě ulovily dobré kousky.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 22:06)

Ahoj Šárko. Ten misogyn to je můj názor. Miluji ženy, přestože jsou většinou hrozný potvory, ale proto, je život zajímavější. Muži se dělí na dvě základní skupiny. Na ty, co za něco stojí a na ty, kteří za to nestojí a kolikrát jim ani nestojí, třeba kvůli orientaci. Z těch co za něco stojí, si odečti mamánky, kteří se raději honí u mámy. Zbydou ti narcisové, kteří jsou sice zajímaví, ale jen do okamžiku, než zjistíš, že myslí jen na sebe a jsi pro ně jen trofej ke chlubení. Pak ti zbyde skupinka těch hodných a vhodných, z nichž většina chlastá, ale někteří se dokážou postarat o tebe a vaše děti. Žádný princ na bílém koni a ve zlaté zbroji, ale sny ti pomohou z nejhoršího a pak zjistíš, že při té bídě, není život zas tak špatný, když nekoukáš na TV, ale raději si s tím, kterého sis vybrala, vlezeš do postele.

Reklama

Přidat komentář