Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 09:03)

Oprava: míněno virtuální gramtnost ve vyhledávání relevantních zdrojů informací

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Mimochodem nemožné najít na netu relevantní zdroj informací, sorry jako, já jej nenašel.
Vše nějak cinklá žumpa.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 09:03)

Lidi jako Jedovatej jsou taky Ž.U.M.P.A. (nechci být sprostý jak Jedovtej exemplář, který změnil nick, protože už to bylo neúnosné jak tu nadával údajně i odradit lidi jako sdfg, který zde již nediskutuje ). Kde se bere ta hmotnost, váha těch článků na P.L.? No, ve vesmíru asi ne! Je to dáno usilovným kopírováním zaměstnanců v řádu asi 15ti let na jednu stránku s tímto omen-nomen nakopírovaným názvem, který ukradli Parlamentu a jeho listům.

Cynik - realista (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

„Lidi jako Jedovatej jsou taky Ž.U.M.P.A. (nechci být sprostý jak Jedovtej exemplář, který změnil nick, protože už to bylo neúnosné jak tu nadával údajně i odradit lidi jako sdfg, který zde již nediskutuje ).“ --- „...sdfg, který zde již nediskutuje“? Nebuď zbytečně trapný, hrdý socanský voliči sdfg, jedinou změnou je, že ty, sdfg, píšeš pod mnohými jinými nicky, nebo bez nich… I když z jednoho úhlu pohledu máš vlastně pravdu – sdfg zde nediskutuje, ani nikdy nediskutoval - jen sem cpall zoufalé výblitky, často též „vylepšené“ sexuálními nechutnostmi… Vlastně se ani nedivím, že se ke svému nicku nehlásíš, patrně záblesk jasného myšlení… nu, obávám se však, že jen záblesk kratičký, a nebude se dlouho opakovat.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 19:03)

Cynik-onanista není to lepší přízdiva? Mne to přijde přiléhavější, neustává, je jak tichý Don-poručíme větru dešti! Jak za nás bylo, bude, je všichni za mnou do rudé partaje. Rudá tlamo nevymáchaná.

Cynik - realista (So, 28. 3. 2020 - 06:03)

Mnohé se díky pandemii změnilo, mnodé se změní, některé jistoty však zůstávají – hrdý socanský volič sdfg byl, je, a nadále bude jen ubohým trapným blbečkem, jehož hodnota nikdy nedosáhne ani hodnoty psího hovna, rozšláplého na chodníku… Vím, opakuji se, ale ten žalostný zmršenec to stále není schopen pochopit. Nu, co ovšem čekat na od tvora, kde vrcholem jeho možností je reakce na světlo, příjem krmiva a následné vyměšování, občas snad dokonce kontrolované…

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Podle mne si na JEDOVATÝHO jenom hraješ, jedovatý měl lepší a trefnější a cílenější slogany a nadávky, tohle je lógr.

Oleg Borcov (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

Mám originální kazajku slavné SSSR bolševické bojovnice
Zoja Kosmoděmjanskeji, že jseš to ty za 100 000 je tvoje. Rublů samozřejmě,ty směním za dolary. Chci to v nechráněných bankovkách...

ShabbaTot-Jahoda (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

no co ty jsi za vlastence,ty rusáku Oleg Borcov?!….Jako správný ruský mužik se drž radči Rublu,anebo Juanu a měnu vrahů z Wolstrítu,lokajů Pentagonu,agentů CIA,Vatikánu a Mossad nech na pokoji!A pokud Dolary,potom pouze v chráněných bankovkách,ty ruská pokrytecká komunistická strukturo, nečistá,prolhaná jak Kreml.Klasika ruského bolševika

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

Jo hele a musíš přijít osobně. Adresa Bohnická u Liedlu. Musíš si jí vyzkoušet, natahuje se zepředu a má dlouhé rukávy a ty se zavazují vzadu našimi pracovníky z útvaru rychlého odchytu...

na (Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

ruskou klasickou literaturu nemá ani ta německá

četl (Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

jsi někdy knihu Tichý Don?

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

A ty jsi ji někdy teď třeba vygooglil?! Tak se neptej.

(Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

jsem četl mnoho ruských románů. Zrovna jako německých. A na Kubáni jsem se byl osobně podívat.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 08:03)

Já se zeptám Jedovatýho, jak je řízena na PL ta karma článku, tedy který bude dlouho na titulní straně?! Kvalitou autora, jeho vzděláním a zásluhami pro stát v oboru o kterém píše?!
A co ten muzikant Štěpánek?! Trochu mysli Jedovatej, P.L. jsou Ž.U.M.P.A.!

Cynik - realista (Pá, 27. 3. 2020 - 08:03)

A také něco pro Jahodu: „Toaletní papír se stal bezesporu jedním ze symbolů pandemie nového koronaviru. Na mnoha místech po celém světe se stal nedostatkovým zbožím a tam, kde na pultech byl, často velmi rychle zmizel. Taková situace platí i v Kalifornii, kde si ovšem vynalézaví Američané pomáhají i jinak. ---

Nahrazování toaletního papíru má však na severu Kalifornie neblahý vliv na tamní kanalizace, které se ucpávají. „Objevili jsme tam kromě poměrně běžných náhrad, kterými jsou třeba kapesníky, také trička, která kanalizaci ucpávají,” uvedl minulý týden úřad, který má na starosti správu kanalizací. ---

Ucpávání kanalizace může mít za následek další zdravotní problémy, zejména pokud by se znečištěná voda dostala do kontaktu s pitnou vodou, kterou lidé používají v domácnostech, varovala správa kanalizací. ---

Úřad také vyzval lidi, aby v případě nahrazování toaletního papíru papírovými utěrkami, nebo třeba tričkem, věci nesplachovali do záchodu, ale zabalili je do odpadkových pytlů a ty poté vyhodili do směsného odpadu.“

(https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/kalifornske-kanalizace-se-ucpavaji-lide-nahrazuji-toaletni-papir-ledascim-40318246) ---------

Jahodo, jen suché konstatování – kvůli nedostatečující kanalizaci házeli použitý toletní papír do krabic na záchodě a poté do komunálního odpadu v Moskvě, za dob Sovětského svazu, ale od té doby uplynulo několik desítek let… --- Jistě znáš rčení „objevil Ameriku“, v Kalifornii to s použitými náhradami toaletního papíru, a hlavně se shromažďováním a posléze s vyhazováním použitého papíru a jeho náhrad spíše vypadá, že „objevili Sovětský svaz“… --------- Tebou očekávaný přílet orla bělohlavého je také ve hvězdách… na americký lék se asi ještě dost načekáš (nedojde ti petkové pivo?), protože Amerika bude léky potřebovat v prvé řadě pro sebe:

„Márnice v osmimilionovém New Yorku, epicentru nákazy v USA, budou brzy plné a město už žádá o pomoc federální vládu. Rychlost, s níž se tam nový koronavirus šíří, opravňuje k obavě, že město je bomba, která už exploduje. ---

„Lze poctivě odhadnout, že nemocí se nakazí polovina, možná víc než polovina Newyorčanů,“ nalil ve středu obyvatelům čistého vína starosta Bill de Blasio.
Každá hodina však statistiku překonává. ---
„Když jsem šel minulý týden do práce, byli mezi pacienty jeden dva se symptomy Covid-19. Během včerejší služby už byl každý nakažen koronavirem,“ popsal nástup nemoci Craig Spencer z fakultní nemocnice na Manhattanu.“ (https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/new-york-bomba-ktera-uz-exploduje-40318244?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null) ---------

Ne, opravdu mne to netěší… tento příspěvek je jen protiváhou vůči tvým obvyklým reklamním žvástům… ale jeden z diskusních příspěvků na Novinkách to fakt trefil, když napsal: „...k čemu jsou nám hmotné statky, když není čím utřít zadky.... (JUDr. Ivo Jahelka) “...

Shabbatot-Jahoda (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Hmmmm.... márnice v NY jsou plné....
A ty z toho máš radost,ty lumpe!

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Von ještě bojuje 3. světovou.

Cynik - realista (Pá, 27. 3. 2020 - 17:03)

Neumíš číst, šašku, nebo nerozumíš psanému textu? Co je napsáno v závěru příspěvku, na který jsi reagoval? " Ne, opravdu mne to netěší… tento příspěvek je jen protiváhou vůči tvým obvyklým reklamním žvástům…" --- Přestaň čučet na oblohu a svou nedočkavost na přílet bělohlavé šelmy orlovité netlum chlastáním, a budeš mít naději (i když hodně malou), že se tvé mozkové schopnosti zlepší.

Kdysi (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

tu měl jahoda přednášku o tom, že za sociálismu byl toaletní papír nedostatkovým zbožím. Asi si na to většina z nás pamatuje. Bylo to v době, když vyhořela papírna ve Štětí. A tak vzniká otázka, jak je to s toaleťákem v kapitálismu. Jedna podělaná pandemie a orel bělohlavý hází do kanálu trička.

Reklama

Přidat komentář