Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

To si anonyme špatně pochopil mě Čechy vůbec neštvou.Naopak se ukázali nejrozumější z celý Evropy ale štve mě celkově jak se to všechno posralo.A to počasí to teď podtrhlo.Prostě mi hrabe z toho.Sem teď ve stavu kdy mi nic už ani tak nebaví a hlavně tady denně čumět na sebe kdoví jak dlouho i když on za to nemůže teď.A svěřil se mi že je nešťastnej z jeho mámy že zjistil že ukrajinci co ho znaji a jak se tam u nich znaji tak zjistil že se tam vysmívaji mámě že jeho máma je špína.A Sergej přiznal že ví že je to hrozný ale jeho máma má nějaký problem jak tam byl na Vánoce tak mi přiznal že to tam vlastně nemohl vydržet že tam byl smrad a špína a že s ní neni řeč že zjistil že používá i plesnivý věci.Tak teď jsme o tomhle vedli hovor.A říkal že my tady doma máme čisto podle ní že už by se tam zbláznil kdyby se tam měl vrátit.Tak nevim co si myslet.Tak máme oba divný ty pravý mámy.A Miu on teprv ušil jen jednu tu roušku,on mu přestal ten šicí stroj fakčit tak zkoumal co s tim je.A anonyme knížku tu nemam žádnou.

?? (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Proč nešiješ roušky??? I bez stroje to jde, zrovna ty bys měla pomáhat ostatním

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 22:03)

Já sem si je chtěla vystříhat jen nůžkama ale on že je lepší to ušít tak se s tim piplá.To ještě na to objednal i látku a bude pokračovat dál.Ale chvílema odpovídá zase mrzutě a vztekle:-( Říká mi že na něj doléhá nejistota z té situace že je v nervech tak se třeba i občas za sebe omluví ale stejně už prostě mam strach z ponorky.Teď mu říkam že si vemu šátek a pujdu chvilku obejít kousek barák a on ať nikam nechodim a tak já nevim člověk se tady zblázní!!

Miluno, (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

taky se ptám, proč nešiješ roušky jako každý? Jsi mladá a nudíš se. Nebo chodíš aspoň třeba sousedům důchodcům v obci nakupovat? Děláš vůbec něco pro lidi v týhle době?

:) (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Ne, ta jenom kváká

Mia 22 (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

Milu a proč nepomáháš Sergejovi šít roušky? Můžeš mu přece stříhat látku a tkaničky nebo gumu.

Miluno (So, 21. 3. 2020 - 15:03)

když tě tady všechno tak štve, tak jsi měla zavčasu vycestovat do Anglie, tam to mají volnější, někde doporučují, někde varují... a regály mají fakt prázdný. Nevážíš si dobrého bydla a furt budeš nadávat na všechno a furt a furt a furt. Sama nic nevymyslíš, ale ostatní kritizuješ za všechno i za počasí. Ty jsi teda divný stvoření

Mia 22 (So, 21. 3. 2020 - 16:03)

To je prostě Miluna, s tím se nedá nic dělat.

bianka (So, 21. 3. 2020 - 15:03)

Milu, to mi zakázali ti, kteří mají o mě strach. Ne vláda.:-) Já to stejně porušuji.

bianka (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Milu, dej pozor na suchý kašel. A teploty. Abys nenakazila děti a Sergeje. Včera to doopravdy ale na šaty nebylo. Tos byla na balkoně, jo?
Vidíš já taky šílím, a připadám si jako ve vězení. Zprávy mi zakázali sledovat, filmy už mě nebaví. A ještě můžu jen 2 hodiny být venku.

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

A kdo ti Bianko zakázal zprávy? A to sem nevěděla že senioři můžou být jen dvě hodiny? Já myslela že dvě hodiny vyhraněný na nákup a dál kdyby chtěli tak do lesa nebo někam do přírody můžou? Jo přesně jako ve vězení,teď tou zimou si tak připadam.Jindy bych šla do restaurace a teď?:-( ..Včera sem byla ráda aspoň za ten balkon,jedinej kontakt se světem.Já tam seděla na slunci tak mi bylo v těch šatech dobře ale bez toho balkonu je to hrůza,asi jako to cítí Mia bez zahrádky.No a to co cítim je z pylu,teď už je to lepší.A na videa jak tu už Sergej je se ani asi nemůžu moc soustředit,bylo lepší když sem tu byla sama i když už mi taky moc nebaví ani ty videa.Já už nevim co dělat:-( ..mam fakt hnusnou náladu.

Miluno,, (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

zkusila jsi někdy přečíst nějakou knížku?

bianka (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Milu klídek.... U Hladového okna je nápis.: Viry sílí, lidé šílí, naše pivo dodá síly, místo roušek máme RUM.

bianka (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Došlo mi meilem. Babiš: Tak dlouho mě chtěli Češi zavřít, až jsem nakonec zavřel já je .:-)

Miluna perli (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Hovno, dosralo, hovno

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Jo tak já mam divno psychicky.Mě prostě dojebalo to počasí.Být v kleci a čumět ještě na sníh to už je moc.Já chci na balkon aspoň.Vcera sem dala šaty,kafe a koukala na zahalený lidi a dneska musim být zase mezi zdma.Z 18°C na 0°C to je na hlavu!!

di (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

To je hrůza jak ty čísla nakažených přibývají. A to ještě nějací blbečci si vymýšlejí aby pro ně do ciziny přijeli až nebude sluníčko, chtějí se asi ještě opálit. Děs!

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Jo máš pravdu teď sem koukala to jsou blázni.A co vůbec jak to teď bude? Třeba takový cestovky a letecký společnosti maji asi po práci co? Všechno už bude jinak teď.

Miluna (Pá, 20. 3. 2020 - 15:03)

Mě nějak hlava přepla do nějakýho režimu že už ani nepobíram že všechno je to skutečnost.Mam pocit jak když koukam na nějakej napínavej film:-O..i ta zpráva jak lidi utíkaji z karanteny,k tomu ten vrtulník,armáda..Doma už mam děti i Sergeje.Děti si právě dělaji úkoly přes internet a Sergej přivezl od příbuzného šicí stroj a právě sedí a šije roušky.Člověk by fakt tomu nevěřil jak se takhle celý svět změní a to jsme teprv na začátku.

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 17:03)

Milu tady se šijí roušky pro všechny. Ty, co jsme měli doma látky jsme je odnesli do konzumu, já jsem ještě přidala gumu, co mě zůstala doma po výrobě Rico-sponek. Dvě šikovné maminy od menších dětí našily a šijí roušky a nosí je zpět do obchodu a každý, kdo potřebuje si vezme.

Reklama

Přidat komentář