Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

Kéž bys Romano měla pravdu a práce pro Ukrajince tu byla i pak.A kdo je ta Arianna? Já tu jiný diskuze nečtu tak nemam přehled.Kdo je Arianna a o čem psala? Nějakou Markéru S.tu taky z minulosti znam,nebo spíš všimla sem si že se tu kdysi o ní psalo.Ale já pořád nechápu jak to poznáte z tolika anonymů co tu píšou že je to ona? Když něco napíšu a odepíšou mi tři anonymové nemam šanci poznat nic.A Kači co tam psala o Sergejovi a Ukrajincích? Miu to je hrůza jestli už to tam máte,tak se s nikym ani moc nebav radši.Kam se to svinstvo dostane tak tam začne bujet.Já to mam Kači jako ty,chytá mi to ve vlnách vyšilování pak zas pocity jako když koukam na blbej sen a tak nějak se to střídá.Miu to sem ani nevěděla že máš nějaký skupinky kamarádů internetových.Si překvapila;-) ..a jestli ta bába rozesrávala diskuze tak je sama jako vir.Kači myslim na tebe.

Anonymní odpověď (Pá, 27. 3. 2020 - 14:03)

Arianna je vědma a byla fotomodelka. Ve své době dost známá. Nyní je kartářka v Blesku. Její exmanžel také vykládá. Arianna tam nepíše, ale bláznivá Markéta ji i přesto napadala na diskusi Arianna a Raven jen z toho, co vyčetla na fb u Arianny. Nakonec se jí lidi vymáli a diskuse téměř zanikla. Protože Markéta už nemá kam jít, všude okolo jsou jen diskuse pro úchyly, našla tuto vaší slušnou diskusi. Jste jiní, jinak staří, bydlíte každý jinde, máte různé politické názory, ale respektujete se. A to Markéta nesnáší. Dokud vás nerozeštve, nepouráží, tebe Miluno nedožene k zoufalství, bude tady škodit. Ty diskuse fakt byly často u sebe a plný jejích nadávek, proto bylo lehké zjistit, že smrdí i tady. A Kačka na to kápla. O Serjožovi tam psala, ale hodně mimo. Jen nadávky Arianně, že už jí zdudou jen UK na šukání atd. Je cvok.

Miluna (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Aha,dík za vysvětlení.A Arianna to vlákno založila sama a nebo ta diskuze byla o ní? Co sem tady z minulosti pochytila tak ta Markéta je nějaká bláznivá bába? No jako někdy se vytočim to záleží na momentálnim rozpoložení ale jinak mi nějaká bába nerozhází.Sem myslela že mi nadává kdokoliv jinej ale jestli to byla nějaká prdlá bába tak tu mam víš kde:-)

Anonymní odpověď (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Nezaložila ho Arianna. Původně se mělo diskutovat o těch kartářích, potom se to zvrtlo ve velké nadávky. Kdokoliv tam pozitivně napsal, byl od ní napaden, že je Arianna. Tak moc si ta bláznivá přála, aby mohla diskutovat přímo s ní. To se nestalo, tak se snaží vytočit vás tady. A děti nejsou překážkou, naváží se do každýho. Je dobře, že jí máš na háku.

Miluna (Pá, 27. 3. 2020 - 17:03)

Mě by to nejvíc mrzelo od někoho koho tu znam a koho mam ráda.Teď mi třeba zamrzelo že mi bloknul jeden v celku hezkej chlap na videochatu.No ale on neví koho bloknul takže zas až tak to nemrzí ale zamrzí víc než tady nějakej výkřik od někoho.

No (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Měla jsem tady na Doktorce několikrát s Arianou čest diskutovat. Na vláknech o kosmetice. Shodly jsme se, že tam nemají co dělat dýleři. Pak mě ale několikrát udivila, jak tady i na svém profilu špatně používá slovo reklamovat. Snažila jsem se jí vysvětlit význam slova, jeho francouzký původ ale marné. Dále si trochu naběhla s povýšeným jednáním ohledně používaných parfemů. :) Nevyšla z toho dobře ani chytře. To jen tak mimo téma této diskuze

Mia 22 (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

Nevím jestli je nebo byla v blázinci. My jak jsme se zdekovali, tak jsem o ní ztratila přehled a na jiných diskuzích jsem se nepohybovala ani jsem ji nevyhledávala. Jen jsem si na ni vzpomněla ,když
o ní napsala Kača.
Jo fabrika je tak 20 km a ten člověk ani jeho manželka sem do obchodu nechodí, ale nevím s kým se tady přátelí. Jinak mě to celkem nevykolejilo, protože stejně co můžu? Nic, jen čekat. Ale nepanikařím, jsem v klidu.

Kača (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

Tak snad to bude dobrý. Já se pohybuji v sinusoidě. Jednou vyšiluji, pak jsem v těžké pohodě. Jednou dezinfikuji kelímky od jogurtů, podruhé jdu na nákup a říkám si, že jestli si mě ten vir má najít, tak si mě najde, ať si poslouží. Katastrofické zprávy už nečtu, když je čas tak vlezu sem, čtu zábavnou diskusi Arianna a Raven :) nebo koukám na FB. Jinak některé vtipy na FB nemají chybu.

bianko (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

jo, asi budu mladší ročník, i když taky něco odžito ...1960

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Netahejte sem cizí diskuze, a jejich postavy. stejně jako jsme sem nedali odkaz na Katchu a její výplody před lety

Kača (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

Sem s ním, ať se pobavím v této nelehké době.

Mia 22 (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Tak už je ten neřád i v naší vesnici, zatím 1 případ, snad to tak i zůstane.

Kača (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Mio, a ví se jak k tomu ten člověk přišel? Je dohledatelný zdroj nákazy nebo nevědí?

Mia 22 (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Ví se to, dotáhl to z fabriky.

Kača (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Mio, tak doufám, že ta fabrika je daleko a ten člověk nikde netrajdal. Už aby se člověk bál jít nakupovat...ach jo.

Miluna (Pá, 27. 3. 2020 - 01:03)

Nevim co mi tady někdo nadáváte.Sami to píšete že firmy přichází o Ukrajince.Je mi z toho hůř a do pláče.Nevim jak si mam pomoct Bianko aby mi to nebolelo.My jsme se Sergejem i dneska večer hodně sexovali a zase to bylo krásný.Teď prostě se do toho dal a dělá mi to krásně všim.Ten sex je tyhle dny tak obohacenej a já nechci o tohle přijít.Celkově o něj i když mi někdy štve ale je to muj chlap a já nechci být bez něj.Nevim co mam dělat.Už takle špatně snášim že polovina jeho kamarádů mizí.Já nechci život bez chlapů.

Kača (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Milu, proč se necháš tak lehce vytočit? Nikdo přeci ukrajince z naší země nevyhazuje. A Sergej si práci najde, je to v něm. Tak nevyšiluj. Hlavní je se ubránit té nemoci. Až bude po ní, potom se uvidí co bude. Ale už se vykašli na ty katastrofické scénáře a nediskutuj s tou babou bláznivou. Tvé nešťastné myšlenky jsou pro ní štěstí...a to přeci nechceš. Mám tě ráda.

Romana (Pá, 27. 3. 2020 - 04:03)

Proč na tu anonymní krávu reagujete ? Vždyť je to pořad jedna a ta samá čúza, co se tady sere do každýho. Nasírá se zle i do Arianny na vedlejší diskusi , jenže ta tam nechodí , tak už se ta svině zabydlela tady. Bianka s Kačou ji ještě zvládly , ale ty Miluno hned reaguješ a vidíš bubáky. O to tý svini jde , abyste nebyly spokojené a hezky si tady nepovídaly. Nereagujte na ní a bude klid.Miluno, jó Ukáčka odjeli , protože tady nemají práci. Tak toho využili a jeli za rodinou. Až bude po, tak se vrátí. Práce pro ně bude dost.

a tady (Čt, 26. 3. 2020 - 22:03)

„Lze očekávat, že asi na půl roku dopravní stavby ztratí své dosavadní tempo, v některých případech se úplně zastaví,“ sdělil.
Podle něj se ve stavebnictví přeskupí pracovní síly. Firmy sice přišly o dělníky z Ukrajiny nebo Slovenska, zároveň budou nově bez práce tisíce lidí z cestovního ruchu nebo pohostinství. „Odliv levné pracovní síly z Východu bude do určité míry negativní aspekt pro jednotlivé stavební firmy. Na druhou stranu využití českých pracovníků znamená pozitivní podporu naší ekonomiky a zpomalení růstu nezaměstnanosti. Bude ale potřeba i finanční podpory státu pro zachování započatých stavebních zakázek a případně těch nových,“ dodal ekonom.

bianka (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

Milu uklidni se, šíříš kolem sebe stres. Pokud tam máš děti a Sergeje, přenášíš to na ně. Psala jsem přece, že záleží také na tobě, aby byl doma klid.

Reklama

Přidat komentář