Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Majka (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

Zdravím a trochu mi zatrnulo. Nejsi náhodou těhotná? Promiň ,ale musela jsem se zeptat přímo, snad to není ode mne netaktní.

Klára (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

To ne ale musím moc myslet na Mišku a její baculku. A moc se stydím.

Klára (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

tohle jsem nepsala před tím v půl desáté já. Ale Majko těhotná nejsem, neboj, ale je to trochu jinak. Zítra.

ouhrabek (Po, 23. 3. 2020 - 14:03)

Zdenííí, kde jsiiii

Bonus (Po, 23. 3. 2020 - 12:03)

Já chodím někdy chcát se ségrou a ta mi to ukáže do detailu

Návštěvník (Po, 23. 3. 2020 - 14:03)

Kolik vám je?

Bonus (Po, 23. 3. 2020 - 16:03)

mně 15 a jí 13

Kluk (Po, 23. 3. 2020 - 17:03)

Já jsem ségru k tomu nepřemluvil.

Tony (Ne, 22. 3. 2020 - 23:03)

Ty budeš ještě asi velkej mlaďoch, když máš tak nahučeno v klacku,že sám tečeš, jen vidíš čůrat holku.

Martin (Ne, 22. 3. 2020 - 22:03)

To bych vytek jen bych je viděl chcát. Mě to jde samo i bez honění rovnou v takový situaci.

Jamek m. (Ne, 22. 3. 2020 - 22:03)

Holky asi 18 jsem vyděl dvě chcát loni u nákladních vozů na nádraží. Velký louže udělaly spolu. Já si to hned udělal kousek u jejich louží když odešly a do nich.

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2020 - 21:03)

Hlavně si nepočůrejte roušky

Klára (Ne, 22. 3. 2020 - 20:03)

Pavlínko moc děkuji za povzbuzení. Taky se v tom občas plácáme, ale myslím si, že to zvládneme a bude líp. Budeme se pelíškovat a dnes si pustíme na dobrou noc nějakou pohádku a třeba u toho budeme chrnět jako včera. Snad budou lepší dny. Taky ti přejeme hezký večer a sílu pozitivní myšlenky.

Radim (Ne, 22. 3. 2020 - 20:03)

A já se taky připojuji s přáním pelíškového večera a za další vaše čůrací i nečůrací povzbuzení !

Pavlína (Ne, 22. 3. 2020 - 20:03)

Holky tak vás zase zdravím , měla jsem dnes také já depku z toho všeho a prostě nic moc. Ale vy jste taková světýlka, andílci a když si přečtu vaše povídání, tak je mi líp. Tak hodně pelíškování vám přeju a hlavně buďte zdravé a piště o všem co prožíváte nejen o čůrání,co sem hlavně patří. Miško to přání patří i tobě. Myslím, že vás čte řada lidí a jste pro ně vzpruhou nejen pro kluky a jejich vzrušení z dívčích čůracích představ.

Miška (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Děkuji za povzbuzení od tebe i Radime od tebe taky. Je to doma dlouhý a včera jsem nebyla vůbec venku a měla jsem taky velkou depku a odpoledne jsme si s maminkou povídaly o tom všem a já jsem plakala . Mám starost o tátu, který je již skoro tři roky na zahraniční misi a bojím se, že je v ohrožení. Vůbec se neozývá. Stýská se mi po Klárce a vůbec je to takový zlý všechno. Tady kamarádka kousek od vedle ale slíbila, že dnes přijde a tak pujdeme někam ven,abysme z toho nezblbly. Ráno jsem si v posteli hrála s baculkou abych se odreagovala a moc jsem to chtěla si hrát, ale protože jsem byla nevyčuraná a potřebovala jsem, tak jsem to radši dělala na záchodě, protože to často když se mi to stane tak u toho samovolně čurám a tady se to stalo taky a tak to nešlo do postele, ale přímo do záchodu. Já bych moc chtěla kluka a ten z Jemnice jestli je hodnej by se mi líbil. Zavolám Klárce taky jak se má. Libor je pro ní velká láska.

pissík (Po, 23. 3. 2020 - 09:03)

Míšo jak ti trvá dlouho než jsi hotová?

Miška (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

Nevím, asi tak deset minut? Tohle je holčičí tajemství. Už se stydím víc.

Luci (Ne, 22. 3. 2020 - 19:03)

Tedy když to vemu do důsledků, tak jsi Klárko měla velkou kliku ,že jste se z toho Zanzibaru ještě v klidu vrátily, dnes jsem se dočetla, že tam a nejen tam zůstavají velké skupiny Čechů a mají obrovské problémy s cestou domů. Takže super klika. Já bych teď už dlouho být tebou nikam nejela až se zase uvolní cestování.

Bob (Ne, 22. 3. 2020 - 19:03)

Naprosto souhlasím

Reklama

Přidat komentář