Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

asi (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

ty co se podepisují

nejde o to (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

kde momentálně bydlí. Lže tady o dětech a švagrové, čeří hladinu, chce, aby ji všichni litovali a obdivovali jak je akční a jak to stíhá.

Kača (St, 25. 3. 2020 - 10:03)

Ale já to nestíhám, paní Colombová.

a (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

taky jak si podivně pamatuje, co psala naposledy

kecáš (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

i o těch dětech a švagrové, stejně tak jako o sestře.

Copak (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

někdy psala že je to desetipokoják? I domky jsou malé 3+1, ten můj je třeba jen 2+1.

Píše (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

v maličkém 3 + 1, tak nevím, ale aspoň 70 m ctv. takový domek snad musí mít, ne?
A taky aspoň dvorek. Pod pojmem maličký si představuju 40-50 m ctv.

Fernando (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

A proč?

nepsala (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

náhodou, že už bydlí v tom domě po příbuzném?

Mia 22 (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

Co říkáte na včerejší projev Babiše?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Že má dobrej PR tým. Jen škoda, že to četl a bylo to přetočeno.

hmm (Út, 24. 3. 2020 - 14:03)

takový projev by se očekávalo od prezidenta, ale v tomhle případě poděkování od Babiše pro všechny pomáhající těší. Je přecejen mužem "z terénu", tak má přehled, jak to není mnohdy jednoduché

Mia 22 (Út, 24. 3. 2020 - 16:03)

Taky to tak vidím.

Mia 22 (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Milu, nemá cenu naříkat a deptat se. Všichni jsem tak trošku mimo. Jak se ochladilo, tak se nedá jít na zahradu a vycházky jsou trošku kratší. Dost jsem se začala nudit, číst mě nějak nejde. Tak jsem to vyřešila jinak. Včera jsem vygruntovala ložnici, i když nemám moc sil tak jsem odtáhla i postele, prostě úklid, jako by měla přijít hygiena. Večer jsem byla sama se sebou spokojená a dnes gruntuju dětský pokoj. Chce to něco dělat, cokoliv a nemyslet na to, že je to všechno v háji. Zapojit ruce a mozek nemá čas přemýšlet nad nemocí.

bianka (Út, 24. 3. 2020 - 06:03)

Milu nešil. V podobné situaci jsme skoro všichni. Myslíš jen na sebe. Ale i tvé děti musí být bez kamarádů, rodiče se musí zdržovat doma. Všichni tohle špatně snášíme. Povzbuzovat tě je marné, to jsme tady většinou zjistili. Snaž se sama doma situaci zklidnit, zklidni sebe. Hrajte se Sergejem třeba karty, společně vařte, vymysli nějakou činnost, aby nepil a tím neutrácel peníze, protože nebudete mít třeba ani na chleba. Buď ta silnější. A ještě malou radu, za každou věc, kterou Sergej udělá, třeba umyje hrnce a tak, ho pochval, chval ho za každou maličkost. Tohle dělá s chlapem divy a hlavně pamatuj, že je tvůj a tvých dětí živitel.

Miluna (Po, 23. 3. 2020 - 22:03)

Já si myslim že tohle je neřešitelný.Tahle zasraná situace kvuli posranýmu viru!! Uplně totálně na hlavu!! Všechno zkurvený změněný.Já ho pohladim ale nemam sílu se mu věnovat celý den jak dítěti jak by chtěl.Nenechá mi si ani číst ani pustit video protože sám se nudí a nebaví ho to bez práce a tak hubu nezavře a pořád něco povídá a i když si chci číst tak nedal pokoj! A lije do sebe dnes piva,snad 12 piv dal! Už mi z něho cvokatí a nemam kam utéct.Já fakt nevim jak dlouho se tohle nechá vydržet.Sem z něho vyšťavená.Nevim proč je takovej a takhle všechno ničí ještě víc!!! Doufam že už dá pokoj s tim pitim aspoň nějakej den.A žijeme ze zbytku mí výplaty a pak z toho co má on ale neni to život tohle,tohle teď už ne kvuli viru!!

Kača (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Zdravím! Hodně narychlo. Když jsem tady naposledy depkařila, tak jsem se šla ven projít a doma mě čekalo překvápko. SMS od manžela, že mi veze naše miláčky domů + 3 děti švagrové, chytil jí slepák a musela akutně na dlouho odkládanou operaci. Tak tady v maličkém 3+1 je nás 7 lidí :)))). Už mi z nich šibe, ale v práci mi dali volno. Vařím, vařím a vařím... Učím, pohlavkuju (jemně), vymýšlím pro ně hry a domácí práce....Když vydržím toto, tak nějaký vir mě nedostane. Ahoj všem a opatrujte se.

Kačo (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

čím to, že ti opět nevěřím ani slovo ???

že jo? (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Já taky ne, je jasné proč

Návštěvník (Po, 23. 3. 2020 - 23:03)

Nepsala jsi, že nemáš doma jedinou knihu? Tak jak můžeš číst?

Reklama

Přidat komentář