Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

bert (Po, 15. 5. 2023 - 17:05)

To asi koukne každej rád, diváků je dost ale divaček se nedostává..

Filip (Čt, 26. 5. 2022 - 19:05)

[email protected] můžete mi poslat nějaký videa prosím rád bych si nad tím vyhonit

Návštěvník (Čt, 26. 5. 2022 - 17:05)

Mě když viděla tchýně tak říkala: "To je dobře, že seš věrnej". Ani manželce to nevadilo.

Hanka (Čt, 26. 5. 2022 - 10:05)

Když sem při tom poprvé viděla taťku, tak mi to přišlo legrační. To sem byla malá holka. Řekla sem to mamce a taťka s tím přestal. Zato bráška, ten to dělal skoro pořád a mě se to začalo líbit. Začala jsem to zkoušet taky a zjistila sem že je to moc příjemný a tak sme to dělali spolu i když nás mamka hubovala. Taky si to potají dělala a věděla, že to o ní víme. Když sem se vdala chtěla sem po manželovi aby se taky předvedl. Nejdřív se cukal ale dnes je to pevná součást předehry našeho společnýho milování. Sex je po masturbacích mnohem hezčí.

Karel (Čt, 26. 5. 2022 - 11:05)

No já nevím, ale já mám po masturbacích prázdné koule a sexu pak nějakou dobu nejsem schopen.

Hanka (Čt, 26. 5. 2022 - 11:05)

Nesmíš to dělat až do konce. Když to ten můj náhodou přežene tak se dost rychle postarám aby zas mohl. Většinou mu ani nezměkne a pak je soulož delší.

pepa (Čt, 24. 3. 2022 - 19:03)

Ženy rády sledují své klitorisy a představují si ,že je to penis a že ho otočí a si ho strčí do frdndy, ale pouze Madona to po steroidové kůře dokáže zrealizovat.Již chystá album Like a self fucking virgin.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 19:03)

Je to další "dáreček", jako by už jich tady nebylo dost.

Mirka (Čt, 24. 3. 2022 - 10:03)

Mužská masturbace. Docela sranda !

Lukas (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

a nechtela by ses nekdy kouknout?

Lukas (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

a nechtela by ses nekdy kouknout?

Vendula (Čt, 24. 3. 2022 - 14:03)

Spíš ubohost. Pohonit , postavit , vybryndat a nic.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 14:03)

Samozřejmně. Ženská masturbace je mnohem roztomilejší, až na to, že není tolik vidět.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 10:03)

Některé to vyžadují a vzrušuje je to. jiné tím muže chtějí ponížit: Některé to zajímá, jiné tím opovrhují. Některé se přidají, jiné vás udají. Některé to mají jako předkrm k souloži, jiné vás odsoudí. Některým to připadá směšné, jiné to vůbec nezajímá. Některé to podporují, jiné zakazují. Tak si vyberte kam patříte. Každá jste tak kouzelně jiná.....

helena. (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

dobry den, muj prispevek mozna neni zrovna k veci, ale potykam s necim, s cim je pro me velmi tezke se vyrovnat. Pred par dny jsem nasla v pocitaci sveho pritele video natocene webkamerou, na kterem masturbuje, muj nalez me zcela sokoval a vyvedl z miry, jelikoz i po dvou letech naseho vztahu mame stale sex minimalne 6x tydne. Vsimla jsem si zmen v chovani sveho pritele vuci me, ale neprikladala jsem tomu prilisny vyznam. Sama sebe se ptam, zda prehanim, nebo nataceni sebe sameho pri masturbaci ( ve vaznem vztahu se 4 mesice tehotnou partnerkou)je zcela normalni. Predem diky za odpoved.

Ľudo (So, 28. 5. 2022 - 15:05)

Nechápem čo také je na tom zlé že sa natočil pri masturbovani.Vzrušuje ho to prečo sa pohoršovať, dovoľ mu nech pred tebou masturbuje určité sa poteší pridaj sa urobíš mu radosť a ak povieš aby ste si to nahrali a potom si pozreli svoje masturbovanie bude mať do roka dva krát vianoce.

nela (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

dva roky dělám asistentku řediteli , věděla jsem do čeho jdu , místo mi sehnala známá , prostě ředitel si to rád přede mnou dělá, nemusím nic dělat , jen se koukám a pak ho někdy utřu , někdy mne při tom chytá za prso a tak , ale jinak fajn, nic to není , dokonce je to legrační , jak u toho funí.

lukáš (St, 23. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj je mi 26 let a rád bych to zkusil se udělat před ženou, vzrušuje mě ta představa že na mě kouká. Karlovarský kraj

Lukáš (St, 23. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj je mi 26 let a rád bych to zkusil se udělat před ženou, vzrušuje mě ta představa že na mě kouká. Karlovarský kraj

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 18:03)

Tak s tím jdi do TV, ale počítej s tím, že většina žen tě bude hodnotit kriticky, ačkoli si budou myslet přesný opak.

Reklama

Přidat komentář