Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 24. 3. 2020 - 02:03)

No internet čtu.Otravuje mi pořád až do teď takže opět sem nemohla číst!! Kur.va už se fakt zbláznim!!!

Anonym (Po, 23. 3. 2020 - 15:03)

Miluno z čeho žijete když nepracujete

Miluna (Po, 23. 3. 2020 - 03:03)

Já už nemůžu, on se zas začal ožírat a dělal mi tu celej den peklo.Já už nemůžu z nervů,já už nevim co mam dělat,je mi zle nemůžu ani spát.Tahle situace a nejistota nejde vydržet.Mam strsch že to už nedam.Teď dam asi rivotrily protože už mě bodá v nervech ale co dál.To je tak strsšná situace.Jestlo mi nedá pokoj a bude se tohle opakovat tak já to nevydržim.

Miluno (Po, 23. 3. 2020 - 12:03)

nemáš to zrovna lehký, ani ty ani Sergej nejste zrovna silné osobnosti, a tudíž se vzájemně neumíte podpořit. Měla by ses telefonicky spojit s psycho-odborníkem, ty máš svoje fóbie ze společného trávení času v malém prostoru. Chce to řešit zavčasu, než se jeden uchlastá a druhý ufetuje práškama.

Miluna (Po, 23. 3. 2020 - 13:03)

Ono na něj doléhá ta nejistota s prací a nervy napochodu a včera to do sebe lil a když mu pak něco spadlo nebo něco nasralo začal si vylévat zlost i na mě:-( ..Křičel po mě,kopal do věcí pár jich rozbil a vyčítá mi že nechci sex a vymýšlí sviňárny jestli nespim s jinym že nic nechci neumí pochopit že i mě se tohle může stát že prostě sex odmítam.Ale já za to nemůžu že se ve mě něco zlomilo a fakt nemam na to chuť.No byl to strašnej den včera.V noci mi chytali zlý sny a dělalo se mi blbě z nervů.Zase sem přemýšlela nad sebevraždou a i sem mu to naznačila,tak dal dnes zatim pokoj pak mě chytil omlouval se ale nevim co bude prostě.Jinak máš uplnou pravdu že to tak přesně je že oba nejsme silný.

Miluno (Po, 23. 3. 2020 - 14:03)

já jen že bys to měla řešit a ne jen trpět, co bude. To víš, Sergej by sám potřeboval pohladit, povzbudit a to ty neumíš, takže mu zbývá ten chlast. Cítí se neschopně a není kdo by mu byl v tomhle oporou. Proto bys měla vyhledat pomoc aspoň pro sebe, aby to u vás doma nevygradovalo. Děti máš u sebe nebo zůstaly s babičkou?

Andrea (Ne, 22. 3. 2020 - 14:03)

Di,nejen pusu,ale i make Up, řasy, přišla jsem do práce jak rozteklý plakát, teď se už nemaluju,v práci mě téměř nepoznávají,no co, alespoň si pleť odpočine

di (Ne, 22. 3. 2020 - 14:03)

Chci se zeptat jestli si jako já taky namalujete pusu když jdete ven, je to ze zvyku.

Andrea (Ne, 22. 3. 2020 - 10:03)

Milu, roušku ze starého trička zvládneš, dětem jsem vystřihla z papíru nákres a vytváří,i kluci,je to pro ně zábava, alespoň se zabaví,chce to program, řád, jinak by jsme podlehly ponorce

bianka (Ne, 22. 3. 2020 - 10:03)

Odkaz asi někomu nenaskočí, ale mám to video doma. Ponožka se přeloží ustřihnou kraje i se špičkou, rozloží a na krajích vysřihne dírka. Jo lidé dělají roušky i z pap. kuch. útěrek. Na jedno použití.

proboha! (Ne, 22. 3. 2020 - 09:03)

Trenýrky a ponožky snad ne!!!! Kam nás to až dostali???

di (Ne, 22. 3. 2020 - 08:03)

Dobré jsou taky roušky z trenýrek a podprsenek :-) Musí být ale čisté.

bianka (Ne, 22. 3. 2020 - 06:03)

Milu našla jsem návod na roušku bez šití. Docela dobrý nápad.

bianka (Ne, 22. 3. 2020 - 06:03)

Rouška z ponožky..........https://www.facebook.com/dagmar.musilkova/videos/1337997419723817/

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2020 - 04:03)

Proč by Miluna nemohla jako každý jiný doma šít roušky pro ostatní třeba zdravotníky nebo hasiče nebo prodavačky????

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Já to moc nechápu jak se to šije.A když sem koukala na návod tak stejně mi to moc hlava nebere že to nechápu.Můžu maximálně nakreslit a vystřihnout jí z látky ale on mi řekl ať to nedělam.A tady to neni vesnice abych chodila sousedum nakupovat.Zítra jdu nakoupit pro Sergeje a děti.

Vesnice? (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Jaká vesnice, Ty nevíš kam se v Písku nosí ušité roušky a neumíš si na fejsu najít aplikaci pomoc seniorům? Ta už tě navede. Nebo se zeptej na Uřadě kdo potřebuje pomoct. Jenže ono je lepší říct, že ti to hlava nebere, co kravko.

Miluna (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Seniorum mohou pomoci ty zdraví se silnou imunitou to asi hlava nebere ani tobě viď vole.

Fernando (Ne, 22. 3. 2020 - 01:03)

Miluno, to je opravdu jen pro zdravé lidi. Přece nebudeš lítat po obchodech, shánět důchodcům nákup a sama být ve stejném ohrožení jako oni. Anebo se vyptávat po úřadech, kde by bylo možné se co nejrychleji nakazit, jak ti radí šílenej anonym.

Přesně. (Ne, 22. 3. 2020 - 06:03)

Přece nebude v ohrožení jako nějaký důchodci :))))

Reklama

Přidat komentář