Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martin (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Kolik jsi kláro nebo niki vychcaly?

Jannet (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Kam se vytratil pan doktor chytrý,co tady Libora zpovídal? Že by měl tolik práce s coronavirem?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 18:03)

Já bych taky ventiloval,jen sehnat holku. Tak se vyventiluju tady s holkama na dálku.

Klára (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

Holky opravdu těhotná nejsem. Jdeme s Nikolou chvíli ven. Je tam sluníčko, ale fouká studený vítr.ale alespoň na chvíli. Libor přijede zítra a těší se. Čůrat venku se ségrou nebudeme, je tam zima a tak jsme si došly na záchod teď radši doma.

Kikina (Út, 24. 3. 2020 - 16:03)

Jasná věc Klárko já taky ještě ne :0) i když i mě v poslední době můj přítel rovněž vydatně plní moji pipinu, ale jsem snad podobně jako ty dobře chráněná. Jednou taky chci mít děcko ale zatím si s přítelem ještě užíváme a momentálně jsme i trochu zaměstnáni péči o jeho mladší ségru. Tak si s Liborem taky užívejte a ventilujte v postýlce ten současný stres :0) zdraví Kiki.

Klára (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Kikino zdravím tě taky po nějaké době a toho kluka ti moc přeju. Libor přijede za mnou zítra a možná zůstane do čtvrtka do rána. Taky mi volal, že teď mají práci omezenou a co jde tak dělají na dálku ale je to složitý. Takže se s Liborem budu pelíškovat až zítra, ale s Nikolou už dnes ,ale mi si s pipinkama nehrajeme ,jen někdy spolu čůráme a někdy je Niki zvědavá na ty intimní holčičí věci a tak si o tom trochu povídáme. Byly jsme odpoledne chvíli venku, ale brzy jsme se vrátily, protože tam byla skutečně zima a hned se nám z té zimy chtělo čůrat ale stihly jsme to spolehlivě až domů na malou . Nevím proč jsem měla dnes depku z toho všeho a plakala jsem ze strachu,že mně nebude Libor chtít, když nebudu chtít dítě brzy, ale dnes jsme se o tom bavili tak trochu a on to neřešil a tak si to probereme zítra. Kiki měj se fajn a ostatním holkám taky posílám pozdravy a pozitivní myšlenku.

Pavlína (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Klárko myslím,že na dítě máte s Liborem ještě čas. Já vám přeju lásku ,ale být maminkou je lepší až si spolu něco prožijete a ještě jste ani spolu nebydleli v tom novém domě. To se musí vyzkoušet . Ty jsi ale zasnoubená ,že? Tak jestli tě bude chtít za ženu tak bych se tomu nebránila, ale na to dítě bych ještě počkala.

Radim (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

To je moc dobře. Drž se Klárko!

------ (Út, 24. 3. 2020 - 12:03)

kokokoko dák

Miška (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

Klára opravdu těhotná není! Mluvily jsme spolu a je to na 100 procent! Jen je trochu víc citlivá a kdo by nebyl? Je blbá doba. Nejradši bych za ní jela,ale zatím mne maminka nepustí.

ty (Út, 24. 3. 2020 - 12:03)

si hlavně hoň poštěváka, ať máme co číst.Libore neflákej to

... (Út, 24. 3. 2020 - 12:03)

Kvok

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

V karanténě se dá jenom šukat a Libor je nadrženej a tak Klára měla píčku plnou furt , kecá, je těhotná a bojí se to říct.

Klára (Út, 24. 3. 2020 - 08:03)

Ještě se pelíškujeme ale jsme vzhůru. Byly jsmepřed chvílí čůrat a mamča nám připravila snídani. Pipinky jsme měly ráno hodně plné ,protože jsme vydržely celou noc,jenže Niki jak byla rozespalá tak si stáhla kalhotky jen trochu a načůrala si do nich skoro všechno a kdybych ji na to neupozornila, tak by tam načůrala všechno co měla v bříšku. Tak si pak kalhotky musela v ruce vyprat a pověsit a vzít čisté. Já už pak čůrala bez nehody, nejsem už nešikovná na tyhle věci a umím se svlíknout tak,abych si kalhotky nepočůrala. Víte holky,co se stalo? O čem přemýšlím? Libor je můj kluk a jsem s ním zasnoubená a on by si mně chtěl vzít hned jak mi bude osmnáct a chce mít se mnou hned dítě, tak o tom přemýšlím. Já bych ho chtěla taky Libora, ale dítě ještě ne a včera jsme to probíraly s mamčou i se ségrou a maminka byla smutná i šťastná zároveň a pak u sebe plakala a Niki ta by zase naopak byla ráda, že by se o děcko ráda starala a hlavně kdyby to byla holka. Já bych chtěla dítě až dodělám školu a pak třeba za dva tři roky nejdříve ale bojím se, že když Liborovi nevyhovím tak si najde jinou holku a bude dítě mít s ní. A teď to obulím, mám to moc v sobě.

Radim (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

Klárko zna Zanzibaru je bouřka. Nedíváš se na webcameru? Vzpomínky a tak? Já kdybych byl Libor ,tak bych tě chtěl hned a na dítě bych počkal později. Neřeš to, jestli tě má rád tak si to vše řeknete. Tedy jestli opravdu nejsi v tom. To by bylo brzo,ale zase si myslím,že by tě v tom Libor nenechal.

Majka (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Klárko myslala jsem na tebe ale tohle je normální,že když tě má Libor rád,že chce s tebou i žít. Jestli bych šla do dítěte,tak bych si skutečně ještě počkala,jste mladí a tak si zatím užívejte radostí. Jestli by to Libor nepochopil,pak si tě nezaslouží a nebul, bude to dobrý všechno.

No jo, (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Jenže Klára se bojí,že o něj přijde. Prostě ještě malá nezralá dorostenka.

Bonus (Út, 24. 3. 2020 - 06:03)

Ségra se svolila a dnes ráno mně ukázala jak čůrá a tak jsme šli do koupelny spolu a já si to před ní u toho udělal a nevydržel jsem a bylo to hned

Hm (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

taky mne to napadlo,co jiného. Vrátila se ze Zanzibaru a tam si užívala a zapoměla na antikoncepci a je to hotový. Jestli je jí sedmnáct tak tedy žádná prdel.

Klára (Po, 23. 3. 2020 - 20:03)

Budeme se pelíškovat a dnes jsme dokončily první fotoknihu. Jinak dost průměrný den ,jsme ok a nic moc jsme nebyly ani venku a tak jsem se neozývala. Přesto mám jedno dilema, ale napíšu o tom zítra. Přeji všem dobrou noc a příjemné chvíle.

Reklama

Přidat komentář