Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lojza (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Hoj napiš si Festival pissing na google, to bude honička uvidíš

Marek (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

Holčičí čůrání je stoprocentně erotické, ale líbí se mi taky když nějaká holka někde venku to má na krajíčku a rychle hledá skryté místo, kde by se mohla v klidu vyčůrat a pak rychle utíká za nejbližší křoví. To pak ani to její čůrání nemusím vidět - stačí si jen představit jak si za tím křovím rychle stáhne kalhotky a s obnaženým oblým zadečkem si dřepne a spustí a jsem z toho úplně na větvi (nejraději bych se u toho hned vypustil)!

Sedmnáctý (So, 21. 3. 2020 - 19:03)

najdi si voyeurpissing.com na čůrací holky venku u nás je ještě trochu zima

Veronika (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

Zkusily jsme ještě jednou čůrat do sklenice ale se stupnicí na měření. Já měla 440 a ségra 420
Byly jsme čurat po obědě zase ve sklepě a bylo to opravu hodně nutný.

Pissík (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

Bezva!

Návštěvník (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

Libor si prostě libuje v zánětech močáku, uf

Nils (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

tak díky moc a hned jak budeš moct tak mi napiš. Je ti už líp?

Miška (So, 21. 3. 2020 - 11:03)

Tak už mám moč čistou. Teď jsme to
s mamkou zkontrolovaly a dobrý. Udělala jsem taky přes 3 deci a jsem ráda, že to je vpořádku.

Nils (So, 21. 3. 2020 - 11:03)

Chtěl bych vidět jak čůráš. Jsem od Dačic 6 km. Šlo by to!? Jsem stejně jako ty 16 roků.

Návštěvník (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

To je sice hezký, ale je to jen postava z příběhu.

Miška (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Odkud jsi a co děláš? Já teď jsem nastydlá.

Nils (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Z Jemnice,to je kousek. Nedělám teď nic,jsem doma. Když jsi nastydlá tak se zahřej horkým čajem. Jestli budeš mít zájem počkám až ti bude líp.

Miška (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Tak jo.

Majka (So, 21. 3. 2020 - 10:03)

Holky myslím na vás moc. Je dobré, že za tebou přijede Libor. Miško od tebe taky povzbudivá zpráva. Díky. Tady u nás v pohraničí je chladno a držíme se doma.

Klára (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

tak Libor dnes přijede ale jestli zůstane do neděle zatím nevím. Včera měl taky depku a tak se na něj moc těším, už jsme vypelíškovaný a nasnídaný a venku je mokro a hnusně a taky ten blbej virus mezi lidmi a tak stejně asi nikam nepůjdeme. Budeme mamče pomáhat s oběděm. Uděláme králíka co jsme dostaly ještě před cestou a k tomu knedlík a špenát a to bude takový klasický český jídlo. Mišku jsem tady četla, ještě jsme spolu dnes nevolaly ale zavolám ji, ale jestli to má lepší, tak to bude fajn. Budeme chvíli dělat tu fotoknihu, už máme čtyřicet stránek, ale ještě to budeme korigovat a upravovat a Libor dělá něco podobnýho, ale prý to bude tajemství. V noci jsme nečůraly až ráno a Niki byla tak rozespalá, že čůrala pomalu a skoro u toho spala a já taky neměla prudký proud. Asi jsme byly obě neprobuzený a pipinky byly na čůrání líné to dělat rychleji. Včera jsme udělaly takovou kravinu, Niki mne nalakovala na nohou každý prst jinou barvou a já jí taky a tak máme nehty na nohách jak pastelky , každý prst jinou barvu, tak to asi dám dolů než přijede Libor k obědu, nebo si vezmu ponožky, ale on mněje stejně rád svlékne a to by poznal. Nebo si to nechám. Už se na něj taky těším a kdyby zůstal byla bych moc ráda.

Ddd (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Od kdy si chlap lakuje nehty?Jedine buzík.

Miška (So, 21. 3. 2020 - 07:03)

Dnes je mi už líp. Teplotu nemám a baculka mně po čurání už nepálí. Sice chodím čurat hodně často, ale je to lepší. Teď jsem potřebovala ráno hrozně, protože jsem to přes noc vydržela a maminka mi nařídila ranní moč odebrat a tak jsem se vyčurala do nádoby s měŕící drážkou a bylo toho 350ml,ale na poslední chvíli. Když je nastydnutí tak to moc držet nejde,ale snad to bude lepší. Mám čurání normálně světlé žlutý a mamka na to koukala proti světlu a řekla, že to bude dobrý,že kdyby v moči byly takový tenký bílý vlákna tak je to zánět. To nevím,ale prý je to stará poučka od babičky. Tak to zkusīm ještě zkontrolovat s maminkou jednou.

Návštěvník (So, 21. 3. 2020 - 10:03)

Ta kontrola moče průhledně je pouze orientační a ukáže případné bílkoviny a podobně. Neukáže ale jiné zánětlivé organismy

Ivoš (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

Já bych vytek taky do její pipiny ani bych nemusel přirazit. Ty jejich storky jsou na vyhonění.

Sedmnáctý (Pá, 20. 3. 2020 - 21:03)

Já myslím, že Libor po té absenci s Klárou by se hned do ní vypustil a ještě by v ní ani celý nebyl.

Reklama

Přidat komentář