Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Sabinka (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

Sorry Kiki, nestíhám. Já teď fakt tvrdě makám. Někdy i dvanáct hodin denně, a tak ty plíny fakt potřebuju, protože nemám ani čas chodit na záchod :) Nebudu nic zastírat, na současné situaci dost vydělávám a díky coronaviru se moje příjmy za poslední dva týdny ztrojnásobily. Mě karanténa nevadí. Musím na tom ještě vytřískat, co se dá, než zase tahle uměle vyvolaná hysterie a panika opadne :)

Kikina (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

Jsi zlá :0)

Kikina (Po, 23. 3. 2020 - 16:03)

Ahojky Anežko. Super že jsi napsala a že jsi v pohodě. Náhodou přečetla jsem si ten tvůj příspěvek celý a určitě si nemyslím že by jsi byla vypatlaná. Naopak z tvého příspěvku cítím že máš velkou sociální inteligenci. Ano máš pravdu proniknout do holčičí duše v době puberty to není jen tak obzvlášť když to dospívání není úplně bezproblémové. No podle návštěvníka jsem největší prase na doktorce no možná že jo ale baví mě když mě soudí takoví lidé kteří o mě vůbec nic neví. Já tu nechci brečet nebo ze sebe dělat chudinku každý si v životě něčím prošel a nikoho to nedojíma já vím ale fakt je že to období dospívání jsem měla docela bolestné. Mám za sebou věci o kterých se ani nechci rozepisovat na veřejné diskuzi. Fakt je že když jsem byla asi tak ve věku Lily tak jsem psychicky tak na dně že jsem jeden čas uvažovala i o sebevraždě a málem to i provedla. Pak se mi stala ta nehoda která mi bez nadsázky změnila život. Pro mě prostě bylo pokakáváni něco jako únik z reality v plných kalhotkách jsem si připadala svobodná prostě něco jako hnědá terapie :0) to se těžko vysvětluje a vím že moc lidí to nepochopí. Napsat že mi pokakáváni zachránilo život zní možná přehnaně ale u mě to tak bylo. No zpátky k tématu já ti rozumím ty plínky bombardaky jsem taky měla možnost zkusit nevím už co to bylo za značku. Objednala jsem si tenkrát jeden reklamní vzorek zdarma a je fakt že ta plenka pobrala neskutečné množství čůrání a když jsem se do ní pokakala tak i docela eliminovala ten zápach a nebyla jsem skoro cítit ale podobně jako ty jsem malá a drobná a připadala jsem si v té mega plínce hrozně nepřirozeně. Ono když to vezmeš kolem a kolem tak ta dry niteska není úplně až tak moc plínka jsou to spíš takový vycpaný kalhotky :0) ale souhlas mě se taky líbí a perfektně mi sedne nejlíp ze všech plenek co jsem zatím zkoušela a ano máš pravdu má pěkný design já mám taky ráda růžovou :0) a jsem ujeta na nošení nejrůznějších kalhotek s dívčími motivy jako jsou kytičky nebo srdíčka takže zcela chápu taky si v nich připadám jako princezna a to i tehdy když se pokakám :0) no mě to dneska dopoledne klaplo ale nevím jestli to sem úplně tématicky patří protože plínky mi došly a další si zatím objednávat nebudu tak jsem dneska zvolila klasiku kalhotky silonky a legíny. Teď ani nemá smysl objednávat další protože toho soukromí mám teď minimum. U nás je teď situace taková že kromě mě mojí mamky a mého přítele který s námi žije tu je teď v době krize a zavřených škol dočasně ubytována i mladší ségra mého přítele který je 12 a její rodiče vytížení v době krize na ní nemají čas a tak jí hodili na krk nám. Když ještě přítel chodil do práce tak jsem aspoň nějaký ten prostor měla i když byla doma mamča ale ta respektuje moje soukromí a nestará se o to co dělám ve svém pokoji. Teď když má přítel dva týdny volna a navrch je tu ještě jeho mladší ségra tak mám holt smůlu ale přežiju to :0) a co ty že zase uvažujes o pokakání jsme tě tu nalomily co? Tak pak napiš jestli jsi to dneska provedla jsem zvědavá jestli to bude opět popsané tvým osobitým stylem jak měnís nálady :0) už se mi chce kakat! Pustím to a těším se na to! Už to přichází jdu do toho! Ježiš co zas blbnu rychle na záchod... Ou už je pozdě a je to v plínce no to jsem teda ale ostuda! Počůraná a pokakaná vysokoškolačka :0) no promiň že si z tebe dělám takhle srandu. Mě jenom pobavilo jak jsi to tady popisovala ve svých starších příspěvcích ale chápu pro každého to není tak suverénní jako pro mě takže vlastně návštěvník má pravdu ano považuji to za normální. No nic už budu radši končit je to delší než to tvoje. Možná tu můžeme soutěžit která z nás dá dohromady větší lingvistickou exhibici :0) zdraví tě Kiki.

Anežka (Po, 23. 3. 2020 - 22:03)

Tak a teď se vrhnu na Tebe :D chtěla jsem si odbýt nejdřív to kratší a nechtěla jsem ignorovat ostatní. S tím že vypadám jako vypatlaná, jsem myslela jenom to, jak jsem psala, že si připadám jako počůraná princezna :D No teda to jsi musela mít těžký, doufám, že už jsi úplně v pohodě. Vím, že je často těžký se toho zbavit, myslím jako těch depresí a tak. Taky jsem to neměla úplně lehký, rodiče se rozvedli, tátu jsem měla opravdu ráda, ale pak se odstěhoval do zahraničí a má novou rodinu, ale taky to moc nechci rozmazávat, nejsme tady u psychologa, a tohle má být diskuze hlavně pro radost :) To jsem ráda, že se ti dneska zadařilo, je to potřeba. S těma dryniteskama máš pravdu, ono se tomu i říká plenkové kalhotky. Proto mě čím dál tím víc lákají ty pampersky. Dneska jsem byla nakoupit a jak jsem měla roušku, tak jsem měla víc sebevědomí, že mě pod tím nikdo nepozná tak lehce :D Takže jsem se odvážila udělat průzkum a zabrousila i do uličky s plenkama a trochu se poohlédla po nějakých těch plenkách. Ještě jsem se teda neodvážila nějaké koupit, ale myslím, že příště už to zvládnu a koupím ty největší pampersky, který budou mít a pak uvidíme :) Ještě vůbec nevím, jak budu pokračovat, doma to budu muset omezit. Navíc už nám pomalu ale jistě začíná jaro a jak už jsem tady tehdy psala, miluju sukně a šaty. Takže už se nemůžu dočkat až bude dost teplo na to, abych vytáhla letní šaty :) A nerada bych přišla o možnost nosit ty kratší nebo minisukně. Nevím kam bych v nich schovala plínku. Uvidím, asi nechám plenky jenom na noc a na příležitostné povyražení nebo si od nich dám pár měsíců pauzu, abych pak mohla zase začít tyhle pocity ostudy odznova :D Jinak máš pravdu, že jste mě na to kakání do plenky trochu nabudily, bohužel moje plány změnila nemilá situace :( A to sice, že mi včerejší večeře nedala zabrat tak, jak jsem doufala. Chtěla jsem se pořádně pokadit ještě do své noční plenky, abych byla pořádný čuně a měla v plence úplně všechno :D Teď, když se pomalu začínám chystat na pobyt doma u mamky, jsem si to chtěla ještě pořádně užít. Navíc vždycky jsem ráda posouvala tu metu dál :D Nejdřív jsem si vzala plenku na noc, pak se do ní počůrala přes den na záchodě, pak jsem to zkusila u seriálu u stolu, pak vleže v posteli, no a pak už to jelo. Jít v plence ven, pak dokonce jít v plence s kámoškama ven, pak se počůrat venku, pak se začít počůrávat ve spánku atd. :D Takže pokadit se do plínky bude zase další milník. Teda nebude to poprvé, ale (přesto že jsem to v lednu nebo v únoru, když jsem sem psala, slibovala) od té doby, co je opět nosím, tak jsem se nikdy nepokakala. Už jsem párkrát chtěla, ale bylo to přesně jak jsi psala :D "Teď se pokadím. Co blbneš, jsi dospělá. Jestli jsi dospělá, proč máš pod legínami plínku?" No fakt jsi to vystihla úplně přesně :D jednou jsem to už skoro měla, chtělo se mi opravdu hodně a už jsem si šla i sednout na záchod, aby mi to šlo lépe, ale už už to bylo na cestě a já stáhla plenku a vycouvala jsem :D pak jsem toho trochu litovala, ale než jsem zase potřebovala na velkou, tak mě tahle touha přešla. Ale neboj, tenhle příběh má dobrý konec. Respektive ještě nemá konec :D A hnedka ti povím proč. Ač jsem byla smutná, že si plenek neužiju na 100%, přišel zásah vesmíru a odpoledne mi psala ségra, že zůstane u přítele, takže mám celý byt pro sebe. A krásně se to sešlo, protože se mi začalo chtít na velkou. Ale řekla jsem si, že když to bude možná na dlouhou dobu poslední šance, tak že to chci co nejintenzivnější. Takže jsem do toho nešla hned. Ale vypila jsem toho opravdu hodně, a fakt se hlídala, abych se omylem nepočůrala hned. Měla jsem jenom drynitesku, takže jsem věděla, že když toho pustím víc, tak určitě proteče. Ještě pro lepší zážitek, jsem si přes plenku vzala světle šedé legíny, co mají takový ten teplákový vzhled. Když už jsem měla na mále, tak jsem to pustila, co to jenom šlo a výsledek se dostavil přesně takový, jaký jsem chtěla :) Plenka se nafoukla, krásně se vyrýsovala pod legínami a začala protékat po stranách tak, že na legínách se objevily mokré fleky. To by byla první část, takže jsem přešla k té druhé. Bohužel se mi opět přestalo chtít, tak jsem si řekla, že tomu trochu pomůžu a že to rozpohybuji (stejně jsem se k tomu někdy chtěla dostat, takže jsem vlastně rozjela docela dobrý multitasking :D ) a udělala jsem si pár výpadů. No po chvilce to na mě opět přišlo, tak jsem tomu trochu pomohla, dřepla si a lehce zatlačila. Opět jsem měla chuť s tím přestat, pokaděná dospělá holka, co by na to řekla ségra, mamka, nebo kamarádky, že jo :D Takže jsem už měla na mále i s kakáním, ale nechtěla jsem to vzdát hnedka. Chtěla jsem, aby to přišlo tím způsobem, že už to nebudu moci vydržet a pak to teprv pustím. Tak jsem si ještě šla udělat večeři a tam už jsem začínala rudnout, jednak ostudou, ale hlavně tím, že už to nešlo udržet. Tak jsem to vzdala a pořádně zatlačila, takže se plenka pěkně nafouklá. Teda čekala jsem, že když už se pravidelně počůrávám, tak to bude v pohodě. Ale jak mi ztěžkla plenka, tak jsem se tak strašně zastyděla. Hodně dlouho jsem se za sebe tak nestyděla jako teď, jestli vůbec někdy :D ale jsem ráda, že jsem se to povedlo. Ještě dlouho jsem se pak prohlížela v zrcadle, nejdřív v počůraných legínách, pak jenom v plence a musím říct, že jsem si chvíli říkala, že jsem si svým způsobem dlouho nepřipadala tak sexy jako úplně pročůranou plenkou s takovou boulí na zadku :D teda pořád se mi ty nálady střídají, ale je to zase zážitek, na který budu hodně dlouho vzpomínat. Ať už v dobrém, nebo tak, že na to chci co nejrychleji zapomenout :D no ale to by asi stačilo. Zase tady máme další román. Chtěla jsem napsat něco kratšího, něco jako "Ahoj, Kikino, dneska jsem se pokadila a bylo to fajn", ale nevyšlo to :D Holt, chtěla jsi barvitější příběh, tak tady ho máš. Dobře, trochu jsem to přibarvila, ale fakta jsou všechny pravý :) Jak jsem psala, že to ještě nemá konec, tak jsem tím myslela, že tu krásnou, ale dosti smradlavou nadílku mám pořád ještě v plence co mám na sobě :D říkala jsem si, že si to chvilku užiju, pak ti to sem napíšu a pak se dám do pořádku. Užila jsem si dost, ale už to stačilo a docela se už těším na čerstvou a čistou plenku :) Tak a na závěr ještě jedna věc. Dneska jsem si tady na tom dala záležet, takže čekám, že až budeš mít příležitost, tak mi taky napíšeš nějaký svůj pořádný příběh :D tak zatím, pac a pusu, Anežka

Kikina (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

No už jsem se vyčůrala a jako správná ospalá ostuda jsem si ještě zalezla do postýlky. Přítel někam odjel a jeho ségra mě kupodivu neotravuje tak jdu na tebe a drž si plínku bude to dlouhý :0) no přečetla jsem si hned po ránu tvůj včerejší příspěvek a musím se přiznat že mě to vzrušilo natolik že jsem si hned začala tunit pipinu :0) ne neboj nejsem na holky ale pořádně pokaděná smrdící dívka s pěknou bouličkou na zadečku mě dokáže rozrajcovat :0) no máš pravdu u psychologa nejsme já to shrnu asi tak že za některými věcmi z mé minulosti jsem udělala tlustou čáru a taky jsem se z toho vypsala tím že jsem sepsala takový svůj hodně neoficiální životopis to byla moje terapie a dneska když se na to podívám optikou dospělé osoby tak to ode mě bylo dost dětinské chtít za něco za co nemůžu potrestat sama sebe ale byly chvíle kdy jsem neviděla jiné východisko ale dneska už jsem relativně vyrovnaná ještě vloni jsme si s mamkou prošly takovým složitým obdobím které nás ale posílilo a o sto procent zlepšilo náš vzájemný vztah. No teď místy občas upadám zase trochu do depky rozuměj jsem naštvaná protože po loňském roce který byl v mém životě bez nadsázky hodně zlomový jsem potkala toho nejlepšího kluka na světě zdálo se že po tom co jsme překonaly už teď půjde všechno jenom k lepšímu a najednou je tu nějakej s prominutím pojebanej korona virus který ničí veškerý život okolo nás to by se z toho jeden pokakal :0) no a jak jsem tak čůrání a kakání opravdu vyrovnává psychiku a ventiluje stres a tak i když mám přítele a normálně spolu spíme tak si prostě čas od času potřebuju poslat něco do kalhot :0) jinak já jsem si hned myslela že i ty budeš z nějaké rozbité nebo nějakým způsobem nefunkční rodiny. Já si hodně všímám že většina z nás co se nám líbí počůrávani pokakáváni nebo nošení plínek tak za sebou máme v životě něco ošklivého z období dospívání co nás ovlivnilo ale buďme pozitivní co nás nezabije nás posílí. No ty tvoje pocity dokážu pochopit já když s tímhle začínala tak jsem měla obdobné pocity jako ty připadala jsem si jako exot můj rozum mi říkal tohle ve svém věku nemůžeš dělat ale moje tělo mi říkalo chci to :0) pak jsem ještě na internetu objevila videa se schválně počůranyma a pokakanyma holkama a ulevilo se mi že v tom nejsem sama a byla jsem až překvapená kolik počůrand a pokakand chodí po tomhle světě :0) no mám to podobně jako ty holčičí oblečení pro princezny nosím taky ráda v létě miluji vzít si krátkou sukýnku a pod ní nějaké roztomilé kalhotky s dívčími motivy ale na mimino si taky hrát nemusím. Bere mě to podobné co tebe taky si říkám co by mi řekl můj přítel kdyby mě přistihl v počůrane a pokakane plínce asi by byl hodně překvapený :0) no a chtěla jsi ode mě nějakou tu storku z toho co jsem zažila tak já sem ještě něco nahodim ale radši vyrobím ještě jeden příspěvek protože tohle už je zase pekelně dlouhé :0)

CD95 (Po, 23. 3. 2020 - 02:03)

Ahoj Anežko, je super, že se ti plenky líbí. Vysoká škola je náročná. Nevím co studuješ, já s přitelkyní studujeme medicínu, která (aspoň mi to tak přijde) náročná je a minimálně pro mě jsou plenky opravdu super odreagování. My se odreagováváme ještě trochu jinak-viz můj předchozí příspěvek, ale plenkaříme taky. Jestli se ti Teny nelíbí, což chápu, je tu ještě jedna možnost. Nevím jak teď, ale dají se koupit plenky síly a kapacity těch Tena, jsou na lepítka, ale vzhledově jsou jako drynites-(nejen) růžové s hezkým obrázkem. A tobě se líbí být jenom v plence nebo by se ti třeba líbily i dupačky a tak?

Anežka (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

Ahoj, díky za rady, ale já mám radši ty malé plenky, přesně jak psala Kikina, ty bombarďáky nemám ráda. Stejně to většinou pustím hnedka jak potřebuju čůrat, takže to ty drynites udrží. Jenom málokdy protečou. Takže mě spíš lákají klasické dětské pampersky. Teď se na mě nezlob, ale moc se mi nechce říkat, kde studuju. Sice to je asi dost nepravděpodobný, ale bojím se, aby se tady neobjevil někdo kdo mě zná a nespojil si to všechno dohromady :D Každopádně teď k Tvému dotazu. Jako jednou jsem si pořídila takový to pyžamo co je jako overal, to trochu připomíná dupačky, je to takový pandí pyžamko, a je to teda teda extrémně pohodlný. Hlavně v zimě :) Ale to je tak všechno, co bych k tomu řekla. Mám to, ale nevzrušuje mě to. Spíš se mi líbí ten opak. Ne hrát si na mimino, ale být ta velká, dospělá holka, co musí tajit, že nosí plínky, protože se počůrává. A jak to máš teda ty? Nosíte s přítelkyní plenky oba? Jako i mimo vaše hrátky, nebo to necháváte jenom tam?

Lily (So, 21. 3. 2020 - 16:03)

Tak jasně že z toho pak nebudu vysmátá. Pojedeme tam autem asi za půl hodiny. Já původně myslela že bych se pokakala někde aby byly okolo lidi ale nevím jestli to zvládnu. Chci aby to byla trochu ostuda a pak jakože ty další nehody budou právě kvůli ty ostudě. Snad na to budu mít odvahu. Ještě mě napadlo pustit to na parkovišti než pojedeme domů. Nechci se jen tak začít počurávat z ničeho nic aby to nebylo podezřelý když jsem se už tak 3roky v noci nepočůrala. No tak doufám že se mi to povede asi před hodinou se mi dost začlo chtít na velkou tak jsem to chtěla vydržet než pojedeme nakoupit ale pak se mi přestalo chtit tak snad to ještě přijde. Už jsem docela odhodlaná takže si říkám že kdyby nevyšlo pokkaání tak se počůrám tak jsem toho teď dost vypila. To by byla ještě větší ostuda protože vy to bylo dobre vidět i z dálky. No a já už musím končit, mamka už říkala ať se převlíknu že za chvilku jedem držte mi palce a já jdu na to

Kikina (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

No zjevně víš do čeho jdeš. Podle toho co píšeš to dopadne tak že budeš mít v gatích obojí :0) ale bacha představa a pak ten prožitek jako takový se od sebe můžou lišit. Tak mnoho zdaru a přežij tu ostudu :0)

Lily (So, 21. 3. 2020 - 22:03)

Tak se povedlo :D Ostudu jsem si teda udělala až až. Ještě po cestě tam jsem otevřela rychle tadytu diskuzy a docela mě to začlo lákat. Jakože bych se počůrala i pokadila. Když jsme přijeli k obchodu tak se mi už chtělo čůrat a i na velkou. Pořád jsem nevěděla jestli se počůrat nebo pokakat a jak jsme vešli mezi lidi tak jsem se toho dost začla bát. Ještě jsem si chtěla dojít na záchod protože jsem se toho fakt bála ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslela a sice jsem toho pak chvíli litovala ale přesně jsem si říkala že když si nedojdu tak už nebude cesty zpět a prostě to nějak dopadne. Tak nějak v půlce nákupu si mamka všimnula že jsem trochu nervózní a že mám nohy křížem a tak se ptala co je tak jsem jí řekla že se mi chce čůrat ale že to vydržím. Ale to už se mi chtělo doceal dost i na velkou a zase jsem začla litovat že jsem si nedošla na malou protože jsem se už rozhodla že se nechci počůrat. Chtěla jsem ostudu ale přesně jak jsi psala v představách je to úplně jiný. Akorát teď už fakt nebylo cesty zpět. Chtěla jsem se jenom pokadit a pak to vydržet na záchody a pak se vyčůrat. Když už jsme byli nakonci nákupu tak jsem se ještě sehnula pro něco v dolním regálu a jak jsem si dřepnula tak jsem zatlačila a pokakala se. Nejdřív toho bylo málo ale jak jsem se zvedla tak už to nešlo udržet a pustila jsem do kalhot všechno. A tím myslím úplně všechno takže jsem se nechtěně i počůrala takže se to podařilo přesně tak jak jsem chtěla. Fakt jsem tě měla poslechnout a pokakat se někde před domem a ne tam protože pak to bylo strašný. Ještě jsem byla tak blbá že jsem si schválně vzala světlý džíny takže to viděli úplně všichni. Jako chtěla jsem se pokakat ale tohle jsem přehnala ale aspoň jsem pak byla přesvěčivá protoze jsem se tam rozbrečela. Mamce jsem hned začla vysvětlovat že to byla nehoda že bych to vydržela ale že to na mě přišlo z ničeho nic a že jak jsem se sehnula tak mi to ujelo a jak jsem se lekla tak jsem se omylem i počůrala a ona byla hodně překvapená. Jako nedivím se jí když se jí skoro 14-leta dcera počůrá v obchodě a to navíc ještě ani nevěděla že jsem se i pokakala. Hned mi dala klíče od auta ať se schovám v autě že ona jenom zaplatí a hned přijde. Cesta do auta byla fakt děs lidi na mě docela koukali, měla jsem úplně mokrej zadek a i nohavice takže to viděly fakt všichni. Když přišla mamka tak mě utěšovala ať si z toho nic nedělám že se to může stát každýmu a pak jsem se jí přiznala že jsem i pokakala. To už pak docela koukala ale byla na mě hodná. Doma na mě všichni taky koukaly ještě teďka se červenám. Teď nevím jestli se mám už dneska v noci počůrat nebo to nechat až na zejtra. Strašně se těším na plenky a chci je co nejdřív

Kikina (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

No tušila jsem že to takhle dopadne :0) ostuda pěkná ale zase jako respekt že jsi měla odvahu do toho jít. Pokakala jsi se hodně? Možná že v tomto případě rouška opravdu dostala nový význam když v tom obchodě tvoje mamča nepřišla na to že máš v gatích i to druhý :0) on ten smrádek co se pak vyvalí z kalhot je někdy docela nářez. Každopádně na takovou nehodu je třeba mít náturu a asi tě bude mamka jenom těžko podezírat že by ses ve svém věku schválně počůrala a pokakala v obchodě. To já jsem se nepokakavala protože bych chtěla plínky jako ty ale protože se mi líbilo mít pořádně naděláno v kalhotkách. Zjistila jsem to tak že když jsem byla o rok starší než ty tak se mi to jednou stalo nechtěně a místo toho abych z toho byla zhnusená jsem holt zjistila že se mi to líbí. Akorát teda já se to snažila dělat tajně protože moje mamča neměla pro moje nehody moc pochopení ve svých začátcích jsem to párkrát nevychytala a jak jsem psala tak hned třikrát mi na to mamka přišla a při poslední nehodě kdy jsem přišla pokaděná od kámošky a mamka byla nečekaně doma mi vmetla do obličeje že to dělám schválně a že jestli se ještě jednou pokakám tak budu nosit plenky jako za trest s tím že jí to poradili na nějaký diskuzi. No mě v té době plínky nic neříkaly úplně mimo mě pak jdou ty abdl hrátky jak se tu na to někdo ptal. Já si nepotřebuju hrát na malý děcko mě právě spíš bere ta představa že jsem dospělá a úmyslně se počůrávam a pokakavam což je něco společensky nepřijatelné. K plenkám jsem tak nějak přičichla až předloni kdy mě tu svými příspěvky tak trochu nalomila Anežka a taky jsem si začala soukromě psát s jednou plenkařkou a zjistila jsem že minimálně na to čůrání jsou plenky fakt super. A jaký to byl pocit když jsi v tom obchodě zjistila že ztrácíš kontrolu a všechno jde do kalhot? Tipla bych si že ze začátku asi velká úleva a uvolnění ale pak už to asi tak příjemné nebylo? Je mi jasné že pak tě to asi mrzelo. Já to mám třeba tak že pokakání je v pohodě to mi vůbec nevadí být v pokakanem oblečení ale počůráni je příjemné asi tak tu minutu kdy to pustím do kalhot a teplá moč se mi rozlije po nohou a zadečku. Pak už to tak příjemné není a ty mokré kalhoty nepříjemně studí a lepí se na tělo. To vím z vlastní zkušenosti proto když nemám plínku tak se snažím nečůrat a jenom se pokakám každopádně určitě vzrušující akce a jsem zvědavá jak budeš pokračovat a co na to řeknou tvoji rodiče :0)

Lily (Ne, 22. 3. 2020 - 08:03)

Nejdřív jsem se pokakala jenom trošku ale jak to začalo tak už pak chtělo ven všechno a nešlo to udržet :D jak jsem vstala tak jsem se ještě dopokadila takže v kalhotkách jsem toho měla fakt dost. Ještě než jsem vstala tak jak jsem zatlačila tak jsem tomu nemohla uvěřit že jsem to fakt udělala a strašně se mi to líbilo vlastně se mi i chvilku líbilo že jsem se i když nechtěně počůrala ale to fakt trvalo jenom vteřinku než to mamka uviděla. Pak jsem toho začla litovat protože to byla fakt ostuda. A celý se to odehrálo tak rychle že mamku ani nenapadlo že jsem se hlavně pokakala. Když pak přišla do auta tak si toho asi všimla sama jako toho smradíku ale já se jí stejně přiznala. Teď když jsem se počůrala v posteli tak to je taky zatím příjemný ještě chvíli zůstanu aby to nevypadalo že jsem se počůrala teď ale někdy v noci. Trochu se toho bojím ale těším se na tu reakci. Ještě se zkusím znova rozbrečet snad se mi to povede zatím jsem totiž strašně šťastná že jsem se do toho po takový době pustila. Strašně dlouho nad tím přemýšlím tak doufám že to vyjde a do týdne vám sem budu psát už v plínce :)

Kikina (Ne, 22. 3. 2020 - 10:03)

Tak jasně že kakat (oblečená) je super. Ten pocit když tlak v bříšku povolí zadeček se vyprázdní a kalhotky se plní a nafukují je úplně top to vím sama nejlíp :0) to počůráni je jenom začátečnická chybka ale zase to aspoň mělo ten správný explicitní dopad. A jak už jsem psala měla jsi roušku tak nebylo tak snadné tě identifikovat. Opravdu jsi jí dala nový význam :0) chybný výběr oblečení je jenom detail. Podařilo se aspoň ty džíny vyprat? Počítám s tím že v autě sis do toho musela sednout takže domů jsi asi přijela zřízená jak batole. To chápu že tam byly i slzičky a ani jsi nemusela nic hrát ale aspoň to bylo přesvědčivé. Tak uvidíš co bude. Jestli jsou tvoji rodiče rozumní a nebudou z toho dělat trágu tak za současné situace která panuje okolo nás je tu velká šance že tě nebudou tahat nikde po doktorech a ty plínky pro jistotu ti pořídí. Ale bacha varovala jsem před tím i jiný holky dej si pozor aby se ti to úplně nevymklo a jednou jsi ty plínky nepotřebovala doopravdy :0)

Kuba (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Já bych to nechal na zítra jestli chces s něčím poradit tak mi napiš na mail:
[email protected] nebo na Facebook: jakub.rychly.5079

Mik (So, 21. 3. 2020 - 12:03)

Napiš jak to dopadne

Patricie (Čt, 5. 3. 2020 - 11:03)

Já si dávám okénku vždy ve škole po záchodě o velký přestávce. Když jdu domů vždy se mi chce hrozně čurat jak se blížím k baráku . Takle ho většinou u něj pred odemykáním pustím do plenky a je to v poho.

Anežka (St, 4. 3. 2020 - 10:03)

Ahoj, tak jsem si dneska konečně objednala ty zalepovací plenky. Vzala jsem tena, tak uvidím jak mi budou vyhovovat. Parkrát tu zazněly pampersky, ale to nevím jestli se do nich vejdu. Ráda bych je zkusila, ale ty největší pampers 6 jsou myslím od 15 kg, což mi přijde strašně málo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jinak v noci už se počůrávám běžně skoro pokaždé. Přes den jsem se k tomu ještě moc neodvažovala, ale dneska už jsem si radši vzala plínku i do školy, protože včera na přednášce jsem se málem počůrala. Naštěstí mi to uteklo jenom trochu, takže si toho nikdo nevšimnul, měla jsem jenom maličký flíček na džínách. Než nám začal nový semestr tak jsem plenky nosila celý den a čůrala jsem do nich skoro pořád, takže už to trochu povolilo a za chvíli už je budu opravdu potřebovat. Zrovna teď jsem se počůrala a jsem ve škole, takže jsem hned musela na toaletu a mám z toho docela radost, tak jsem sem musela hned napsat :) Jako pořád se za sebe neskutečně stydím, ale jsem ráda že jsem se konečně přestala bát a vyzkoušela jsem to. Takže pro všechny holky co tady píšou že se toho bojí a že to asi nedají, sežeňte si plínky a vyzkoušejte to, stojí to za to :)

Kuba (Čt, 19. 3. 2020 - 17:03)

Plenky nosím už asi 2 roky kdy by jsi chtěla něco vědět tak napiš
[email protected]

Kikina (St, 4. 3. 2020 - 12:03)

Jo ty seš moje krevní skupina :0) žádný kecy okolo a prostě jdeš do toho to se mi líbí. Já jsem schválně čekala až se ozveš abych se ti pochlubila že taky dělám pokroky a baví mě hlavně čůrat do plínky na veřejnosti mezi lidmi. Už jsem se počůrala i ve vlaku kde bylo spoustu cestujících okolo a byl to velmi vzrušující pocit když jsem si představovala jestli by někoho z těch lidí napadlo co právě dělám :0) akorát teda já to musím mít pod kontrolou a nesmí se mi to vymknout. Počůravat se v noci v postýlce je určitě luxus ale já holt spím se svým přítelem a nevím co by na to řekl :0) samozřejmě že když jsem počůrana v soukromí tak se i pokakám ale to jsem zatím neměla odvahu udělat mezi lidmi :0) každopádně díky že jsi mě před časem inspirovala a já v tom taky celkem našla zalíbení. Taky uvažuji že prubnu ty zalepovaci plenky mám zrovna na mailu tu holku co nosí plínky prakticky pořád tak se jí zeptám. Tak si to užívej ale fakt bacha ať nad tím úplně neztratíš kontrolu. To by pak pro tebe mohl být problém kdyby jsi chtěla třeba navázat nový vztah. Leda si najít kluka kterého to taky bere a před kterým by ses nemusela stydět ale kde ho hledat že jo. Já zatím před tím svým plínky a své záliby úzkostlivě tajím a tak to asi radši i zůstane :0)

Evka (St, 4. 3. 2020 - 09:03)

X: nemyslela jsem kalhotky ale kalhoty, jak to v praxi řeší mlade plenkařka, jak kdy kde co mužou nosit, nosí, ... sukně asi jasně, ale i kalhoty? jake kdy kde? Přece jen my mlade to musime tajit tak nějak i doma asi chápeš.

Reklama

Přidat komentář