Reklama

prvni masturbace

Tamara (St, 18. 12. 2019 - 07:12)

Tak vazeni,v noci jsem sla na zachod,spala jsem v pokoji a tata si v loznici pomalu honil a cuchal k mojim kalhotkam,sla jsem za nim,chytla ho za toho tlusteho klacka a zacala to delat jak on,lekl se ale nechal mne a za chvili mi to dal,nevim kolik toho normalne chlapi maji ale tohle byla naloz jak z kamionu,skousela jsem to do pusy ale neslo to vsechno spolykat,bylo to to nejkrasnejsi co mi mohl tata dat a asi bude davat

Kn23 (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Prvýkrát?v v 9?pri kúpeli,a potom zas a zas a každým rokom to bolo príjemnejšie,a vždy je a aj bude.

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

Uz se nekolik krat stalo ze jsem si lehla na jeho bricho a po chvilce se mu zacali zvedat trenky,jo to jsem chtela,ale vzdy se hned zveda jde na zachod,kdyz se vrati tak je v klidu a to kolikrat uz jsem lezela tak ze mi sjela kosilka a tata videl moji vyholenou kacenku,dal si na bricho polstarek a delal ze se diva na telku a vim ze se dival na mne

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

Proc bych mnela prestat,chci jenom tatu,jenom jeho,tluci jsou fakt pitomci,maji oplzle kecy,tata mne miluje,povidamu si,hladi mne,da mi pusu na tvar a kdyz sedime na telce a ja jsem vzdy vedle neho,tak vidim jak ma obrovske koule,nikdy nema nohy u sebe a treky odstavaji,to vzdy jsem vzrusena a chci tam sahnout ale bojim se

Honislav Pták (Čt, 12. 12. 2019 - 23:12)

Pokud si dobře vzpomínám, poprvé jsem si ho honil někdy ve 2. třídě, tedy asi v 8 letech. A baví mě to i po 30 letech:-).

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 11:12)

Jak to chutna,voni a jake to je mit to v ruce treba,vis,na kluky prdim,jsou to blbeckove a sprostaci,tata je stale sam a uz jsem si vsimla ze mi nekdy,kdyz tridi pradlo do pracky cucha ke kalhotkam,rajcuje mne to

Tom (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Krasna vůně

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

Ja mam kamaradku,nejlepsi holka na svete,kluci mne jenim placaji po zadku a sahaji na prsa,nadrzenci,ale s janickou se uz od detstvi tak jako mazlime az jsme prisli na to ze nas to vzrusuje a hladimese a uz i lizeme navzajem,jeste jsem taky kluka nemnela ale chci strasne tatovo sperma,jsme sami uz 5 let a chodi na zachod a dela to tam do papiru a potom to splachne

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

Tamaro, měla bys přestat toužit po tátově spermatu a s kamarádkou ulovit nějakého spolužáka. Kluci jak píšeš se na nic jiného nezmůžou, než na nějaké letmé osahání, neví jak na to, ale když to povedete s kamarádkou, tak udělá co chcete, ale nakonec bude rád. A ty se konečně seznámíš se spermatem. Bez táty.

Kinder (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

V osmi letech

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 09:12)

Mne to vlastne naucil tata kdyz mne koupal,pamatuju si to ze vzdy kdyz mne myl tak mydlovou rukou mi zajel mazi nohy az mezi pysky a par krat tam jako by projel aby mi ji umyl a potom jeste rucnikem,kdyz jsem byla starsi tak mi to uz nedelal,jenom rekl pekne si umyj kacenku at ti voni,at nejsi prasatko a vlastne tak nejak jsem zjistila ze se mi to libi

Jenda (St, 11. 12. 2019 - 17:12)

Mně to naučila paní doktorka, když jsem byl na prohlídce, ještě v předškolnim věku. Nahonila mi ho a přetahovala kůžičku. Šlo to bez problémů. A mně se to tak zalíbilo, že jsem to už potom dělal hodně často. Jako masturbaci bych to nenazval. Jen jsem si s ním hrál. A na nějaký orgasmus "nasucho" si nevzpomínám. Jen to bylo moc příjemné, když se zvětšoval a trdl. Až později, při hraní, si dodnes pamatuju ten pocit, jako že jde na mně čůrání, ale nešlo to zastavit. Čím víc jsem zaťal zadržovací sval, tím víc to šlo ven. Ale nádherný pocit. Tehdy jsem ještě nevěděl co to je. Ale líbilo se mi to a často jsem to opakoval.

Kn23 (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Dobrá pani doktorka

Tamara (St, 11. 12. 2019 - 08:12)

Ja mam rada kdyz masturbuju tak v podrepu a pod pipinou mam misku a koukam jak do ni kape stava z pipky,je to senzacni

Tamara (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

Co jste zamrzli vsichni

Májina (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

Na to si opravdu nepamatuju. Asi tak před pěti lety když mi bylo 11. Hrála jsem si s ní už tak od školky, ale takové opravdové uspokojení jsem zažila myslím k těm jedenácti.

Tamara (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

No a jake to bylo

Májina (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

Jaké to bylo, to už tak moc nevím, neboť to přicházelo postupně. Ale tak ve třinácti, ve čtrnácti už jsem měla orgasmus jakej zažívám i teď. Ještě jsem nikoho neměla a tak nevím, jaké je to s někým.

Venca (Út, 17. 12. 2019 - 05:12)

Májino jak si psala tak máš asi 16 a děláš si to sama. Jak často, třeba týdně máš orgasmus? Mělas už někdy kluka, třeba jen na chození?

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 11:12)

Ta nemas kamosku,nebo treba brasku co uz semeni a mohla by jsi to ziskat jednoduseji

Reklama

Přidat komentář