Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Po, 23. 3. 2020 - 16:03)

Jano, pochopte, že není zač se stydět, protože pro ostatní jsou to obyčejné zdravotní pantofle. Kdybych v nich viděla chlapa, tak taky nic. Má zdravotní pantofle a co? Lidem jde o pohodlí, netuší, že to někoho vzrušuje.

Pavel (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Za co se stydíš? Někdo má kroužek v nose, někdo tetování. My nosíme korkáče. Já chodím v korkáčích od rána. Jdu v nich na nákup, nosím je před návštěvami i celou rodinou. Jestli je nosíš také od školy , tak snad už nemáš nějaké předsudky z korkáčů.

Radka (Út, 24. 3. 2020 - 17:03)

Jak mám rozumět tomu, že chodíš v korkáčích od rána, jak dlouho je denně na nohou?

Pavel (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Od doby, kdy pracuji z domova a bude to šest roků, ráno vstanu šupnu do korkáčů a sundávám, až jdu spát. Tak si úžívám všech jejich slastí i s tou kávou na terase. Korkáčů se u nás na různých místech povaluje pár kusů. Na zahradu chodím už v ojetých. V botech strávený čas je zanedbatelný, pouze na schůzky a jednání.

lékař (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Já je taky nosím celý den i doma. Je to normální zdravotní obuv. Nedělejte si iluze, že to někoho zajímá.

Petr (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Před rodinou se nestyď, ta moje to bere normálně. A ven? Už jsem v nich byl na koupališti, v pekárně i na kole a žádných divný h pohledů jsem si nevšiml.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Asi je to tim, ze v tom vidime neco vic, nez je pro druhe. Kazdopadne dik za povzbuzeni

Petr (Ne, 22. 3. 2020 - 09:03)

Nohu přes nohu a pleskat si při ranní kávě o chodidlo, to mám rád.

Monika (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Holky jsem hodně překvapená, jak to máte s korkáči. Nosím je doma i v práci a taky strašně moc ráda. Mám bílé a modré. Je mi 34 a také je nosí moje dcery 8 a 10.

Petr N. (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

Zajímají mě asi tak 10ti let. Jsem ročník 1983. Když jsem byl dítě tak se nosili všude. Oči jsem mohl nechat na prodavačkach v obchodech :) Dnes občas vidím stále jak ty paní dnes kolem 50ti let stále nosí v obchodě.

Petr (So, 21. 3. 2020 - 11:03)

Na základce jsem je nesnášel, ale na průmce jsem se do nich zamiloval.

Pavel (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

Co se stalo, že došlo k takovému obratu v tak krátkém čase?

Petr (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

Tehdy na průmce jsem zkusil korkáče spolužáka a bylo to jasné.

Jana (Pá, 20. 3. 2020 - 22:03)

Korkáče budou zřejmě vice oblíbeny než jsem očekávala a především u mužů mě jejich vášeň překvapuje . Je to pro mě velké a příjemné zjištění. Se zájmem si pročítám vaše vyznání k naší korkáčové úchylce a vidím, že mnoho z nás je na tom úplně stejně. Pouze jak píše Tonda jen to není komu veřejně říkat a tato diskuze je opravdu úplně ideální. Jen stále mám pocit , jak potvrzuje i Laďka, že diskutující jsou v tom zralém věku. Píšete hodně nosím korkáče od základky, od střední, dlouho a podobně. Tak jestli budete mít chuť a odvahu napište třeba jen rok narození. Velmi ráda bych to věděla, bylo by to zajímavé možná i pro ostatní. Tak si užívejte korkáčků.

Martin (Ne, 22. 3. 2020 - 10:03)

Korkáče nosím v práci posledních 10 let (už ani nevím kdo mne k tomu inspiroval, možná stránky korkáčových nadšenců na FB :-)), předtím jsem v práci nosil pantofle Snaha Jaroměř (dnes Bochtex Chrast u Chrudimi). Doma už víc jak 20 let chodím v dřevácích Berkemann B100 a Devich. Ve všech školách, které jsem navštěvoval se korkáče moc nenosily; co se pamatuji, tak na základce je měla snad jen dějepisářka a ve třídě jedna holka. A potom na střední je chvíli měla také jedna holka ze třídy). Víc se v té době u nás holky nosily na základce cvičky, případně plastové dřeváky Svit.
Jinak ročník jsem 1976.

Mirek (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Super nápad a netřeba ani odvahy. Korkáčový fetišisté Mirek 1970 a moje žena 1974 zdraví Janu. A stále si užíváme!

Petr (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

Ročník 1975, už se těším jak si je ráno nazuju.

Petr (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

Ročník 1975, už se těším jak si je ráno nazuju.

Pavel (So, 21. 3. 2020 - 07:03)

Koukám jak třeba Petr.N vypálil nové korki. To jsi určitě nečekala takové spontání reakce a otevřenost některých žen, ovšem i my nejsme pozadu. Jsem taky překvapen jejich oblíbeností. Návrh tvého průzkumu na věk může být velmi zajímavý.

Jana1 (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

Psala jsem, že vybočuji z této diskuze. Je mi 21 a nosím korkáče dva roky. Koupila jsem si je sama od sebe. Všichni máte pravdu, korkáče jsou velmi pohodlné a vzrušující. Moc si je užívám.

Reklama

Přidat komentář