Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

nanas (So, 25. 9. 2004 - 22:09)

Jo tak tomu, teda říkám trapas Markéto, ale no co nenaděláš nic, když musíš, tak prostě musíš:-/Mě už se to stalo taky a to jsem neměla průjem!!!, bylo to asi před 7 lety cestou k moři, někde na hranicích do Bulharska, nám sebrali pasy a hodinu a půl jsme trčeli v autobuse, hlídal nás tam jeden policajt a nikoho nepustil ven, no a já už při příjezdu na hranice nemyslela na nic jiného, že si tam musím nutně odskočit na velkou, nebyla jsem dva dny a prostě to na mě přišlo, půl hodiny, jsem to urputně držela snažila jsem se ukecat toho policajta, ale něco na mě zařval a nepustil mě, to byl konec, během asi deseti minut jsem si asi dvakrát nechtěně uprdla a napotřetí, to šlo s prdnutím do kalhot všechno:-( ostudou jsem se mohla propadnout, nebyl to průjem, ale bylo toho velké množství po dvou dnech, no a já musela v tom autobuse podělaná trčet, než nám vrtili pasy a pustili mě ven, to už jsem pěkně smrděla, pak jsem se vypotácela ven a zamířila k toaletám, musel na mě být asi velmi zábavný pohled, protože jsem se šourala, opravdu jako "posraná", nedalo se s tím vůbec jít, opravdu asi můj nejhorší zážitek v životě a aby toho nebylo málo, tak jsem se zase cestou zpět málem počůrala, ale v poslední chvilce mi řidič zastavil, od té doby mám, z cesty autobusem vcelku strach, no a mám mít proč, od té doby se mi už nic takového nestalo, ale jsou to vždycky nervy a mám pocit, že se mi chce už jen z toho jak jsem nervózní.'

XXY (So, 25. 9. 2004 - 21:09)

Marketa: a dál, jak to dopadlo?'

Markéta (So, 25. 9. 2004 - 20:09)

Byla jsem na dovolene s našima rodicema byl tam velice pěkny kluk a ten mě pozval na zmrzlinu jenze ten den jsem měla prujem. Rekla jsem si ze jednu zmrzku preziju a tak jsem si dala tresnovou s kousky tresni. Pak na to jsem si dala Bananovy koktejl! Ale to jsem nemela delat chytlo me to uprostred parku kdyz uz jsem to nevydrzela a nestihla na zachod - tak muj pritel vykrikl Fujjj a ja se otocila a videla jsem hnedou kaluzku presne tam kde jsem stala!!! Muj pritel se zeptal co to je odpovedela jsem ze asi nekomu spadla cokoladova zmrzka na zem a tak jsem sla a on sel za mnou a zacal se smat! Zeptala jsem se cemu se smeje a on rek ze mam na kalhotech hnedy flek a uz jsem to zacla citit a jeste k tomu jsem si pred nim prdla! No to je trapas! Des!'

Káťa (Pá, 24. 9. 2004 - 11:09)

...párkrát jsem si ho brala, ale nezabírá hned (ale to asi nic) a navíc snižuje účinnost HA.'

alexa82 (Pá, 24. 9. 2004 - 10:09)

máš pravdu, trápí me totéž, vždycky jsem si myslela, že jsem jediná, tak mě aspoň trošku těší, že je takových lidí víc, zkus živočišný uhel, ten je proti průjmu, já na něj mám alergii, tak ho nepoužívám, jednou jsem se z něj osypala, ale znám lidi kterým pomáhá.'

Naštěstí (Pá, 24. 9. 2004 - 10:09)

Nebylo to poprvé...říkám si, vždyť nejsem mimono a musím to ovládnout, ale ono to fakt nejde i když chce člověk sebevíc.A aby jsem někam šla a nejedla, nepila na jídlo se nepodívala jen aby ve mě nezaškrundalo, to přeci není možné.'

alexa82 (Pá, 24. 9. 2004 - 10:09)

mě teda prášky nepomohli i přesto, že jsem si je dala, tak jsem se po.... jak říkáš, u mě to taky přijde zničehonic a mám co dělat, abych to stihla na WC, tos měla teda fakt velké štěstí.'

Naštěstí (Pá, 24. 9. 2004 - 09:09)

Udělali jsme si s přítelem nákupní půlden s obědem v Ikee. Člověk se projde, vidí spoustu hezkých věcí atd. pak jsme skočili na oběd dala jsem si zeleninový salát (ten si člověk sám nabere) a myslím smažený sýr...bylo mi fajnky až do chvíle kdy jsme se dostali do oddělení koberců...tam jsem se jen stačila přítele zeptat jestli neví kde jsou záchody a než mi to dovysvětlil musela jsem pádit směr východ a doufat, že wc tam někde bude....naštěstí bylo...dokonce se mi při běhu malinko ulevilo, takže jsem nemusela rozrazit frontu dvou paní a vlítnout do první volné kabinky.Pak se přítel svěřil, že když mě viděl jak utíkám, že nevěřil že to stihnu.Občas se bojím i někam jít...protože je to prostě z minuty na sekundu a člověk to neudrží.Pomohly někomu nějaké prášky, které si vezme když začne ono nebezpečné škrundání?????'

fannynnka (Pá, 24. 9. 2004 - 09:09)

No tak to mě těší, že v tom nejsem sama, mě se tohle už taky přihodilo, sice ne v zahraničí, ale u nás doma a není to tak dávno, asi tři měsíce zpět, byla jsem na nějaké služební cestě, odpoledne jsem se vracela zpět, tak jsem si dala zmrzlinu v jedné kavárně a ledovou kávu, mňamky, bylo to moc dobrý, pak jsem hupsal do firemního auta a jela zpět do práce, ještě něco vyřídit, cestou už ve mě začalo podezřele škrundat, ale nevěnovala jsem tomu nějak pozornost, jen jsem si říkala, že si budu muset asi na firmě dojít na záchod, protože ke škrundání se přidali i křeče, to už jsem byla ve městě, jenže bylo odpoledne a nějak se to nehýbalo, zůstala jsem trčet v zácpě...pohybovalo se to tak metr za pět minut, někde na křižovatce byla nějaká bouračka, byla jsem totálně zoufalá, protože , křeče byli stále silnější a já měla s vypětím všech sil co dělat, abych se nepo..... a s hrůzou jsem si uvědomila, že to už fakt dlouho nevydržím, takže než jsem přijela na křižovatku, tak jsem se celá pokadila, byl to strašnej pocit, tohle se mi vážně v životě nestalo podělat se ve 33 letech, rozbrečela jsem se a úplně bezradná jsem přemýšlela co teď, takhle nemůžu ani do práce, ani domů, bydlím v paneláku, navíc jsem ušpinila i sedačku pode mnou, volala jsem teda příteli ať přijede za město a vezme mi čistý věci a vodu a čisticí prostředky, tak jsem ještě asi deset minut trčela v zácpě v podělaných kalhotách a pak zamířila za město, počkala na přítele a celou nehodu zlikvidovala, musím se přiznat, že jsem před ním šíleně styděla a bylo mi trapně, ale nikdo jiný mě nemoh pomoct,přítel si ze mě ještě teď sem tam utahuje, tohle bych , jak už tady bylo řečeno opravdu nepřála ani úhlavnímu nepříteli a na zmrzlinu jsem si raději celé léto nechala zajít chuť.'

Lariska (Čt, 23. 9. 2004 - 00:09)

Jannys, plně s tebou soucítím. Podobné exotické země jsem navštívila již několikrát a mohu zcela zodpovědně prohlásit, že se střevy takový pobyt mnohdy dělá hotové '

Jannys (St, 22. 9. 2004 - 16:09)

Ahoj všem vespolek, takže ne jen počůrávání, ale i průjem, jako malý děti... ne teď vážně, byla jsem letos na dovolené v Turecku, myslím, že nejsem sama, komu ten přechod a ovzduší, neudělalo dobře, prostě jsem první dva dny proseděla a proklečela na WC, průjem a zvracení, no nevystrčila jsem z hotelu ani paty, třetí den, se vše urovnalo a můj trávící trakt se asi vzpamatoval, tak jsem si troufla i něco sníst a čekal co to bude dělat, nedělo se nic, tak jsme s manželem (mimochodem, manžel nic, mohl sníst cokoli a nic ani průjem ani nevolnost)šli do města na tržiště, vše bylo ok, tak jsme se v jedné kavárničce zastavili na kávu, ale chyba lávky, po cestě do hotelu, mě chytla náhlá křeč do břicha, bylo to šílený, polil mě studený pot, na rušné ulici, nikde žádný keřík, jen samé obchůdky, než jsem manželovi sdělila, co se děle, měla jsem plné kalhoty, můžu říct, že větší ostudu a ponížení jsem asi nezažila, navíc jsem měla bílé šortky, počůrání proti tomuto je naprostá prkotinka, jak napsala Majka, nepřála bych to ani největšímu nepříteli, naštěstí mě tam nikdo neznal, stát se mi to u nás ve městě, tak chodím asi půl roku kanálem. jinak úroveň tamějších toalet no comment.'

Lou Fanánek Hag (Út, 21. 9. 2004 - 20:09)

HayzlbábaKaždý ráno vo půl pátý, šlape si to ze schodůstará bába Vokurková, už je šest let v důchoduNechce se jí vytírat bufety a pajzlytak se dala soukromně na veřejný hajzlyTěžký prachy vydělává hajzlbába na růžkukdyž jí bůra nevysolíš, dá ti štětkou přes držkuTěžký prachy vydělává, hajzlbába na růžkukdyž jí bůra nevysolíš, dá ti štětkou přes držkuTo teda jo, to teda jo, to teda jóJednou jsem měl namále, tak jsem zatnul pěstihajzl je hned za rohem, to mám teda štěstíA když jsem tam doběhnul, dopadlo to bleděpustil jsem to do gatí, byla na voběděVyjel jsem si v neděli, na rodinnej výlet,začalo mi v kalhotech prapodivně střílet,namakal jsem za bábou, měl jsem velkou sračku,snaha byla zbytečná, měla zavíračku.Stará bába Vokurková, hajzlbába na růžku,kdybych jí v tu chvíli potkal, tak bych jí dal přes držku.Stará bába Vokurková, hajzlbába na růžku,kdybych jí v tu chvíli potkal, tak bych jí dal přes držku.To teda jo, to teda jo, to teda jó.'

Majka (Út, 21. 9. 2004 - 18:09)

To Alexa82: Bohužel, podobnou nehodu jsem také zažila. Stalo se to na dovolené u moře. Celý den jsem byla tak nějak nafouklá a necítila jsem se dobře. Na pláži jsme s přítelem sporcovali melouna a ten na mě zjevně zapůsobil jako projímadlo. Zničehonic jsem ucítila prudkou křeč, snažila jsem se doběhnout na toaletu ... ale neudržela jsem to. Fakt super "zážitek", který bych nepřála ani svýmu největšímu nepříteli.'

alexa82 (Út, 21. 9. 2004 - 13:09)

... tak to jsi měla štěstí, že Tě nikdo neviděl, to já jsem musela pokaděná přes půl města do hotelu, měla jsem z toho trauma po celý zbytek pobytu, navíc už jsem nedůvěřovala ani těm práškům, které jsem měla a přesto jsem dostala průjem, každopádně je to hodně trapná situace... nebo ne?'

... (Út, 21. 9. 2004 - 12:09)

To alexa82: Stalo. Šla ráno do práce, ale nebylo mi nějak nejlépe. V metru to ve mě hučelo a bručeno a škrundalo...modila jsem se aby bylo vše ok...na cestě z metra k práci se to trošku uklidnilo...asi to byl planý poplach, protože než jsem otevřela dveře nedalo se to zastavit...připadala jsem si hrozně trapně ale na druhou stranu se mi moc ulevilo....naštěstí kolegové chodí později než já, takže jsem neměla svědky...vše jsem vyčistila a s mokrýma kalhotama jsem se vydala zpět k domovu abych se převlékla...díky bohu že jsem měla delší kabát a ne bundu do pasu...'

alexa82 (Út, 21. 9. 2004 - 11:09)

ahoj holky, to je snad naše prokletí, já jsem to už taky zažila, v autobuse, je to moc nepříjemný, naštěstí mě ten řidič zastavil a já se mohla vyčůrat u silnice, sice na mě všichni koukali, ale aspoň jsem se nepočůrala, zato se mi stala velká ostuda loní v Paříži, dostala jsem průjem a než jsem našla WC, tak byl obrovský trapas na světě, nepřála bych to nikomu zažít, přihodilo se to někomu? a to jsem měla prášky proti průjmu.'

Martinka www. (St, 15. 9. 2004 - 21:09)

Ahojky všichni, úplně náhodou jsem narazila na tuhle stránečku a diskusní téma,tak jak tady čtu tu hromadu příspěvků, tak vidím, že je to normální věc, když se někomu chce moc na malou a eventuelně to neudrží, no mě osobně se to ještě nestalo, ale několikrát jsem byla v té situaci, že to bylo fakt na poslední chvilku, právě cestou autobusem, jinak mě nějak nedělá problém kdekoliv, když je to fakt nezbytně nutné stáhnout kalhoty a vyčurat se, je to přece lepší než mokrý kalhotky, ale už jsem byla svědkem toho, když se počůrala má kamarádka,bylo to na velkém koncertě, byla v předu, a všude kolem lidi, já byla vzadu, po koncertě jsme měli sraz u brány, přišla a její džíny byli mokrý od pasu dolů, prostě se nedalo dostat včas na wc, no žádná tragedie, myslím, že nebyla ten večer sama komu se to stalo, určitě se to už taky stalo i vám, nebo ne? tak krásný večer všem:-)'

Ponocny (So, 11. 9. 2004 - 23:09)

Mili zeny chtel bych se jen zeptat proc tyhle problemy kdyz to vo sobe vite pri cestach neresite takovejme tema nakejma vysoce absorbcnima vlozkama(plenama) co sou pro nemocny? Nemyslim chodit v tom porad a u cile kdyz jste pak venku se toho hned nekde na zachode zbavit ale jen na tu cestu. Pripada mi ze podle toho co pisete prozivate hrozny nervaky a pritom tohle "pojisteni" by vas podle myho zbavilo toho desnyho psychickyho strachu a napeti z pocurani(protoze prinejhorsim vo co by slo, ste na to pripraveny)a nemusely byste takhle trpet ja kdyz to ctu tak je mi vas holky drahy uplne lito :-))Ale pisete skvele a mnohdy vopravdu srandovne a je to dobry cteni.

Emílie Nástupov (So, 11. 9. 2004 - 13:09)

Ahoj, teda musím říct, že po přečteni příspěvku od Milči Milči, mě běhá mráz po zádech, nevím co bych dělala já kdyby se mi tohle stalo, ale nejspíš bys se asi taky po... do kalhot, strach je opravdu paralyzující, vzpomínám si jak jsem byla jako malá na pionýrském táboře a podstupovali jsme tam něco jako stezka odvahy, pamatuji se, že se tam jedna kamarádka strachy počůrala, nedávno jsem s ní o tom mluvila, vzpomínali jsme na to jaká to byla ostuda, dnes už s úsměvem, pak se mi kamarádka, ale svěřila, že když je v nějaké stresující situaci, nebo se něčeho opravdu bojí, má pocit, že se každou chvíli počůrá, zatmí se jí to ještě nestalo, ale je to prý nepříjemný pocit, tak si myslím, že je to možná nějaká vazba na zážitek z útlého věku.A k tématu, což je hledání WC na cestách, letos jsem byla na zájezdu autobusem bez WC a musím říct děs, děs, příště jedu raději vlakem, sice jsem se nepočůrala, ale nebyla jsem od toho daleko, naštěstí jsme měli skvělého řidiče, který mě ochotně zastavil, abych si mohla odskočit do lesa u silnice, na další odpočívadlo bych to totiž nevydržela, pak už jsem byla ale nervózní a hlídala kolik toho vypiji, pila jsem málo a pak jsem zase měla sucho v ústech a bolela mě hlava, tak si vyberte, buď být dehydrovaná a nebo počůraná, jinak si myslím, že by měl být každý dálkový autobus vybaven toaletou, mějte se všichni krásně a držte se na cestách. '

Sabča (St, 8. 9. 2004 - 15:09)

Jo tak tohle se mi taky stalo na horách, chtělo se mi střešně čůrat, ale ejhle wc nikde, navíc když má člověk kombinézu a všude venku je plno sněhu a mrzne, no snažila jsem se to vydržet ho horské chaty, kdy jsme byli ubytováni, ale nevydržela jsem to, asi v půlce cesty jsem se počůrala, byla to záplava a měla jsem totálně promočený celý spodek kombinézy od pasu až dolů, měla jsem to i v botách, ale bylo to hodně zvláštní, ten pocit, když jsem čůrala byl strašně uvolňující, ale po chvilce v té zimě se příjemné teplo změnilo v nepříjemné studění, přítel nedokázal skrývat obdiv k tomu co se mi stalo a pak se mi přiznal, že jej to vzrušilo, což mě teda ani ne, bylo mi spíš trapně, jo a čůrání při cestování, tak to je věčný problém, teda aspoň u mě, kde se vyčůrat a odhadnout situaci jak dlouho to člověk udrží, no a když neudrží, nedá se nic dělat, jsme přece jenom lidi a čůrat musí každý, žejo a když není kde, tak není na výběr, mějte se všichni moc fajn a když se vám to stane, no bože svět se nezboří:-)'

Reklama

Přidat komentář