Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Tatca (Út, 4. 2. 2020 - 16:02)

Hlavne tady nemuzu najit mamcu. Ma psat a nepise

Milena (Út, 4. 2. 2020 - 16:02)

Řešíte tady nesmysly, je tady více chlapů než žen !!!

Rinzler (Pá, 31. 1. 2020 - 17:01)

Dík za korekci,všiml jsem si že má interakce nenaplnila doufání jiných třeba to ale bude pro někoho inspirující :-) Do doby než zjistí jakou fušku to dá převést do reality.....

Cvok (Pá, 31. 1. 2020 - 08:01)

Psycholog jsi fakt dobrej,ale obavam se ze to tady nikoho nezajima..

Rinzler (Pá, 31. 1. 2020 - 01:01)

Zrovna s partnerkou si rozumím mnohem lépe jak s její mámou s kterou si rozumím dobře.A partnerka se svou mámou dlouho hledaly cestu k sobě a snažily se navzájem pochopit já mám možnost to vidět z obou stran a přiznávám že občas je těžké to vybalancovat ke spokojenosti všech.Je to dané tím že mám s partnerkou specifický vztah který je založen na důvěře,hlubokém přátelství,ochotě porozumět druhému a vyhovět ve všem pokud je to možné tudíž víceméně i o tom ví,jediný co jí občas vadí je když se věnuji časově víc jiným jak jí(to je na hodně dlouhé téma).Stejně tak když chci tak není problém si užít s milenkou nebo ženou která se mi líbí a já jí.Jediný čím je to podmíněný je že partnerku informuji aby o tom věděla a netahat do toho lásku kvůli žárlivosti protistrany která pak reaguje příliš neuváženě.Funguje to i naopak a když se to nezneužívá tak je to i příjemný.....k tomu ještě musím dodat že vše je závislé na dobrovolnosti což je ale někdy omezující protože mnoho jedinců není schopných určit co je jejich svobodná vůle a touha a co už je podmíněný reflex kterým si kompenzují svoje problémy i když se s nima jedná upřímně a na rovinu.Je to celé o tom že společnost nelogicky považuje za nosný pilíř vztahu lásku která je tak pomíjivá(většinou se dá i definovat průběh - rychlost zážehu je přímo ůměrná rychlosti vyhasnutí) a sex(věrnost která za určitých podmínek je hodně svazující a frustrující) v případě selhání - stigmatizující nevěra která nutí ty který mají naučený vzorec chování dělat rozhodnutí kterých později litují a poznamenají je minimálně psychicky do konce života.Samozřejmně že je vše relativní,možná dobrý příměr je jako s léky,v malém množství jsou prospěšný pro organismus,ve velkém smrtelný záleží na dávkování.....

Cvok (Čt, 30. 1. 2020 - 14:01)

Tak s mamou pertnerky vychazis asi lepe nez s pertnerkou,to taky neni nic spatne,jenom at te nenachyta partnerka..

Rinzler (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

Asi každý píšeme o něčem jiném,začínám mít pocit že vysvětlit něco ve světě Sigmunda Freuda je těžší než Challenge of the Grid :-) Moje biologický rodiče žijí několik stovek km jinde než já takže nemám tušení jak kdo rozkvétá.Zato bydlí ve stejném městě máma partnerky s kterou mám dobrý vztah a docela si rozumíme a i když není můj ideální typ tak se mi líbí.Tím nemyslím že spolu cokoliv praktikujem po sexuální stránce,nicméně uměl bych si to představit.Občasný dvojsmysly,flirt semtam mě ukecá abych s ní zajel na nákup a poradil jí co nakoupit(to má různý rozsah až po oblečení na ní který se mi líbí).
U tý příležitosti se zastavíme na oběd a vedeme rozhovor o čemkoliv,skoro se mi u tohodle stírá rozdíl mezi nákupem a rande.Třeba jí to k uspokojení stačí takhle to má mnoho forem nic není černobílé .....

Cvok (St, 29. 1. 2020 - 06:01)

Jasne,duvera a uspokojeni,a hned se lepe zije,musime predce zit a ne prezivat,ja to jenom potvrzuju,moje mama hned rozkvetla,bavi ji zivot vic a je videt ze je vazne stastna.

Rinzler (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

To vám přeji,pokud jste spokojený,já takové ambice nikdy neměl mít milenecký vztah s vlastní matkou,jediný snad co mě mohlo ovlivnit podprahově a to tak bývá je že jsem horňák díky tomu jak je vyvinutá.Tím to začíná a končí,ta odvaha se nevztahuje na přiznání ale vysvětlení.To stejný mezilidské vztahy je společnost jako taková ne někdo kdo je blízký ale všichni lidé kteří ji tvoří dohromady.A ty role a symbolika se vztahovala na předchozí diskuzi 3 stránky zpátky......

Cvok (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Jo to moje mama vysilala tak ze kazdy vecer mnela a kratkou nocni kosilku ktera pri sebemensim predklonu nabizi pohled ktery probudi kazdeho,nez mne napadlo co vlastne chce,chvili to trvalo ale dnes uz jsem v ni kazdy vecer a je spokojena,uz jsem to vlastne tady psal

Renatka.benko@… (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

Ahoj, taky mám takové myšlenky a dost často masturbuji s pomyšlením na syna. A lhala bych kdybych tvrdila že ho nesmiruji a taky si občas nenápadně netsáhnu či nesnažím trošku provokovat. Pa Renča

Maja (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

A co by jsi byla schopna mu dovolit kdyby to zkusil?

Já to také tak mám. Syn mě velice vzrušuje a taky občas využiji situací a sáhnu si

Darča (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

A jak si sáhneš? Ví o tom, nebo spí?

Návštěvník (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

Spí

Any (Út, 28. 1. 2020 - 08:01)

Ty ubohej Návštěvníku v 7:31. Za koho se tady vydáváš, debile.

Jiřík (Po, 27. 1. 2020 - 16:01)

Už to tady někdo zmiňoval, že žena musí vysílat signaly , že chce, patří do toho i to když něco ukazuji a ona se nahne ke mě tak, že se opírá prsy o mě?

Rinzler (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Nejjednodušší je se podívat na stav bradavek jak jsou vzrušené.Má to ale několik podmínek ohledně oblečení které nesmí být moc tlusté aby šlo něco vidět a teploty okolí aby to nezkreslovalo.A pokud se k tomu přidá ještě takový častý lehký úsměv aniž by se říkalo něco vtipného,tak stačí pohladit tvář a sledovat reakci,pomalinku jet rukou dolů po krku,až k oblečení,lehce uchopit a pomalu se navzájem přibližovat a horší než že se žena zastaví a ucukne se stát nemůže,tak se usmát,omluvit se a tvářit chápavě.Třeba to vyjde jindy.......

Milena (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Může i nemusí

Maja (Ne, 26. 1. 2020 - 14:01)

Je to tak,synek taky kdyz neco skousi jineho nez znam tak taky se pta a ja jeho taky akorat jsem mu nerekla ze ho budu stimulovat prstem v zadecku,trosku se vylekal ale co nasledovalo potom byla sopka..

Reklama

Přidat komentář