Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (St, 18. 3. 2020 - 17:03)

Tak to je něco...hajzlíci. Doufám, že se podvodníky bude policie zabývat. Už jen kvůli tomu, aby se podobní parchanti lekli.

Kača (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

Vyrojí se hodně podvodníků. Tady paní z Hradce na fb uveřejnila příspěvek, že poslala paní do Pelhřimova 20 roušek pro údajně nemocné rodiče a pak ty její krásně ušité roušky na ní vykoukly v inzerátech. Paní u Pelhřimova prodávala 1 kus za 250,-. Co na to říct...

Lalla (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

No to je hnus. Takove lidi by meli potrestat, az to pomine

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

Přesně. Myslím, že nějaký paragraf o obohacování, když je stát ve stavu nouze, snad existuje.

Lalla (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

No to je hnus. Takove lidi by meli potrestat, az to pomine

Lalla (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

No to je hnus. Takove lidi by meli potrestat, az to pomine

Pils (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

Někteří lidé jsou fakt hyeny. :-(

bianka (St, 18. 3. 2020 - 13:03)

Milu, kupuj hlavně balené potraviny a několikrát denně si myj ruce, hlavně jak dojdeš domů.

Miluna (St, 18. 3. 2020 - 13:03)

Tak jak to vypadá u vás? Sergejovo kámoš mi donesl pár roušek a byla sem nakoupit a příšerný.Ty roušky nebo šátky už tam měl teda každej ale mě se třeba pohla a začla mi lézt až na oko a musela sem její spodek chytit a párkrát posunout dolu:-(( takže si člověk těma rukama sahl na tu roužku tak teď nevim jestli to nevadí??? A to mi ještě pod tou roužkou začalo téct z nosu a nemohla sem nic dělat:-((( ..A co dál když člověk přinese ty potraviny domu a za pár hodin si bude chtít něco vzít a jak na to sahal těma rukama tak když na to sáhne znova a ten vir by ještě žil tak co pak? A to jaro k tomu je ještě horší pokuď to to svinstvo stejně nezničí.

Kača (St, 18. 3. 2020 - 16:03)

Milu, jak se mají rodiče, děti a Sergej? Jsou všichni v pořádku? Kdy ti děti dorazí domů? Roušku v lese bych taky nenosila. Jako ji nenosím na zahradě. To mi zase připadá přehnané. A jestli si mě vir i tak hodlá najít, tak to může i doma, když pořád větráme...

Stalo se (Lalla) (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

V jedné malé hanácké vísce, kde se ještě krámku s potravinami říká konzum a obecnímu úřadu národní výbor, stojí před konzumem hlouček místních babek a probírají aktuální situaci, vyměňují si názory na vládu, Milion chvilek, Pražáky i Brňáky. Proti krámku je okno obecního úřadu a z okna křičí starosta. Já vás vidim. Kmentová, Zatlookalová, Bernátová...za to je tři miliony pokuta. Dite dom a neshromažďujte se

-Aleš- (St, 18. 3. 2020 - 09:03)

To je jak z nějakýho filmu od Trošky. To jsi vymyslela sama? Google totiž mlčí :-)

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 12:03)

Normální vtip co koluje po fb. Akorát že se to mělo stát doopravdy a rozehnal je místním rozhlasem.

Lalla (St, 18. 3. 2020 - 09:03)

Jo, nechala jsem se inspirovat povídáním na FB

sany11 (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

:D:D:D to je bozi.

Fernando (St, 18. 3. 2020 - 03:03)

Ještě si rádi vzpomenete na tu vysmívanou francovku :-) - má 60 %.

Andrea (Út, 17. 3. 2020 - 19:03)

Jo vnitřní dezinfekce je také nutná,ten peroxid myslím může být, dává se i na rány, líh je lepší,vodka není asi moc silná,no nevím,je to pro nás naprosto nová situace,jen vím, že co jsem potkala lidí,tak jsou ohleduplní a situaci berou vážně

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 19:03)

Já jsem dostala respirátor od příbuzných, abych mohla do mhd, ale taky si s tím nevím rady. Andy, jsi starostlivá mamina, palec nahoru.

Andrea (Út, 17. 3. 2020 - 19:03)

Lallo, manžel přinesl respirátory,trojkovou řadu,moc se v tom nevyznám,ale čistím je lihem, popřípadě 3% peroxidem, používáme i jednorázové rukavice,no celá rodina je doma,do práce chodím jen já, já jsem namíchala i desinfekci,fakt se chráníme,to víš mám o ně strach, kdo nemá

Lalla (Út, 17. 3. 2020 - 19:03)

Děláš dobře. Kdo by neměl strach o děti. Díky, ten peroxid se mi zdá moc agresivní, když si pak nasadíš masku na obličej. Te´d mě napadlo, že nejlepší bude čistit je vodkou. Což mi připomíná, že bych to mohla spojit s popíjením Bloody Mary:). Jednorázové rukavice tady taky mám, ale manžel tvrdí, že ta desinfekce co přinesl tvoří nějaký film na rukách....tak nevím

Reklama

Přidat komentář