Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 12:03)

To se mi nějak nezdá. Že by si pohodovej vzdělanej chlap našel zrovna Arianu, která je nevzdělaná, v podstatě primitivní, kromě těch svých pseudoesoterických blábolů neví vůbec nic. A pohodářka taky není, o tom se s bipolární poruchou nedá vůbec mluvit.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 12:03)

A co já s tím, že se ti to nezdá? Ariana je dost v pohodě. Co dává na fb není její život. Jen to, co jí zrovna zaujme. Standa je workoholik, tak zase toho času moc nemá, tak to oběma stranám vyhovuje. Moc jim to přeju, že se našli.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 13:03)

Takže další chlap, co si k ní chodí jen vyklepat pytel???

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 13:03)

Tak choděj spolu ven, na večeře, spí u ní. Nebydlí spolu. Určitě spolu mají sex. Jestli ty tomu říkáš: vyklepat pytel, tak ano. I to tam dělá. Asi moc chytrá nebudeš co?

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

Já chytrá jsem protože ti toho tvýho Standu nežeru. Źádnej Standa neexistuje a ty jsi hloupá dilina.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

Argumentuješ infantilně. Prý "a ty jsi hloupá dilina" :D :D :D. Proč by padesátiletá žena bez závazků nemohla mít přítele?

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

kdyby existoval,tak to vypadá jinak... celé dny proleží . Nikam nechodí,nic nedělá...

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

Nesmíš tak žrát ten fb. Že byla 4 dny marod neznamená, že neexistuje. Normálně courá s tím svým psiskem, kupuje jídlo, pracuje. Už se uklidni. Nebo mi spíš vysvětli, co ti udělala. Moje kámoška není, ale přeju jí jen dobré. Už kvůli Standovi.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

žere nanuky a zelňačku od Ály....

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 13:03)

Na večeře , který platí ona co? Jako vždy. To má daleko ke krasavici , kterou muži obdivuji, když za sebe platí útratu.......: DDD

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

Ty máš asi špatný zkušenosti s muži. Proč by si měla véču platit ona, když jí volá a zve on? Co ty jsi zač, že vytváříš takové nesmyslné dedukce?

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

On jí nikam nezve, dycky přišel domú se psama a vyklepal si pytel , někdy vařil, protože tam je dycky prázdnej stůl. Vždycky když byl u ní , fotila doma a ted už ani to ne. Další neúspěch.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

nevím ,jestli se jmenoval Standa,ale ten s těmi psy už dávno není aktuální.a to už nejméně před vánoci ustalo

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 17:03)

Ten s těmi psy je Roman del Eden. A odkdy je se Standou? Ještě nedávno měla zase doma ty psy od Edena.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

Ty jsi nějaké děcko za ZŠ? Ona ti odmítla vyložit na nešťastnou lásku zadarmo? Děvče, zadarmo ani kuře nehrabe. To pochopíš, až dospěješ.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 14:03)

Standa ale žádnýho psa nemá. To má asi dalšího chlapa nebo jsi něco špatně pochopila.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 13:03)

Asi jo, ale to je pro ní ideální, myslím že chlap by jí neustálou přítomností otravoval, pokud by ji teda nesloužil jako Raven, tak je pro ní lepší když zašuká a vypadne.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 21:03)

To určitě. V padesáti jsi akorát bába pro smích.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 18:03)

Uváže, když ji to někdo udělá, klidně bude dál.solit. Já už věřím i tomu, že všechny ty drahý večeře platí taky ona, předstírá romantickou večeři , celej její život je fikce.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 16:03)

Chudák Ariana, láska k Ravenovi jí málem zabila, a pak se na ní nalepil obšourník a netáhlo, který ji akorát podváděl a využíval. Hrozný osud. Jen nechápu, jak si může říkat Krotitelka vztahů, když ty svoje vlastní nezkrotila.

Reklama

Přidat komentář