Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Návštěvník (Po, 14. 3. 2022 - 10:03)

Manželka to zkusila jenom jednou, ale té to nechutnalo. Po souloži sememeno vždy olizuji z jejího těla. To se jí moc líbí a směje se, protože jí lechtám. Při masturbaci si ejakulaát nastříkám do dlaně a olížu ho. Mě chutná. Je to produkt z mého těla, moje vlastní mňamka. Někdy se ale zastydím, protože jako kanibal, jím vlastní děti.

Argus (Ne, 6. 2. 2022 - 16:02)

Je to normální ale vysátí ze šťavnaté mušličky je super.

Radovan (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Chtěl bych ochutnat,své semeno.jak na to?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Bez nějakých zvláštních poloh. Nastříkej semeno do sklenky, nebo hrnečku a pak ho vypiješ. Nebo do dlaně a slížeš. Nic složitého.

meltepeee (Út, 14. 9. 2021 - 08:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 17:09)

Je mi dvanact a uz dlouho se snazim o ochutnani senena ale zadne jsem nemnel,dokazu se ohnout tak ze si olizuju zalud,vzdy jsem mnel takove krasne krece v podbrisku ale nic z toho az dnes rano,prisli ty krece a ja citil jak neco jde a potom jsem si nastrikal do pusi,dlouho jsem to nepolkl protoze jsem si to chtel vychutnat,je to neco uzasneho,a kdyz jsem prisel ze skoly tak zase a to uz je super,takove hustejsi a bile a skvele to chutna,miluju svoje telo.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 13:09)

Když mi začalo vytékat sperma, tak jsem si to pustil do dlaně a olizoval. Později jsem hodně stříkal, tak jsem si to v sedě cákal do úst.

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 21:09)

já jsem zkusil ochutnat svoje semeno asi ve třinácti a docela mi to chutnalo potom jsem zkusil bráchovo a to mi chutnalo víc a dopadlo to tak že jsme si je začaly navzájem kouřit , to trvalo asi dva roky .

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Jj, není nad 69.

Jana (Čt, 2. 9. 2021 - 18:09)

Musí to pak slízat, jinak dostane výprask!

Default User Image
Michal (Pá, 15. 9. 2023 - 18:09)

Takový dominantní královny miluju 😊

Slízat semeno z vaší kundičky a poté ještě dostat výprask .. 😍 Takových benefitů... 

Sprrmin (St, 11. 8. 2021 - 23:08)

Já ho taky miluju,chutná mi a voní božský,ani kapka nazmar,ženský si taky olizují prsty z kundy ne.

Ne,ne (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Polykání vlastního sperma je z dlouhodobého hlediska velmi riziková záležitost i pokud je dotyčný zdravý... Jsou tam hormony a ty naruší rovnováhu a pak přijde disbalance a z ní plynoucí sociální problémy, psychické problémy. Je to jako brázda steroidy. Za mne velmi nebezpečné. Můj neodborný názor.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Četl jsem několik odborných článků na toto téma a tam lékařské kapacity naopak, sperma ženám a poševní sekret mužům, doporučují. A nevadí ani, když se to v ústech v zájemně promíchá. Tzv. "výměna tekutin".

Mira (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Nepolykám své semeno přímo ale ženu neskutečně vzrušuje když to z ní vylížu, nebo mě celou dávku dá po kouření do pusy.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Přesně tohle s manželkou děláme také. Semeno zředěné ženskými výměšky je mnohem chutnější.

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Ano, já vylížu, ona vykouří a potom dlouhé líbání s výměnou a mícháním.

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 22:07)

Sperma je absolutní bílkovina, plus samé klady. Cukry, soli, vitamíny atd. Panenské sperma chutná jako bílek z vajíčka, čili skoro nijak, jenomže se do toho dostávají různé ingredience ze životosprávy, což chuť spermatu ovlivňuje. Zkušené ženy jej přesto rády užívají jako omlazovací prostředek na pokožku, nebo per orálně. Některé k tomu mají i upírské sklony. Rozhodně jim to neublíží, spíše naopak.

K-L (Pá, 23. 7. 2021 - 21:07)

Včera jsem jedl dost sladkých jídel.
To vše se odrazí na chuťi spermie.
Nejhorší je pivo. To není moc chutné.
Na chuti se to projeví co člověk jedl den před.
Tak jsem se vystříkal do štamprličky kde byla předtím Becherovka. Sperma sladké jak šlehačka ve spreji. Mňam.
Je to chvíli pocit na blití. Sperma je husté není jak sirup. Ale překonáš se.
Pokud to chceš ochutnat tak asi hned polknout.
Experimentům zdar.
A Dobrou chuť!!!!

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Jako prasátka souhlasím, ale zkusit se má všechno. Žiješ jenom jednou !!!! A po smrti už nic neni !!!!!!! Takže já jsem pro zkusit vše.... Bc. Lukáš .................

Reklama

Přidat komentář