Reklama

prvni masturbace

Skar (So, 21. 3. 2020 - 16:03)

Moje první vyhonení bylo na soustředění s kamarádem mě je 11 a jemu taky a říkal, že mu jeho kamarad řekl jak se honí a že to máme skusit taky a já mu řekl že nevym jak na to no tak šel za mnou a stáhnu mi trenky a začal mi honit první chvíli to bylo skoro nic ale po chvíli jsem měl pocit že potřebuji čůrat a místo curanek to byla sperma, ale nejde na ten krasnej pocit zapomenout..

Skar (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Aho všichni chtěl by někdo, abych točil když si honim...??

Michal (Pá, 27. 8. 2021 - 16:08)

Klidně pošli na můj instagram michal_hrouda profilovka la kings

Ta anonymní (St, 4. 3. 2020 - 21:03)

Jak to vypadá když se holke udělá?

Anonym (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

prví poluce 13,první sex 14

Anonym (Út, 18. 2. 2020 - 12:02)

První poluce ve 14, byl jsem seřván, dokázal jsem ji omezit. První sex v 18 po poučení kamarády. První masturbace ve 20 na vojně. Prostě trochu vadní rodiče. Dnes bohužel zase masturbuji, po 80 je získání milenky obtížné.

Jura (Ne, 9. 2. 2020 - 10:02)

Prázdniny na chalupě u tety, každý rok, se sestřenkou jsme se koupali vždycky nahatí. Začátek puberty, tak nás víc začaly zajímat naše těla. Jí 11, mně 12....chtěla vidět, jak si kluci honí. Začal jsem si přetahovat, rychle, nejdřív jen koukala a pak že to taky chce zkusit. Hrával jsem si s ním už dřív, ale tohle bylo fakt prima. První velký orgasmus, ještě na sucho. Ale i semínka se dočkala ještě o těchto prázdninách. Vydrželo nám to až do mých 17ti, pak jsem předal "kolík" mé holce.

Skat (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Ty se tak máš

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 19:02)

Já si poprvé honil v 10 letech byli jsme u babičky a mám staršího a mladšího bratrance šli jsme zrovna spát a bylo nám horko tak jsme se svlíkli do naha a hodili hadry do rohu místnosti a najednou jsem slyšel jak kdyby nekdo lehce mlátil do peřiny rozsvítil jsem a viděl jsem ho jak tam leží a honí si ho a zeptal jsem se ho co to dělá a on jen řekl že si honí a že je to supr jestli to nechci taky zkusit ja jsem řekl že se bojím tak stáhl moji peřinu chytl mě za kokot a začal mi ho honit ze začátku to nebylo nic moc a najednou jakoby se mi chtělo čůrat a bum takovej příjemnej pocit ale bez semene a pak si vyhonil on a vyteklo mu sperma tak jsem si honil znovu a zase nic a pak mě to zase chytlo a honil jsem si ho asi další 2 roky na sucho az jednou jsem vyztříkl a od té doby nejde přeztat

Jirka (Ne, 26. 1. 2020 - 15:01)

Mě to ukázal v létě ve stanu kamarád..vyhonil mi..strašně jsem se styděl ale držel jsem

honza (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Já taky poprvé u babičky , bylo mi 12 , udělala mi to sousedka , bylo jí 15 , nemněl jsem ještě semeno, takže to bylo na sucho , dělala mi to ještě mnohokrát, bylo to opravdu hezké léto.

Feri (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Je pravda,že si ji holky honí tužkou?

Holka (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

ano je ale já to nedělám dělá to moje BFF nevím proč mě stačí prst

Cvok (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Tamaro,proc nejsi moje dcera,asi bych se nenechal tolik provokovat,ale jsi fakt cislo

Olda (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

Já si jej poprvé vyhonil v 8mi velmi neobvyklým způsobem.Nataženou dlaní jsem si kmital po hlavičce..co nejrychleji

Petr (Ne, 12. 1. 2020 - 11:01)

Mě bylo poprvé 9 let.Nezapomenutelně krásný zážitek....

Tamara (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

Jsem stastna,stastna,a s janickou jsme v sobotu byli domluvene ze bude spat u nas a ja to zase udelala a prinesla do pokoje seminko v ruce a janicka koukala,cuchala a potom jsme to polkli a lizali se dlouho do noci,vubec netusite nikdo jak je to krasne,jak po orgasmu boli podbrisek ale hezky,a ta vune pipinek,prala bych to vam vsem

Skar (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Ahoj já bych si to taky přál.

Abe (Čt, 26. 12. 2019 - 00:12)

Již v pěti letech a povinně. Přirostlá předkožka, akutní zánět penisu, operace, žalud živé maso, šílené bolesti. Honily sestřičky v nemocnici, doma najatá babička, později sám, pod dozorem matky. Pak to bylo stále příjemnější. První orgasmus asi v deseti, v zápětí semeno, čím dál více a více a více. Dnes již méně, ale stále.

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 15:12)

Hezky,uz to mas zasebou ale pockej az si pustis tatinka na pipinu,to bude neco

Reklama

Přidat komentář