Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

No tak pokuď nemáš malý dítě to je dlouhá doba to testování.A i kdyby jsi měla jednoho milence on může mít víc milenek,tak se ti vůbec divim že riskuješ.A doktor neni záruka ničeho:) Doktor nakaženej z Itálie šel ordinovat i nakaženej.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Tak urcite riziko je u vseho, co koname. Muze mi zaskocit pri snidani a udusim se. Ale rozumni lide to riziko aspon minimalizuji. A kdyz uz bych snad nakazena byla, tak vim, ze si za to svym jednanim mohu sama, i za riziko, ze budu ohrozenou skupinou v pripade corona viru. A ja mam celkem velkou duveru v pritele. Oduvodnenou.
No risk no fun. :)Ale Milune se asi tezko vyrovnam. Ne, ze bych o to stala.

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Nevím ale i mezi milencem a milenku může být láska a věrnost. Musíš si dobře vybrat, když už se dostaneš do situace jako je Sany

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Vy tu jste všichni na hlavu srovnávat hiv s neznámim svinstvem které v Itálii kosí denně po stovkách.Sany co by ti to asi udělalo kdyby s hiv dělal vedle tebe? Tak jdi radši vedle lyžaře v inkubační době,to budeš mít lepší:) A Miluna psala že se toho bojí předevšim kvůli rodičum když jsou v rizikové skupině.A ty 7:15 vůbec nechápu proč si do toho Milunu začal tahat,co to sem vůbec cpeš? Jestli nevidíš rozdíl přenosu tak nejsi v pořádku.Za tři týdny poznáš sám co lyžaři způsobyli.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Moc dobre si vzpominam, jakou hysterii vyvolalo v populaci kdysi HIV, tenkrat, lidi by nechteli byt ani v jedne mistnosti s nakazenym. Tak mi to srovnani pripadalo vzhledem k Milunine neprimerene hysterii, prihodne. Ano, v Italii jich dost zemrelo,ale pravdepodobne jsou to lide, kteri maji z nejakeho duvodu oslabenou imunitu a predpokladam, ze ta pece tam neni zrovna prvotridni. V Nemecku jich je take dost nakazenych a slysel /a bys, ze umiraji jak mouchy? Ja tedy ne. A Miluna se ma opravdu proc bat, ale muze si za to, bohuzel, sama. Lyzari sice jsou nezodpovedni, ale v dusledku ta nemoc jim zrejme asi ublizi mene, nez by to udelalo HIV. Toz tak.

-Aleš- (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Zajímavý je, že Itálie a Jižní Korea má stejný počet nakažených, ale smrtnost je v Itálii skoro 5% kdežto v Koreji 0,7%. Je to záhada, kterou ale jasně vysvětlila tahle písnička

https://www.youtube.com/watch?v=-MzsiR4yWio

-Aleš- (Po, 9. 3. 2020 - 07:03)

Mně by teda nevadilo sedět vedle HIV pozitivního. Vadilo by mi to jenom v případě, kdyby ten dotyčnej posmrkával a pokašlával. HIV se týká jenom úzkýho okruhu lidí a když tomu člověk nejde vyloženě naproti, tak se ho netýká, kdežto viróza jak vidíme je celosvětovej problém. Já se tím novým virem necítím zdravotně ohroženej o nic víc než obyčejným nachlazením, ostatně lidi se už uzdravují, ale díky opatřením mi vadí ekonomickej dopad.

Sany11 (Ne, 8. 3. 2020 - 19:03)

Miluna je hlavně tak proto vycukaná, že jí konečně začlo docházet co HIV může u ní v důsledku způsobit. Doted byla celkem v klidu. Ale když má tedy tu nulovou nálož, jak tvrdí,tak snad i tu imunitu má celkem o.k.? Tak proč tak vyšiluje? Aspoň ted ví, jaké to je, když ostatní se bojí lidí nakaženych HIV, on to není pěkný pocit vědět, že dělá třeba vedle vás.

jj (Po, 9. 3. 2020 - 07:03)

pravda, ale tohle Miluna nikdy nepřijme. Místo aby si uvědomila své rizikové chování, rozhořčeně napíše o rozdílech v přenosu mezi HIV a Covid19, pokritizuje bezohledné lyžaře, kteří se chovají podobně jako ona jen v jiné souvislosti, a má vystaráno.

Ty (Ne, 8. 3. 2020 - 19:03)

Přesně vystiženo

Miluna (Ne, 8. 3. 2020 - 16:03)

Nelžu!!! Je to tak jak sem psala.A s ukrajincema sem spala jen v té trojce s gumama to je vše.Zbytek pár chlapů jen honění a jednou to podvedení s tim jak ho měl malýho a taky s gumou.A teď už dlouho nikdo jinej mimo Oty.Ale co!! Dejte už mi s tim pokoj!!! I to vysmívání s hygienou.Já sem umytá a teď mi smrdí prsty a nevim z čeho když sem vařila jen pudink a nikde jinde sem nehrabala a na nic jinýho tak nevim z čeho mi smrdí!!! Ahoj Edíku nevim kdo si ale ten anonym asi myslel že hubne Ota ale Ota hubne že se rozhodl hubnout ale nevim proč mi vždy někdo začne rozebírat že lžu nebo že mam zlost na lyžaře!!! Vždyť jestli se do tří týdnů objeví tisíce nakaženych lyžařů tak se tu z toho poserem!!!!!

Miluno (Ne, 8. 3. 2020 - 18:03)

nebyl náhodou u vaření pudinku i Sergej? :D

taky blb (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

navíc její hygiena je tragická, moc se nemyje, nepere, nepoužívá povlečení......

edík (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

Milunko on ti Sergej hubne?

edík (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

anonymové vy jste se tady nějak rozmnožili a jste chytrý jak rádio a Kalousek

anonym (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

ediku, ediku, dobrá kaše na mliku

edík (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

to se ti moc nepovedlo zkus něco lepšího

anonym (Ne, 8. 3. 2020 - 16:03)

pak umím už jenom stříhat ušima

a (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

k čemu by jí v tomhle případě to lhaní bylo? co by z toho měla?

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

Aby byla před svými internetovými kámoši za dobrou. To ti nedošlo?

Reklama

Přidat komentář