Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Pokud ale budeš uvažovat o nevěře pro sex, tak u manželky je to podobné, může být také HIV nakažena a ty to nevíš. Možná to neví ani ona

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Vyplývá mi z toho že to může mít lidí víc a ani o tom neví.A nesrovnával bych to s Covidem jak psala že se bojí pracovat vedle hiv.Ze Sany cítim strach kterej takto maskuje.Jedině souhlasim že Hiv v kombinaci s Covid neni pěknej pocit i když je třeba imunita zatim dobrá tak ale je to zrádnější.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Ty jsi mi ale psychog(psycholozka). :D Zdrave obavy a opatrnost jsou samozrejme na miste, nejsem blazen. Ale uz mi zacalo jit na nervy Milunino chovani, proto jsem napsala, co jsem napsala.

-Aleš- (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Tady ti lyžaři si asi řekli, že nebudou nic riskovat a místo do Itálie pojedou do bezpečnýho Rakouska

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rakousko-lavina-nestesti-cesi-pet-mrtvych-obeti.A200308_124121_zahranicni_remy

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Měli se na to vysrat na nějaký lyže celkově.Lidi jsou s tim trapný.

-Aleš- (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

A tady je odpověď proč jsou Korejci tak odolní proti viru v čase 3:00, ale celá písnička stojí za poslech

https://www.youtube.com/watch?v=iXp5s4NEQxA

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

My musime jezdit do Nemecka, mame tam firmu, v okoli vsude uz jsou nakazeni, par km od nas a co jako muzeme delat? Tak tu budem nadavat a nadavat....

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Tak tam nejezděte a vyprdněte se na to teď.Zdraví je důležitější než firma.Riziková skupina můžeš být taky tak tomu nechoď naproti.

No (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

HV nakažených se bojíme dlouho, koronavirus je nový a neznámý. HIV tě skolí na 100%, u koronaviru je většinou lehký průběh, dá se něj dostat jako z těžké chřipky. To se ti u aids nepodaří

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Jenže když má někdo hiv pod kontrolou tak někdo s nim žije celej život do stáří.Ale Covid poškozuje i orgány.Je tu plno astmatiků,alergiků,cukrovkářů a nikdo neví co to udělá s nima.V Německu to prý chytli převážně mladý.A jestli to tu díky lyžařum propukne nákaza po tisících kusech naráz tak to naše zdravotnictví taky nemůže zvládnout Sany a budem na tom rázem jako Itálie.Uvědomte si že v Itálii bylo dohromady třeba sto tisíc lyžařů a kdyby se jich nakazila polovina tak co tu bude?

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Ja to v zadnem pripade nechci zlehcovat, samozrejme, ze to je nebezpecne. Ja mam taky nejake zdrav. problemy, i muj muz, tudiz jsme mozna taky ohrozeni, ale co si pomuzu, kdyz tu budu nadavat jako Miluna? Vyresi se neco? A opakuji, kdyby Miluna nebyla nakazena HIV, mohla byt vzhedem ke svemu veku relativne v klidu.

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Sany a když jdeš šukat s milencem tak se hivu nebojíš?

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Ne, nebojim. Je to doktor, zadny idiot. :D

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

To už můžeš mít v sobě i od jiných jestli jsi měla milenců víc,nikdy nevíš Sany pokuď se netestuješ.A ani doktor neni zrovna záruka:)

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

No to vim, protoze nestridam milence jak ponozky. Mne staci jeden, dlouhodobe. A v tehotenstvi jsem byla testovana. A vim, s kym si neco zacnu. Nesrovnavej s Denisem. :D

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

No tak pokuď nemáš malý dítě to je dlouhá doba to testování.A i kdyby jsi měla jednoho milence on může mít víc milenek,tak se ti vůbec divim že riskuješ.A doktor neni záruka ničeho:) Doktor nakaženej z Itálie šel ordinovat i nakaženej.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Tak urcite riziko je u vseho, co koname. Muze mi zaskocit pri snidani a udusim se. Ale rozumni lide to riziko aspon minimalizuji. A kdyz uz bych snad nakazena byla, tak vim, ze si za to svym jednanim mohu sama, i za riziko, ze budu ohrozenou skupinou v pripade corona viru. A ja mam celkem velkou duveru v pritele. Oduvodnenou.
No risk no fun. :)Ale Milune se asi tezko vyrovnam. Ne, ze bych o to stala.

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Nevím ale i mezi milencem a milenku může být láska a věrnost. Musíš si dobře vybrat, když už se dostaneš do situace jako je Sany

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Vy tu jste všichni na hlavu srovnávat hiv s neznámim svinstvem které v Itálii kosí denně po stovkách.Sany co by ti to asi udělalo kdyby s hiv dělal vedle tebe? Tak jdi radši vedle lyžaře v inkubační době,to budeš mít lepší:) A Miluna psala že se toho bojí předevšim kvůli rodičum když jsou v rizikové skupině.A ty 7:15 vůbec nechápu proč si do toho Milunu začal tahat,co to sem vůbec cpeš? Jestli nevidíš rozdíl přenosu tak nejsi v pořádku.Za tři týdny poznáš sám co lyžaři způsobyli.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Moc dobre si vzpominam, jakou hysterii vyvolalo v populaci kdysi HIV, tenkrat, lidi by nechteli byt ani v jedne mistnosti s nakazenym. Tak mi to srovnani pripadalo vzhledem k Milunine neprimerene hysterii, prihodne. Ano, v Italii jich dost zemrelo,ale pravdepodobne jsou to lide, kteri maji z nejakeho duvodu oslabenou imunitu a predpokladam, ze ta pece tam neni zrovna prvotridni. V Nemecku jich je take dost nakazenych a slysel /a bys, ze umiraji jak mouchy? Ja tedy ne. A Miluna se ma opravdu proc bat, ale muze si za to, bohuzel, sama. Lyzari sice jsou nezodpovedni, ale v dusledku ta nemoc jim zrejme asi ublizi mene, nez by to udelalo HIV. Toz tak.

Reklama

Přidat komentář