Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

Proč díky lyžařům? Ano, měli děti prázdniny, tady sníh nebyl, tak jeli lyžovat do zahraničí. Smůla byla, že se to v té době rozjelo. Ale oni to vědět nemohli. Před 10 dny. Tak se zklidněte.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Ale prosim tě, nekecej.O Itálii už se to ví tři týdny že je tam velký riziko.Lyžaři se tomu ještě vysmívali.Každý nový případ tady je jen kvůli lyžařum.Ale tady je normální jen Die,Bianka,Miluna a Luboš a někdo sledující.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

No a samosebou jeste ty jsi normalni, ne? :D

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 13:03)

naprostý souhlas

Miluna (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Jo o ohroženou mojí mámu důchodkyni,cukrovkářku,vysoký tlak a něco se slinivkou,prostě akorát hrozná kombinace mam prostě o ní strach!!! Tak si to nech ty kecy už mi to nebaví!!!!!

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Pokud ale budeš uvažovat o nevěře pro sex, tak u manželky je to podobné, může být také HIV nakažena a ty to nevíš. Možná to neví ani ona

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Vyplývá mi z toho že to může mít lidí víc a ani o tom neví.A nesrovnával bych to s Covidem jak psala že se bojí pracovat vedle hiv.Ze Sany cítim strach kterej takto maskuje.Jedině souhlasim že Hiv v kombinaci s Covid neni pěknej pocit i když je třeba imunita zatim dobrá tak ale je to zrádnější.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Ty jsi mi ale psychog(psycholozka). :D Zdrave obavy a opatrnost jsou samozrejme na miste, nejsem blazen. Ale uz mi zacalo jit na nervy Milunino chovani, proto jsem napsala, co jsem napsala.

-Aleš- (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Tady ti lyžaři si asi řekli, že nebudou nic riskovat a místo do Itálie pojedou do bezpečnýho Rakouska

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rakousko-lavina-nestesti-cesi-pet-mrtvych-obeti.A200308_124121_zahranicni_remy

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Měli se na to vysrat na nějaký lyže celkově.Lidi jsou s tim trapný.

-Aleš- (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

A tady je odpověď proč jsou Korejci tak odolní proti viru v čase 3:00, ale celá písnička stojí za poslech

https://www.youtube.com/watch?v=iXp5s4NEQxA

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

My musime jezdit do Nemecka, mame tam firmu, v okoli vsude uz jsou nakazeni, par km od nas a co jako muzeme delat? Tak tu budem nadavat a nadavat....

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Tak tam nejezděte a vyprdněte se na to teď.Zdraví je důležitější než firma.Riziková skupina můžeš být taky tak tomu nechoď naproti.

No (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

HV nakažených se bojíme dlouho, koronavirus je nový a neznámý. HIV tě skolí na 100%, u koronaviru je většinou lehký průběh, dá se něj dostat jako z těžké chřipky. To se ti u aids nepodaří

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Jenže když má někdo hiv pod kontrolou tak někdo s nim žije celej život do stáří.Ale Covid poškozuje i orgány.Je tu plno astmatiků,alergiků,cukrovkářů a nikdo neví co to udělá s nima.V Německu to prý chytli převážně mladý.A jestli to tu díky lyžařum propukne nákaza po tisících kusech naráz tak to naše zdravotnictví taky nemůže zvládnout Sany a budem na tom rázem jako Itálie.Uvědomte si že v Itálii bylo dohromady třeba sto tisíc lyžařů a kdyby se jich nakazila polovina tak co tu bude?

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Ja to v zadnem pripade nechci zlehcovat, samozrejme, ze to je nebezpecne. Ja mam taky nejake zdrav. problemy, i muj muz, tudiz jsme mozna taky ohrozeni, ale co si pomuzu, kdyz tu budu nadavat jako Miluna? Vyresi se neco? A opakuji, kdyby Miluna nebyla nakazena HIV, mohla byt vzhedem ke svemu veku relativne v klidu.

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Sany a když jdeš šukat s milencem tak se hivu nebojíš?

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

Ne, nebojim. Je to doktor, zadny idiot. :D

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

To už můžeš mít v sobě i od jiných jestli jsi měla milenců víc,nikdy nevíš Sany pokuď se netestuješ.A ani doktor neni zrovna záruka:)

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 09:03)

No to vim, protoze nestridam milence jak ponozky. Mne staci jeden, dlouhodobe. A v tehotenstvi jsem byla testovana. A vim, s kym si neco zacnu. Nesrovnavej s Denisem. :D

Reklama

Přidat komentář