Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Default User Image
Tonda (Ne, 15. 9. 2024 - 14:09)

Dobrý den pane Jiří já bohužel mám od malička rád zimní kombinézy a oteplovacky takové ty vysoké hrozně rád je nosím všude jsou příjemné na těle jaké máte moc děkuji 

Anonym (Pá, 13. 9. 2024 - 17:09)

Konečně hezké počasí, včera jsem byl s přítelkyní na procházce v péřovkách a už po necelé polovině cesty jsme cítili mokro, jak už začaly být bundy promočené, tak jsme si stranou za keři dali na stojáka jedno číslo a pomalu jsme zase šli zpátky. Po příchodu domů jsme už byli hezky promočení. To jsme měli takové ty lehčí bundy. Dnes leje víc a tak jsme si vzali tlusté bundy, pod ně odlehčené bomber bundy, mikiny s kapucí a džíny. dali jsme delší trasu a s tím, že jsme si sedli na lavičku a  trochu si odpočali. Potom jsme se vydali dál a tentokrát dali na louce pořádné číslo. V dešti je prostě sex nejlepší. To už jsme byli mokří skrz a tak jsme vyrazili domů. Nebyla na nás nitka ani peříčko suché. Doma jsme dali teplou sprchu a pod sprchou vše svlékli. Prostě dokonalé a skvělé dva dny. Zítra zase vyrážíme, zatím máme ještě v čem.  

Default User Image
Jirka (Pá, 13. 9. 2024 - 17:09)

Ahoj,a lyžařské kombinézy také máte?

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 16:09)

Nemáme, jen péřové bundy od tenkých až po ty tlusté pěkně vycpané a všechny s kapucí, u Nuptse nejsou, tak se sehnaly s kožíškem a přišily. K bundám máme radši mokré džíny. Dnes jsme měli v plánu jít na procházku a promočit další bundy a skoro vůbec neprší, jen fouká vítr. Tak nic, jsme doma, asi si v nich tak maximálně vlezeme do vany. 

Default User Image
Tonik wet (Po, 2. 9. 2024 - 17:09)

Ahoj jsem též příznivce zimního oblečení ve vodě mívám zimní kalhoty nebo zimní kombinézu byl jsem na koupališti a měl jsem zimní kalhoty a mikinu a vlezl jsem v tom a krásně to hřeje ve vodě ty zimní kalhoty nevím jak vám to přijde ve vodě co vám to dělal ve vodě když v tom jdete do vody děkuji 

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 17:09)

Včera jsme se vrátili z našeho týdenního pobytu u vody s kamarády, co mají rádi péřovky a koupání v oblečení. Místní mládež koukala a tak jsme jim vysvětlili, že nejsme přívrženci koupání v plavkách a ať to zkusí jako mi. Dva kluci a holka se chytli, jinak ne. Naštěstí vše dobře schlo, ale stejně jsme vše střídali a péřovky stačily uschnout, tenké za den, silnější za dva dny. Ono by to nebylo moc dobré ráno vylézt ze spacáku a soukat se  do mokrého. Takže jsme péřovky pěkně vyvětrali a vykoupali a jsou připravené na podzim a zimu. 

Anonym (Pá, 23. 8. 2024 - 07:08)

Balíme s přítelkyní a dva kamarádi s těmi svými přítelkyněmi a vyrážíme na týden k vodě. Bereme nutné věci do vody jako džíny trička mikiny, péřovky ty skoro nové tenké Montane a samozřejmě bomber bundy, jo a sportovní boty. To zase budou lidi koukat. Máme péřové spacáky pro dva. Už se těším, jak si užijeme péřovek ve vodě a i ostatních věcí.

Anonym (So, 24. 8. 2024 - 10:08)

Tak jsme se utábořili, máme jeden velký stan, kam se vejdeme všichni, nasnídali se a prohlídli okolí a situaci. Při vybalování jsem zjistil, že nám přítelkyně přibalila ještě tlusté péřovky Montane k těm tenkým, tak bude zábava ještě lepší. 

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 10:08)

Tak jsme se těšili s přítelkyní na déšť, abychom v péřovkách vyrazili na procházku a sex v dešti a promočených péřovkách a ono nic. Tak záchrana byla ve sprše bez romantického deště, ovšem v péřovkách a se sexem. Nakonec jsme je teda promočili, ale venku by to bylo lepší. 

Default User Image
Pavel (Ne, 11. 8. 2024 - 18:08)

Dnes jsme si zařádili v péřovkách a džínách a potom šup v tom jak jsme byli do bazénu. Teď už sušíme. 

Default User Image
Pavel (Po, 5. 8. 2024 - 16:08)

Teď, když v tlustých péřovkách nechodím, tak jsem navlékl dvě so sebe a přes ně ještě vestu a dal si je jako přednožku k posteli. Ta paráda, když člověk vstává a nádherně a příjemně se do nich zaboří nohama, nejradši bych tak vystlal celou podlahu. 

Default User Image
Tonda (Ne, 4. 8. 2024 - 10:08)

Dobrý den mám zimní kombinézy z vatelinem jsou sustakove a klouzavé od malička mě brali oteplovacky bral jste si nějaký oteplovacky do vody někdy 

Default User Image
Lukáš (Út, 27. 8. 2024 - 00:08)

Mám tři zimní kombinézy z toho dvě ve velikosti L až XL a jednu dámskou ve velikosti 170 taky šustivé.

Default User Image
Bruno (So, 3. 8. 2024 - 12:08)

Čágo fetišáci! Kdo zná lesklé zimní bundy Parmalat s vyšitým logem na náprsní kapse a odnímatelnými rukávy? 

Default User Image
Tom (Pá, 16. 8. 2024 - 22:08)

Velice dobře si na ně vzpomínám. Úžasné bundy.Měl jí kámoš. Moc moc jsem ji chtěl.

Default User Image
Lukáš (So, 3. 8. 2024 - 07:08)

Jak někdo psal zde o zimních věcí jako jsou bundy nebo kombinézy a z dnešní doby které jsou tvrdé jako beton tak je lidé kupují a nosí protože to vydrží ? Ale hovno kecy všechno se dá zničit. Lidé co nosí lyžařské věci které jsou jako beton a to protože je to v módě a samozřejmě to nekupují pro sexuální choutky když nemají takovou libůstku a když o takové úchylce nemají tušení že něco takového existuje. Když si budu dělat dobře s budou a někdo mě načape tak si dotyčný bude klepat na čelo. Problém v tyhle diskusi je že jsou tu lidé kteří mají problém si přečíst příspěvky jiných lidí a nevědí o co jde tak začnou třeba prudit. Sexuálním fetišem může být cokoliv třeba zmiňované bundy ti co nadávaji do uchylu a jak je divné si to s budou dělat a je těžké si něco o tom zjistit na google je to fetiš svrchního oblečení. Úchylkou trpí většina mužů a je vrozena u žen je to jen vzácnost. Když si budu dělat dobře s bundama budu podle některých nebezpečný úchyl což nevím že by někdo byl ohrožen. Když budu hajlovat podporovat zvěrstva tak jak to zavádí pětidemolice budu uctíván. Zvláštní doba toto. Já si celý život dělal dobře s bundama kombinézama i jedné holce na její kombinézu ale nikdy jsem nikomu neublížil ani to nemám v povaze nemám rád násilí. Nebezpeční jsou co znásilňují zneužívají děti ti co vraždí což podporuje vláda pětidemolice a hlupáci tomu zvěrstvu ještě tleskají tak kdo je větší magor já nebo jiní ? 

Default User Image
Pavel (Pá, 2. 8. 2024 - 16:08)

Tak 4-5 roků zpátky byla dámská Nuptse víc vycpaná než pánská a nosím je radši než pánské. Teď už plnění ojebávají u obou. 

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 09:07)

Máme koupené Nuptse od TNF, já černou L ta moje černou XL, to samé vesty. Často jsme si je nechtěně prohodili a zjistil jsem, že mi víc vyhovuje dámská XL a ta moje má radši moji pánskou L. Běžně ten rozdíl nikdo nepozná. Dokoupili jsme další, nosíme je i na doma i při sexu a klidně i na spaní a taky jsme se v nich vykoupali v bazénu. Prostě bundy na všechno.  

Default User Image
Johnx (Pá, 19. 7. 2024 - 17:07)

Neviem či to sem patrí. Od malička zvadzam boj,že milujem mať na sebe nohavičky, alebo aj plavky rôzneho druhu. Zbožňujem to ak je to na mne pekne tesné až tak,že ak mi treba cikať, tak to musím urobiť ako žena hoci som muž, lebo dostávam sa k podstate vecí. Že ja si rád rôzne kombinujem a obliekam viac vrstiev prádla ako napríklad uvediem jeden príklad. Ako prvé oblečiem tangá,potom cez net napr. jednodielne plavky,potom nejaké nohavičky a napokon napríklad nejaké primerane tesné kraťasķy. Cítim sa akoby v plienke,ale plienky som nikdy nemal. Milujem to keď môj penis a vajka sú v tom uväznené 

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 09:07)

Tady to není o plavkách, ale o bundách. Když tak jedině do vody v péřovce a péřových kalhotách a to je taky skvělé. 

Reklama

Přidat komentář