Reklama

kleceni deti v koute

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 13:10)

Luci, tak to jsi byla v...Mno výprask naštěstí nebyl ..na to reagoval někdo jiný. Ale klečet hoďku a půl bylo fakt děsný a fakt ponižujcí, bylo to prvně a doufám že naposled. A to psaní je 500x je taky vopruz, ale nejvíc ze všeho mně štve mít zaracha, taky jsem to eště nikdy neměla. No za blbost se platí

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 12:10)

Mnohokrát se stalo, že jsem třeba v úterý večer dostala výprask a už nebyl čas na klečení, tak se to odložilo na sobotu dopoledne. Musela jsem se svléknout a deset minut klečet, dalších deset stát a tak pořád dokola.

Sabina (Út, 25. 10. 2016 - 12:10)

Luci, tak to jsi byla v trestu hoďku a půl že jo? Já bývám někdy i 2-3 hodiny často za pozdní příchody nebo známky. V 16 pro holku dost ponižující ne?

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 10:10)

V sobotu jsem se vrátila domů místo v 10 až po půl 12, no nebylo to poprvý, tedy sem to schytala a musela klečet tak dlouho o kolik sem přišla pozdějc. A k tomu mam 10 dní zaracha a za každou minutu 5x psát že se budu vracet včas. Mno, věděla sem že bude trest, tak to naši řekli dopredu. A to je mi 16 ....., no zasloužim si to, uznávám. Tedy buďte hodní a nestane se vám co mně

michal (Ne, 23. 10. 2016 - 21:10)

A může si alespon dojít na...Kdyz se kleci tak se kleci, max.se pocura do slipu a pak si to vypere. Je ale pravda ze vetsinou kleci po koupani vecer a to uz slipy nemaji jen kratsi triko na spani a pokud pred tim dostali na zadek tak jim drive vychladnou pulky. Zena maleho nechava klecet spise nahateho, starsiho spise ve slipech

michal (Ne, 23. 10. 2016 - 21:10)

A může si alespon dojít na...Kdyz se kleci tsk se kleci, max.se pocura do slipu a pak si to vypere. Je ale pravda ze betsinou kleci po koupani vecer a to uz slipy menaji jen triko na spani

Lada (Pá, 21. 10. 2016 - 19:10)

Co bych dala za to mít na...Někdo raději hodinu na hanbě než celí večer doma

Sabina (Pá, 21. 10. 2016 - 13:10)

Ja som našu dcéru...Co bych dala za to mít na výběr. Lepší týden zaracha než potupu.

Monika (Pá, 21. 10. 2016 - 13:10)

Já musím být v koutě...Ja som našu dcéru nechávala kľačať ešte v sedemnástich. Mali sme dohodu, že keď niečo vyviedla, mohla si vybrať medzi zarazenými vychádzkami, stopnutým vreckovým, domácimi prácami alebo kľačaním v kúte. Takmer vždy si vybrala kľačanie v kúte. Väčšinou kľačala v kuchyni a stalo sa, že ju párkrát takto videla nejaká naša suseda alebo aj jej kamarátka, ktorá za ňou prišla.

Sabina (Pá, 21. 10. 2016 - 12:10)

Já musím být v koutě čelem ke zdi vždycky i když oblečená. Ale bylo mi 16 a byla jsem už takto na hanbě před bratrem, jeho kamarády, před sousedem, kamarádkou nebo strýcem a bratrancem na návštěvě. Většinou za špatné známky nebo příchody pozdě domů.

Miška (Čt, 20. 10. 2016 - 20:10)

A může si alespon dojít na záchod nebo klečí jen chvilku? A to nechává klečet i nahatý ? zády ke zdi nebo obráceně ?

michal (Čt, 20. 10. 2016 - 17:10)

uvažme tedy děti do...Dosel jsem domu a mladsi kleci samozrejme bez teplaku ale slipy mu zena nechala. Jinak nasi kluci nekleci v koute ale u zdi tak aby na ne bylo videt

michal (St, 19. 10. 2016 - 04:10)

uvažme tedy děti do...Tome, myslel jsem ze u kleceni se zklidni a ne aby ses zklidnil ty

Tomáš (Út, 18. 10. 2016 - 23:10)

Tomasi, zklidni se a mladsi u...uvažme tedy děti do postele, nebudou se projevovat vůbec rodiče budou mít klid a ne nevidím tam žádnou chybu
asi potřebuji na hanbu za tu hrubko, můžu si nechat trenky nebo musím i na kolena?

michal (Út, 18. 10. 2016 - 19:10)

vychovává se celí týden a...Tomasi, zklidni se a mladsi u kleceni nelita a nezlobi, ani vyprask jim neublizi, kolik ti he? Myslim sem tam hrubka ve tvem textu

Tomáš (Út, 18. 10. 2016 - 18:10)

V patek vetsinou resime...vychovává se celí týden a ne jen v pátek vařečkou.A to by mě zajimalo jestli se dítě opravdu dítě zklidní tím že bude klečet v koutě.

michal (Út, 18. 10. 2016 - 16:10)

Pokud je pátek preventivně...V patek vetsinou resime zakovskou, chovani, jsem pres tyden rozlitany a pokud je nutne a vhodne tak na zadek dostanou

Tomáš (Út, 18. 10. 2016 - 07:10)

Mam dva kluky (11 a 12) a...Pokud je pátek preventivně mu dej on určitě něco přes víkend udělá :-)

michal (Út, 18. 10. 2016 - 03:10)

Mam dva kluky (11 a 12) a pokud zlobi nebo je patek dostanou na zadek a po vyprasku automaticky 20 minut kleci. Manzelka zvlast mladsiho nechava klecet na zklidneni

Sabina (Út, 26. 7. 2016 - 11:07)

V sobotu jsem se zapomněla venku s kámoškama, měla přijít domů o půlnoci, přišla až ve 3:30 ráno. Otčím mi dal na výběr: buď 3 hod. stát v koutě čelem ke zdi nebo 1,5 hod. klečet. Zvolila jsem to druhé, ať to mám rychle za sebou. Ale zrovna v tu dobu přišel syn souseda z 2.patra (asi tak 15) vrátit vrtačku a zahlédl mě tak v předsíni. Nevím, co si o tom myslel, ale já se příšerně styděla. Známe se od vidění a zdravíme se.

Reklama

Přidat komentář