Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jozef (Út, 3. 3. 2020 - 18:03)

To musí byť skvelý pohľad

Blanka (St, 26. 2. 2020 - 08:02)

Korkové dřeváky nosím hodně dlouho a také ráda. Z mého pohledu to proč korkáče dnes skoro vůbec u nikoho nevidíme je ten, že prodejci a obchodníci je ani ve specializovaných prodejnách nikde nenabízí. V prodejnách a lékárnách jsou regály přeplněny všemi možnými druhy zdravotní obuvi, sandálů a pantoflí, ale ty klasické korkáče na vlastní oči neuvidíte. Věřím tomu, kdyby korkáče byly na prodejně vystaveny, tak mnoho žen (i těch mladších) i mužů si je určitě koupí. Takto si nové korkáče pořídí pouze ti kteří je již mají a chodí v nich dodnes. Objednávat se musí pouze přes internet. Moje pocity při jejich nošení jsou také příjemné, zcela stejně jako u předchozích příspěvků.

Jana (St, 26. 2. 2020 - 22:02)

Plně s vašim názorem souhlasím, dnes korkáče v obchodě nikde neuvidíte, byl by to způsob, jak je rozšířit. Našli by se určitě ti co by je rádi nosily, ale nemají tu možnost si je prodejně vyzkoušet.

Hana (Út, 25. 2. 2020 - 18:02)

Korkáče nosím doma i ve škole. Jsem ve třeťáku na zdravotní škole a v korkáčích chodí ještě asi šest holek. Jinak samé crossky, žabky a zdravotní pantofle všech druhů. Mamka korkáče nosí doma a říká, že dřív se nosily o hodně více. Já je nosím ráda a jsem s nimi moc spokojená.

Návštěvník (Čt, 27. 2. 2020 - 18:02)

Těším se až uvidím mladou sestřičku v korkáčích. Je jich nějak strašně málo.

Jana (Út, 25. 2. 2020 - 20:02)

Můžu se zeptat od kolika roků nosíš korkáče a šest holek ve třídě?

Hana (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Doma je nosím od 9 roků. Brala jsem je pořád mamce, tak mi koupila vlastní. Na zdravce je nosím od prváku a korkáče jsem viděla u šesti holek na celé škole.

Ha!!!!!! (So, 22. 2. 2020 - 19:02)

Další úchylák. IP 421865

další úchyl (So, 22. 2. 2020 - 20:02)

Chtěl bych mít vaše problémy a...

Jana (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Úchylná diskuze, ano jsem úchylná na korkáče no a co přiznávám a vůbec se za to nestydim, moje okolí ti ví a jsem lékařka. Každý den vidím asi v práci úchylný lékaře, lékařky i sestry jsou všichni asi úchylní ?????? Nosím je skoro celý život, ráda se na ně dívám, ráda je nosím, ráda o nich mluvím, ráda si poslechnu názory a zkušenosti ostatních. Prostě miluji kokráče. Jestli někdo nenapíše svoje jméno mi vůbec nevadí, ale taky zřejmě nosí rád korkáče. Jana.

Milan (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Každý snad může diskutovat o čem chce na téma, které uzná za vhodné a každý ujíždíme asi na něčem jiném. Pište z domova a nikomu to nebude vadit.

221425 (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Úchylná diskuze o hovně, že pane kolego Miloši a Stando. Chcete-li výpis lokace a podobně. Může být. Jestli ještě budete používat služební PC a soukromý mobil k těmto sračkám, můžete si od března hledat novou práce nebo dostanete rovnou 52

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 07:02)

Před časem jsem v obchodě uviděla korkáče s pěkným světle modrým páskem. Doposud jsem chodila v takových těch různých umělých,tak jsem to chtěla zkusit. Jsem zdravotní sestřička a ta jejich barva pěkně doplňuje i moje oblečení. Jsem spokojená. chodí se mi v korkáčích velmi pohodlně.

Alena (Čt, 20. 2. 2020 - 14:02)

Ahoj, taky nosím korkáče, ale na rozdíl od vás jsem si oblíbila ty dvou páskové. Připadne mi, že v nich noha lépe drží a zcela určitě tolik nepleskají jako ty normální. Pocity z jejich nošení mám stejné jako vy.

berkeman (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

Ahoj Martine diky za rady ohledně berkemanů. School dělá unisex dřeváky ale ne pro náš trh,na našich e schopech jsou jen male velikosti myslím pouze 40. Dřeváky Devich se mi líbí je to kus pořádného dřeva a kvalitní kůže,ale kde jsi je objednal na at. eshopu, já je nemohu v čr.najít. dík.

Martin (Čt, 20. 2. 2020 - 15:02)

Dřeváky Devich musíš objednávat v jejich e-shopu, v ČR je nikdo neprodává.
https://holzschuhe.at/de/shop/kategorie/sandalen
Platba bez problémů, zaslání velmi rychlé a pokud Ti nebudou na první pokus sedět, výměna je bezplatná a jde domluvit i např. výměna pásku za větší (můj případ).

Milan (Čt, 20. 2. 2020 - 08:02)

Dívám se a pěkné příspěvky, jak se někteří rozepsali. Jsem přesvědčen, že nás v korkáčích je daleko více, jen to tají a stydí se. Pište, pište podrobně. Paní z Fryčovic říkala, že výroba jede naplno. Tak, kde všichni jste, kdo v těch korkáčích chodí.???? Nosíme zdravotní boty není se za co stydět!!!!!!!!!!

Kája (Čt, 20. 2. 2020 - 07:02)

Dívám se a mají velký výběr a jinde na netu jsou i jejich fotky a vypadají dobře.Ta podrážka se mi moc líbí, byla pro mě. Uvažuji, že je pořídím, přesto,že mám celkem nové. Měla bych vzít stejný jako máš ty?

Pavel (Čt, 20. 2. 2020 - 13:02)

Běž do toho.Určitě budeš spokojená.

Kája (Čt, 5. 3. 2020 - 16:03)

Tak jsem objednala na klinku s podešví a pro halux. Před týdnem přišly bílý 38 a první obutí super pocity vzrušení. Sama bych si s tím vyhloubením pod páskem asi neobjednala, ale je to společně s tvarem stélky extra pocit pro mé nožky. Vpředu jsem naměřila výšku 3,5 to jsem nikdy neměla, tak uvidím, jak je rychle ochodím a hladkost kožené stélky je něco úžasného. Díky za dobrou radu, vysunuji prstíky a jdu si nové korkáčky užívat.

Reklama

Přidat komentář