Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Děkuji za rychlost. Nyn pro tuto chvílií mám jedinou otázku. Ve svém příspěvku z 26.února mne zaujala tvá poslední věta...vyšlo Slunce a čápi se vydali...... Myslím, že v této větě je jeden z kódů k motivaci tvého příběhu. Můžeš se k tomu vyjádřit blíž? Děkuji

To je (So, 29. 2. 2020 - 17:02)

velmi dobrý postřeh. Jestli máš na mne nějaké další otázky, prosím rád bych si odpověď na tento dotaz ponechal až na konec našeho povídání. Snad se neurazíš.

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 18:02)

To je bez problémů. Ponech si odpověď na později. Mohu-li mít další dotazy - čím jsou pro tebe důležitá města Mimoň, Mikulášovice, Dačice, Kroscenko nad Dunajcem, Liberec, Ještěd, a Zanzibar. Je Zanzibar jediná vzdálená země, kterou jsi poznal a pokud ano, zajímá mne motiv, protože mám dojem, že může hodně souviset s osou příběhu. Děkuji.

Odpovím ti. (Ne, 1. 3. 2020 - 07:03)

Mimoň je město, kde žil část života v mládí můj otec, Mikulášovice jsou náhodně vybraná lokalita, naše chaloupka leží řekněme na opačný směr, k tomu bych doplnil Bad Schandau jsou lázně kam často rádi jezdíme relaxovat a proto jsem to spojil s malebnou oblastí Mikulášovic. Dačice jsou město, kde jsem se svou ženou zdárně vyřešil menší manželskou krizi, když se objevila jedna kamarádka, co mně chtěla ale neuspěla. Kroscenko je nádherné tajemné a kouzelné město, které jsem si vypůjčil do děje, v Liberci zemřela moje maminka, když měla vážnou operaci a lékaři mi řekli, potrvá to několik hodin,musíte čekat, vyjel jsem se svou sestřenicí na Ještěd a v těžkém rozpoložení se jen modlil, aby to vše dopadlo dobře. Seděli jsme v hotelové restauraci u kafe a já jen tupě nepřítomně hleděl na nocí osvětlený Liberec pod námi a pak další týden jezdívalz každý den za matkou ,která se vpodstatě pozvolna loučila až odešla na cestu domů. Nejhorší byl pro mne Silvestr, který jsem protrpěl v posteli a když se o půlnoci nad městem rozzářily tisíce světel radosti, já jen čuměl do prázdna a plakal. Maminka odešla několik dní poté. Zanzibar není jediná vzdálená země, kterou jsem navštívil ,bylo jich celkem devatenáct a některé i pracovně (Brazílie, Sri Lanka, Japonsko...), Zanzibar má ale pro mne význam spojený s poslední větou z 26.února. Víc vysvětlím prosím až budeš mít poslední otázku.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

Děkuji za otevřenost. Můžeš zavzpomínat na první lásku a první sexuální zkušenost? Co pro tebe znamená krmení ptáčků? Pelíšek? A co tvůj otec? Patrně asi teké už nežije. Díky za odpovědi.

Odpovím ti. (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Moje první láska se jmenovala Jana a bylo to ve druhé třídě. Chodil jsem ji vyprovázet na autobus a byla nějaká dětská pusa a kytička. Moje první skutečná láska se vším všudy se paradoxně taky jmenovala Jana a bylo to na střední škole a plně jsme ji rozvinuli na přehradě Rozkoš. Vydržela necelé dva roky. Krmení ptáčků je pro mne osobní rituál a v zimě jej dodržuji pravidelně ikdybych tam měl na chaloupku jet jen na chvíli a zase zpět. Do pelíšku se každý uchýlí jako do místa s největším soukromím a chce je sdílet sám se sebou nebo s nejbližším, koho miluje. Ano otec už také nežije. A co ty Návštěvníku? Jsi lékař? Co pro tebe znamená tento dialog se mnou? Jsi ženatý? Odhal se více. Myslím, že nyní by to bylo fér i od tebe, abychom byli na tom tak stejně, co se týká osobních informací. Také děkuji za vstřícnost.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Jsem ženatý a máme dvě už větší děti a v oblasti medicíny se pohybuji již přes 25 let. Pocházím z Přelouče, studoval jsem medicínu v Brně a tam jsem také našel svou lásku, se kterou jsem doposud. Moje paní je profesionální galeristka. Jak jsem uvedl, rozhovor s tebou je pro mne hlubší sondou do motivů tvého psaní, upozorňuji, že opravdu nejsem psycholog a toto nepoužiju nikde k nejapným účelům. Máš moje slovo. Chci se ještě zeptat, pokud můžeme tedy pokračovat: Zaujalo mne, že jsi v odpovědi na mou otázku ohledně otce byl velmi strohý. Znamená to ten problém, který je vsunut do příběhu dívek? Svůj příběh píšeš na tématu o dívčím močení. Asi to nebude náhoda. Jaký k tomu máš vztah? Kdy jsi poprvé objevil, že se ti toto líbí? A nakonec mne zaujalo, že jsi navštívil celkem devatenáct vzdálených exotických zemí a to i pracovně. Je tedy tvoje práce spojena s kulturou a uměním? Také děkuji za odpovědi pokud ti nepřipadám příliš zvědavý.

Odpovím ti.i (Po, 2. 3. 2020 - 09:03)

To je to jen částečně. Spíš je to strohost v tom, že otec zemřel již před mnoha lety. Je pravda,že byl často přísný a maminka mne často před ním chránila,ale měl jsem ho stejně velmi rád. Otázka druhá - týká se mé první skutečné lásky Jany.To, že mne to zaujalo a objevil jsem v tom něco nového způsobila situace, kdy se jí jednou chtělo velmi nutně na malou a nebylo kde a musela to udělat hned na prvním vhodném místě a já jsem hlídal u ni a viděl jsem celou její malou potřebua. Tím jsme si ten vztah obohatili a nevadilo jí to. Ano ty země ,o kterých mluvíš jsem skutečně navštívil některé i v rámci své práce. Ano,moje práce je pro lidi a je zaměřená i na umění a kulturní prožitek.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 15:03)

Pověz mi Libore, ta otázka bude asi dost na tělo, ale vzpomeneš si na situaci nebo na někoho, kdo ti v životě nejvíce ublížil? Kdybys měl dát do žebříčku hodnot od nejvyšší po nejméně důležité tyto faktory: svoboda, láska, zdraví, peníze, strach, sex, důvěra, únik, pravda., jak by tvůj žebříček vypadal? Jak jsi otevřený ke kritice? Jaké máš vztahy se sourozenci? Provozuješ piss i nyní s partnerkou? Děkuji za upřímné odpovědi. Myslím,že už nebudu mít příliš mnoho dalších otázek. Tvoje odpovědi jsou pro mne velmi cenné a některé jsem předpokládal, jiné naopak ne.

Odpovím ti. (Po, 2. 3. 2020 - 22:03)

Ano Návštěvníku, odpovím tyto na otázky, ale budeme pokračovat pouze tehdy, když na ty samé otázky, které jsi mi položil odpovíš i ty. OK? Tak tedy na první otázku ti odpovím dodatečně, je to pro mne velmi těžké a tak prosím ještě o chvíli strpení. Žebříček hodnot jak to cítím? Láska to je to nejdůležitější, pokud je ryzí a opravdová, protože pak se člověk cítí zdráv a při síle a překoná jakoukoliv překážku. Pravda a upřímnost je důležitý dar stejně jako svoboda pro lidskou bytost a duši.Sex je kořením vztahu a myšlenek pro rovnováhu těla a ducha. Únik je terapie pro návrat k nejbližšímu člověku ke kterému se s důvěrou a ryzí láskou mohu přimknout celou svou bytostí a je li i materiální hojnost, pak se vše i v praktickém životě odehrává pohodlněji. A strach? Ano každý jej má, ale když zůstane jako živočišný a nebude patologicky navýšen ,pak jej dokážeme mít pod kontrolou tak, aby neovládal nás. Ke kritice jsem zcela otevřený neboť moje chyby a moje nedostatečnost jsou zrcadlem pro jiné a naopak. Jedině v kritice je cesta vzhůru a jedno asijské přísloví to praví moudře, že Pomluva a závist je nejvyšší forma ocenění.... Vztahy se sourozenci neřeším, protože sourozence bohužel nemám. Se svou partnerkou jsme podobné hrátky praktikovali na počátku vztahu, spíše opatrně a myslím si, že ona to až tolik nepotřebovala, ale snažila se mi v tom vyhovět a náš vztah to formou hry spíše posilovalo. Nyní je téměř nepraktikujeme, spíše vyjímečně situačně v létě někde venku.

Radim (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Libore,to je myšlenkový koncert! Návštěvníku , co?

Simča (Po, 2. 3. 2020 - 23:03)

Souhlasím, já také čůrání dělala spíše pro svého kluka,kterému se to tak líbilo že často u toho hned vyvrcholil ještě než jsem se začali milovat. Po jedenácti letech vztahu to už zkoušíme méně často.

Kluk (Út, 3. 3. 2020 - 10:03)

Simčo je to tak. Já jsem byl ve vztahu s holkou dva měsíce než se u mně ona poprvé vyčúrala bez obav a pak se pomaličku osmělila a teď si to užíváme na plno. Holky to asi berou jinak a co já mám kámoše ta je dívčí chcaní bere taky jako mně. Tady na koleji máme společně WC s holkama a tak ten kdo holku nemá, čeká tajně v kabině jestli nepřijde holka na záchod a udělá se. Já to už nemám zapotřebí.

Mcb (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

to jako za ním nebo vedle?

Kluk (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Vedle, jistěže.

Touha (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Výborně, Libore

Raduna (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

Návštěvníku, co tím sleduješ?

Majka (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

To už je moc. Taky se mi to nezamlouvá.

T.M (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Naběhl si sám.

Šárka (Ne, 1. 3. 2020 - 16:03)

Možná si v dobré víře naběhl sám, ale tohle se mi taky příliš nelíbí. Na druhé straně může odmítnout reagovat.

Reklama

Přidat komentář