Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Student (Út, 25. 2. 2020 - 19:02)

já jsem moc rád. Miško ozvi se mi na radimknott@ seznam.cz a už si budeme psát , nikdo sem nebude psát,že si z někoho děláme prdel a dám ti na sebe telefon. Nikdo si tady z nás nebude utahovat. Miško moc se na tebe těším a i na Klárku a s tou se uvidím zanedlouho. Miško krásný večer a ozvi se mi. Moc děkuju!!!!

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 19:02)

taky sem mu nalítla

Klára (Út, 25. 2. 2020 - 18:02)

Tak jsem celý den zvládla ,Miška už je doma a volaly jsme si. Dnes se budu pelíškovat s Nikolkou ,ona chce,abych byla u ní a tak proč ne. Je hodně zvědavá a Libor přijede zítra sem taky odpoledne a chce nás vzít do Liberce na večeři do restaurace,kde dobře vaří, tak jsme zvědavé. Ještě si ty zážitky v sobě z víkendu prožívám a ukládám. Nikolka má zájem udělat si sama fotoknihu a tak s tím budeme dnes ještě pracovat. Chce si vytvořit 32 stran a ono to je zajímavý a není to úplně jednoduchý,ale abych řekla ,byví nás to obě. Já si taky dělám fotoknihu o stejném obsahu a dám tam vše,co jsme prožily na chaloupce a s Miškou a udělám ji dvakrát a jednu Mišce taky věnuju. Dnes bylo jen normální čůrání a jen cestou domů jsem u viaduktu pustila loužičku klasicky z plné pipinky a dnes jsem spíše orientovaná na prožitky než na čůrací momenty,protože jsme měly opravdu hodně bohatý prodloužený víkend. Tak jsem to stihla napsat a půjdu na večeři. Miška by Studente nebyla proti tomu se třeba setkat.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

to ještě holky nevíte, že studentovi je šedesát

to sedí (St, 26. 2. 2020 - 10:02)

Liborovi šedesát, Honičovi taky. Chytrému napověz, hloupého kopni

Sedmnáctý (Út, 25. 2. 2020 - 18:02)

....aha, a z čeho vycházíš ? Obsah tomu neodpovídá ani v nejmenším.

Student (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Čtu si vaše čůrací příběhy zpátky a když vím kdo jste, tak je to silný. Četl jsem zpátky jak víc psala Miška a vydržel jsem to jen krátce a musel jsem se udělat. Jste úžasný.

Klára (Út, 25. 2. 2020 - 08:02)

Díky kámošce sem to zvládla. Jsem ve škole. Miška odjela, slzičky skoro nebyly, včera jsme si dlouho povídala a Miška byla ta, co začala plakat, že musí dnes odjet a mně se to hned spustilo taky až jsme z toho usnuly. Je to ta nejlepší holka,co znám.

Martina (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Tak vidíš, a ty ses toho dne tolik bála. Tohle je opravdu hodně velký přátelství.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 06:02)

Jen jsem zvědavej,jestli pojede Klára s Miškou kousek a zatají to matce nebo ne-

Ok (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

To by bylo rajc.

Anežka (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Dost drsný. Holky si dělaj z studenta prču aon jim to žere.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 19:02)

si dělaj prču "holky!" i "student"

Návštěvnice (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Proč ? Z toho to vůbec nevyplývá.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Tak byto měla Klárto udělat Mišce rukou ještě jednou a přijde na jiný myšlenky než na slzy.

Jó, (Po, 24. 2. 2020 - 22:02)

Vona ji to určitě udělá. Na rozloučenou až se jí baculka vychčije proudem v orgasmu. Dal bych pod ní igelit a silnej ručník, aby to nebylo všechno v posteli.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 06:02)

Souhlasím s tebou s tím igelitem a ručníkem, já tu igelitovou podložku taky mívám a nejenom proti počůrání,ale taky i proto, že když si v postelí dělám a hraju si se svou mušličkou,tak někdy se tak krásně udělám, že to ze mně úplně teče,jako bych se počůrala, takže igelit.podložku v rámci čůracích her jenom doporučuji.i ten ručník může být nebo savá plena.

Martina (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Klárko nebuď tolik smutná. Vždyť jste spolu prožily a ještě prožíváte krásný prodloužený víkend. Buď za to vděčná. Já jsem kdysi měla taky takovou kamarádku a prožívala jsem to stejně. Ale máte sociální sítě a jste schopny se často vídat. To zvládneš. Hozky si užijte zbytek společných chvil!

Klára (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Já jsem Klára ta s copánkem a Miška je ta druhá. Já teď už moc nebudu psát, si chci užít večer s Miškou a Nikolou dohromady a až se budeme pelíškovat vím, že už budu smutná, že je to poslední večer a vím, že budu plakat u Mišky ,protože ji mám moc ráda a už mám v sobě bolest, že odjede. Mamča mi to asi nedovolí, abych Mišku vyprovodila vlakem alespoň kousek a vrátila se do školy třeba na desátou, Já bych to moc chtěla, jinak budu mít smutný celý dopoledne.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Klárko a Miško, jsem šťastný, že jste !!! Miška je krásná a volná a jestli bude mít zájem, moc rád bych ji pozval na večeři a kamarádil s ní. Moc jsem za to rád,že jsem tam jel.

Reklama

Přidat komentář