Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Ne anonyme, před 43 lety přišel manžel o život. Né mou vinou. Tak si zgustni a ulev si.

.. (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Nejlepší je jak to pořád někteří hlupáci srovnávají s chřipkou.Ale že na chřipku se můžou očkovat a že tohle je neznámý virus na který není lék je nezajímá.Nikdo nevíme jak komu zareaguje na neznámý vir imunitní systém.Někdy se to vymkne a imunitní systém začne likvidovat sám sebe.Taky ten název Corona,má něco společného se smrtí.

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Ty seš taky ten všudypřítomnej internetovej odborník, kterej si nic nenastuduje a háže na sklo svoje rádoby moudra. Koronavirus není mor, je hodně podobnej chřipce, jenomže se šíří rychleji, protože lidi ještě nemají protilátky. A ten název nemá nic společnýho se smrtí, pojmenovali ho tak, protože tvarem připomíná sluneční korony. Bianka zase píše, že lítá všude kolem nás, jako kdyby to byly nějaký mušky s křidélky. Je to sranda číst ty diskuze plný odborníků.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

Ano, je to děsivé, ale neděsím snad jenom já. Nepochopení ironie?
Vůbec tohle nechápu, kde máš namířeno. Je fuk, kdo to slyší nebo neslyší? U mě to není fuk. Nechápeme se, viď. Tak jdu žít.

Anonym (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Jo Bianco, manžel už utekl,tak to ušetřís na roušce

bianko (Po, 2. 3. 2020 - 07:03)

neber slovo od slova jak je psáno. Ty si snad za slovy neumíš nic představit nebo co. Zpomal a uvidíš, že nebudeš tak překotná

je fuk (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

kdo to slyší nebo neslyší. Děsivej je ten obsah a nepochopení ironie.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

Není teď důvod nejezdit lyžovat do Itálie, říká konzul v Miláně Michal Bucháček
Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/lyzovat-do-italie-konzul-milan-michal-buchacek-20200225.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu. Bylo to zveřejněno 26.2. Situace a názory se mění den ze dne. Co by asi napsal dnes?

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 21:03)

Premiér chce zakázat lety z Milána a Benátek. Větší nesmysl provést již nemůže. Kdo se bude chtít dostat z Itálie do ČR a nepůjde to přímo, tak poletí oklikou přes německý Frankfurt. A protože nelze zrušit veškerou leteckou dopravu nad Evropou měli bychom se raději soustředit na důkladnou kontrolu všech už na letišti kdo sem přilétá.

Luboš (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

A co je to platný když tam jezdí tisíce lidí na lyže.To budou v příštích týdnech největší roznašeči.Zbytečně tisíce lidí co to bagatelizuje a jedou tam jen pro jejich lyžování.Serou na to,řeknou nějaká chřipka a neřeší to.Přitom Itálie má úmrtnost celkem vysokou,dobrejch 10%

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 21:03)

Máš pravdu, je to tak. Jen s poznámkou, že důkladná kontrola nebo řekněme důkladnější než je na letištích prováděna, není možná. Infikovaný člověk totiž většinou nevykazuje žádné příznaky. Nebo jen slabé nerozeznatelné

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Andy to nejde být v klidu.Jak to děláš??? Vždyť to má vysokou smrtnost,větší než chřipka a je to vysoce infekční,neznámý.A když už člověk v sobě má jedno svinstvo:'( ..do toho děti s imunitou nic moc,alergici,hlavně kluk.Babi vyšší věk,vysoký tlak,cukrovka,Sergej.Já nevim jak mam zůstat v klidu??? A zatim to nikde nemizí ani ve světě.Vždyť v Číně už to maji od prosince a pořád se to nezastavilo ani tam.Jen nějaký den je nakaženo nových víc pak míň pak zas víc.Já mam prostě v tomhle uplně stejný názory jako Bianka a Die asi bude taky podobně.Od dnes už budu zas žít jen ve stresu protože se mi to uvnitř těžko vypíná.Člověk tomu neporučí.Budu mít hnusnej pocit kamkoliv jít.Prostě mění se situace a jen čekat jak to dopadne.Prostě hnusnej pocit.Sergej přestal mluvit,on navenek to neprojeví si myslim ale uvnitř je určitě v divnu taky.

Anonym (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Ženská s tebou to manžel asi nemá lehké, vždy musíš mít poslední slovo

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

Nejhorší je anonyme, že musím mít i první slovo. A manžel?
Ten to neslyší.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Je to můj pohled na vaše ataky. Ještě se potřebujete uklidnit?
Tož dotoho. Do mě. Skrytí slaboši. Hezký večer a příjemnou zábavu.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

A také ty názory nejsou z mé hlavy. A o uzavření hranic nepíšu jen já, ale spousta lidí na netu. Já se k tomu jen připojuji. Tak si ulevte a používejte své hlavy, když už nepoužíváte obyčejné nicky. A naučte se diskutovat a přijímat jiné názory.

Anonym (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Prosím tě paní chytrá jak zavřít hranice během pár dní, trošku používej hlavu.Hranice nejdou zavřít během pár dní,starej Babiš mluvil náhodou rozumně,sice ne dle protokolu,ale srozumitelně

nech toho (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

ona přece rozumí úúúplně všemu !!!!!

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Píšu sem jen své názory anonyme, vím, že to nejde během hodiny, dne....ale koluje to kolem nás už dlouho a jen se čekalo, kdy to vlítne až k nám. Nerozumím ale blbým anonymům, kteří si své nervy vybíjí na někom jiném.

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Má švagrová zpanikařila a objednala nám ty respirátory. Snad je nebudeme potřebovat...:(

Reklama

Přidat komentář