Reklama

půjčená manželka

Anežka Hodinov… (Po, 28. 9. 2020 - 23:09)

Z prdele, ty honipero!

Letec Meresjev (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

Prcame i s klokanem

Fery (St, 25. 12. 2019 - 15:12)

Mě se hodně líbí, když žena má doma chlapa, který jí mrdá , má ho většího a pěkně jí protahuje! Někdy dosáhne takového orgasmu že se třepe, chrčí ,nehýbe se ..To se jdu na ní podívat, jetsli není po ní.....o:)...někdy je v tranzu s velkým penisem i minutu i více....Pak jsk dojde k sobě, ne maximálně spokojena a je úžasná. Chlap co jí pigluje na ní hledí, co se jí stalo, jestli nemá epileptický záchvat, mívá i vykulené oči...Ne bývá to maximální s a spokojený , podle ní úžasný orgasmus!!
Se mnou jsem ji tak viděl v extázi asi 3x za společný život (celkem 32 let).
Druhý muž přede mnou jí udělá i několikrát přede mnou a mne to uspokojuje!!!

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

A jdeš do ní po něm, nebo ti stačí se dívat? Mě by to lákalo, zkusit to ve třech nebo čtyřech, jako myslím 2-3 chlapy na ní a plnit ji otvory co to půjde. Jenže s tím by nikdy nesouhlasila a nemohl bych ani kdyby se přidala jiná ženská. Je příliš proti nějakým praktikám, které vybočují z normálu.

Hovnoslav Kund (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Mě by lákalo oprcat ministryni práce

Jan (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

to by mohlo být dobrý ;)

Hovnoslav Kund (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Mě by lákalo oprcat ministryni práce

Pavel (Čt, 29. 8. 2019 - 20:08)

Ahoj tve prani bych rad splnil tak pokud chces vedet vic napisnmi na email [email protected] s pozdravem Pavel

Ferda (Út, 30. 7. 2019 - 20:07)

Po 30 tech manželství jsme usoudili že 3 muž by byl výhodný pro zpestření našeho sexu.Jelikož já ho mám 14cm tak jsme hledali muže s pořádným kladivem kolem 22cm.Po dlouhé době jsme ho našli a naše 3ka nemá chybu...Žena nikdy nemívala velké orgasmy ale z tímto macákem má takový orgasmus že je celá počůraná (squirt) a ten pocit jejího orgasmu , to přestává vnímat okolí, hlasitě maximálně ječí, kamarád to umí, pomalu ho v ní povytahuje jen taj 3-4 cm takže ho má pořád v sobě celého a říkala že takovou slast a dobře v děloze nikdy v životě nezažila! Že je to fantastický a chtěla by to neustále a pořád....Scházíme se tak 2x do 3 měsíců a tak je natěšená, že si ji musí na pomyšlení co bude třeba za týden pořádně vyhonit!!
Kdo to nezkusil, neví, manželství se nám utužilo na maximum, máme se rádi a sex ve 3ce máme jako pěknou tečku v našem manželském sexu!!

Alex (Út, 2. 2. 2021 - 12:02)

Plně podporuji a chápu. Taky mám už klídek doma a potřeby jsou větší. Alex [email protected]

mira (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

konec koncu taky jsem dost skusila a vim ze druzi co to odsuzuji na to nemaji a boji se

luci (Čt, 29. 8. 2019 - 22:08)

Máš pravdu tento způsob sexu opravdu není pro každého .

Jesika (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

O tom jsem se jednou bavila s tím mým přítele a nebyl proti. Měla jsem totiž obrovskou chuť zkusit jeho kamaráda, který se občas stavil, nebo o víkendu přišel na grilovačku. Když jsem k němu přistoupila a začala ho hladit, dala mu pusu a sáhla do rozkroku, tak byl dost překvapený. Kouknul na toho mého přítele a když viděl že neprotestuje a že to myslím vážně, tak jsme se krásně pomilovali a přítel potom pokračoval. Bylo to velké vzrušení pro všechny, hlavně z toho nového neznámého. Později už z toho pomalu začínala být bohužel rutina a už to nebylo tak vzrušující, jak dřív. Ale zase jsem byla uspokojená dost a dost. Nejradši by mě ho tam strkal stále, nakonec jsem byla nucena mu sehnat přítelkyni, abych měla víc klidu. Ona je spokojená, chlapy si prohodíme, když chceme a pohoda. Ono jak se to začalo zvrhávat do situace, že mě ho tam strčil když byla možnost a nejradši by byl zasunutý stále mě muž přestávala bavit. Takže potom to už taková sranda nebyla.

mira (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

tak proc se stroji sexi kdyz jim to vadi

Vera (Po, 26. 2. 2018 - 08:02)

To bych manželkám přímo...Je to pravda-ucasr manzela pri sexu s nasim pritelem, je to nejlepsi co mne potkalo. Nejprve jsem citila ostych, obavu, ale manzel mne ujistil, ze se mam uplne uvolnit a vychutnat si sex jako by tam nebyl, popripade mi s uvolnenim pomuze napriklad pti sexu na konicka m kdyz si osedlam milence pomaha s pohyby panvi, liba mi krcek,ouska , septa jak mne miluje a to mne dostava..jsem k neudrzeni. Ta jistota, ze muj muz mi tak doprava, nic nevycita, ba naopak pomaha s nasunutim na jiny stozar,z pohyby... Strasne krasny pocit manzelky ,milenky a trocha kurvicky, bez jakych koliv vycitek...

mira (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

verko kdyby se ti libyl tak se stydet nebudes a premlouvat taky ne

fred (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

To by si měla moje přečíst.

fred (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

To by si měla moje přečíst.

Jana (Ne, 25. 2. 2018 - 18:02)

Nerozčiluj se,není to...To bych manželkám přímo doporučila, pokud jejich manželé tráví čas v hospodě celé dny.Já jako žena potřebuji sex dost často a s milencem mám orgasmy hodně velké.Ten můj když dojde z porady v hospodě jde spát nebo hlední na telku. Já jsem zato od milence protáhnutá hodně krásně a jsem spokojená.Kdo to nikdy nezkusí, neví a nezná ten pocit krásného uvolnění sexem s milencem (který je také ženatý ale jeho žena sex nechce, nemá o něj zájem).

Alex (Út, 2. 2. 2021 - 12:02)

Plně podporuji a chápu. Taky mám už klídek doma a potřeby jsou větší. Alex [email protected]

Reklama

Přidat komentář