Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

luci (So, 29. 2. 2020 - 12:02)

Jeden mi odpověděl na oslovení Rom : nedělejte kašpařiny vždycky jsme byly cikáni a já se za to nestydím . Cikáni jsou dobrý i špatný ,ale to gádžové taky , ale na cikánech je to víc vidět , zvlášť na těch , co sem přitáhli za tohohle režimu .

Rakato (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Romové jsou dobří a špatní, ale to gadžové také? To je jen důkaz, jak jsou cikáni hloupí. Nejde přece o to, že všechny rasy mají ve svém středu kriminálníky, ale o to, že cikánů je vzhledem k jejich podílu na počtu obyvatel v kriminále třikrát víc, než Čechů. ----+------------ A také by si cikáni měli uvědomit, jak jsou na tom s morálkou. Vždyť sloveso "cigánit" nevzniklo pro nic za nic.

co (So, 29. 2. 2020 - 12:02)

kdybys to ty moulo zkusil zorganizovat? Máš na to? Takových magorů už jsme viděli....

Tak (Pá, 28. 2. 2020 - 22:02)

on je to to odborník na všechno, takový Brouk Pytlík víš?
Hlavně má dojem, že těmi moudry na někoho dělá dojem.

Rakato (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

To mě přeceňuješ. Já se celou dobu přetvařuji, že jsem chytrý, a tys mi na to skočil. Budeš tedy ještě hloupější, než jsem já.

Návštěvník (Pá, 28. 2. 2020 - 23:02)

Brouk Pytlík s papírovou čepicí? Jo, to sedí :-)

Jj (Pá, 28. 2. 2020 - 23:02)

já si ho pamatuji ještě jako "Déčko" Stejný styl rad i stejný styl urážek. Toho musíš brát s rezervou. je to nemocný člověk, kterému se nepovedla rodina a on zkrátka zatrpkl.

Návštěvník (Pá, 28. 2. 2020 - 23:02)

Déčko a Rakato je jedna osoba, tos nevěděl?

Rakato (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

S déčkem nemám nic společného. Pokud si vzpomínám, tak je to sluníčkář a tedy ideologický magor. Nejsme jako oni!

Hm, (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

Nemáš nic společného? Je ale otázkou, zda tomu někdo věří. Máš s ním úplně stejný styl. Navíc, zmizel Déčko, objevil se Rakato. No není to náhoda?
A před Déčkem to byl "No" Je zajímavé, kolik lidí , jako ty si sem chodí spíše hojit své komplexy. S rozumnou diskuzí ty tvé názory nemají nic společného. Každého, kdo má nějaký příspěvek jenom urážíš. Vsadím, se, že nemáš rodinu, přátele a ve škole jsi byl otloukánek. Takoví jsou nejhorší.
Sebestředný blbec jako jsi ty nikdy nepochopí, proč mu ostatní říkají, že je blbec.

Rakato (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Hodně si vymýšlíš o jiných, místo aby ses věnoval sobě a svému rozvoji ze své neandrtálské pozice někam blíže k lidem. Jsi jen zatoulaný pes, který štěká na všechno, co se pohne a už dávno neví proč, beznadějná čubka bez perspektivy. ----------------------------------------------------------------
Ale já jsem lidumil a nedělám nad tebou kříž, protože věřím, že mě ještě něčím pobavíš, třeba svými znalostmi.

Hm, (anonyme)?! (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Tvůj příspěvěk na který reaguji je také důkazem tvé vyšinutosti. Nezdá se ti, že by si neměl zmeškat správný čas, kdy ještě není pozdě na to navštívi psychiatra ?! Chápeš vůbec jak zlé jsou tvé příspěvky, které píšeš stále jako anonym a urážíš v nich další diskutéry?!

a (So, 29. 2. 2020 - 20:02)

na oprátce za 8 mrtvých byl vyloženě čuně. Podívejte se

29.2. (So, 29. 2. 2020 - 20:02)

A hele A další.

Jj (Pá, 28. 2. 2020 - 21:02)

Oni hlavně blbli včera a dnes ráno. Teď už snad dostali rozum a to blbnutí je přejde.
A nejvíce tradičně penzisti. Pak si stěžují, že nemají peníze.
Ale alespoň udělali obchodníkům tržbu. Ti si teď mnou ruce.
U nás v Žabce vykoupili všechny těstoviny, rýži, luštěniny, kečupy, konzervy a mnoho dalšího. Takže docela super tržby.

Rakato (Pá, 28. 2. 2020 - 21:02)

Jak víme my inteligentnější, když se dnes ekonomice daří kvůli nákupům do zásoby, tak se jí nebude dařit, až lidé budou ty zásoby spotřebovávat a do obchodů nechodit. Když to důchodcům dělá radost ... ------------------------- Na druhou stranu je pravda, že kdyby skutečně přituhlo a lidé by neměli co jíst, mít zásoby nestačí - ještě je třeba své zásoby ubránit. Musíš být Speedy Gonzales:https://www.youtube.com/watch?v=GGWzyFuPH2g

mima (So, 29. 2. 2020 - 10:02)

Ahoj, Rakoto. Každý by jsme se měli umět o sebe postarat. A nespoléhat, že všechno za nás stát vyřeší. Dobře to mají zařízeno ve Švýcarsku. Tam si občany vychovali tak, že každý by měl mít zásoby doma i v době míru, blahobytu....na dva měsíce. Mají dokonce k tomu tabulky, kolik na jednu osobu mouky, fazolí, oleje...... když jsem to tam viděla, měla jsem na tváři ironický úsměv. Dnes vidím, že je to znovu jedno moudro této země. Moudro, které by nás mohlo poučit. Zásoby pak jen obměňujes, aby se ti nic nepokazilo. A taky je úsměvné, že se všechno hází na ty důchodce. Oni ti důchodci už toho moc nepotřebují. Kolik asi té mouky spotřebují za měsíc? Taky dnešní důchodci jsou vychování komunismem. Vystačili si s málem. Nikdy nebylo třeba nakupovat zboží do zásoby, protože v každém obchodě byla stejná cena mléka, salámu, pečiva.... každý den čerstvé, Něco jako " trvanlivé" nikdo neznal. Lidé z vesnice nemuseli do města a z města si nevozili zásoby na chaty, protože nemělo to smysl. Cukr všude stál 7.30 litr mléko 1.90 máslo 10kcs :-) Ano, každá doba má něco, co by nás mohla poučit jak v tom dobrém, tak i v tom zlém.

Rakato (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Rozumná slova. Lidé se starají, a nikdo by jim to neměl mít za zlé, jak si vyhodnotili situaci. --------- Je fakt, že pokud by nastala krize v zásobování a trvala déle než měsíc, budou bez zásob všichni, i ti, co nakupovali.

Návštěvník (Pá, 28. 2. 2020 - 22:02)

Jenomže ti, co skupují dnes zásoby asi moc inteligentní nebudou. Jinak by takhle neblbli. Nakonec to skončí v popelnici, jak tomu bývá například po vánocích.
To už je taková česká povaha. Ale je to nakonec jejich věc. Obchodníci by byli hloupí, aby jim ty nákupy rozmlouvali.
Viděl jsem lidi, dva starší manželé, jak táhli k autu tři vozejky. V jednom asi deset kartonů mléka, v ostatních dvou asi sto balíků těstovin a asi sto balíků rýže. Pak konzervy a další p.čoviny. Parkovali blízko nás tak jsme se docela pobavili, jak to ani nemohli naskládat do auta. To my s jednou papírovou taškou jsme byli docela v kontrastu..

Návštěvník (Pá, 28. 2. 2020 - 22:02)

To mi připomíná také jsem byl nakoupit, také jen do tašky a pokladní s úsměvem poznamenala: "ááá, zase jeden normální nákup" No a pak jsem viděl ty panikáře na parkovišti, jak ládovali kontrabant na sto let do aut a musel jsem se jim smát.

Reklama

Přidat komentář