Reklama

Jake je to mit pochvu?

Bože (Po, 10. 1. 2011 - 09:01)

Je toto možné , to žije mezi nami , to snad nejsou lidi ale hovada.

Marek (Po, 10. 1. 2011 - 08:01)

ale pinďour mi hrozně...Mám ty stejné pocity, penis a koule mi překáží. Závidím ženám, že mezi nohama nic nemají, raději bych prožíval i tu menstruaci. Co se dá dělat, už to musím s tím co mám dožít.

Jsem kluk, (Po, 10. 1. 2011 - 05:01)

ale pinďour mi hrozně překáží. Chtěl bych mít místo něho vaginu. To prázdo mezi nohama musí být super, když tam nic nepřekáží.....Závidím ženám a dívkám. Rád bych se ho zbavil. Čau.

Iveta (Ne, 9. 1. 2011 - 23:01)

pochvu jako takovou...Pěkně a pravdivě napsaný.

to o 3 (Ne, 9. 1. 2011 - 22:01)

jsem nevěděl....

... (Ne, 9. 1. 2011 - 22:01)

Pochvu máte na to, aby jste vyprdli děcko, na čurání je močová trubice a na kakání konečník. Podtrženo a sečteno - ženské mají tři díry mezi nohama.

Jůhele (Ne, 9. 1. 2011 - 21:01)

Otázka by měla znít ,, máte vůbec mozek a pokud ano, tak na co?"

??? (Ne, 9. 1. 2011 - 19:01)

Odkdy zenska pouziva na chcani pochvu?? Proboha, vzdyt na to snad slouzi mocova trubice...

... (Ne, 9. 1. 2011 - 19:01)

Mě krámy nevadí, už jsem...Úchyle...

Jaké to je? (Ne, 9. 1. 2011 - 02:01)

Nic moc to není. Ale něčím chcát musím, tak jsem ráda že ji mám

jkl (So, 8. 1. 2011 - 18:01)

pochvu jako takovou...A proč se vytíráš? Je rajcovní když to z tebe teče

V. (So, 8. 1. 2011 - 16:01)

Já bych pochvu měla ráda...Mě krámy nevadí, už jsem na ně dávno zvyklá. Já ráda krámuju, při krámech si zrcátkem prohlížím zakrámovanou pochvu, jak z ní vytéká krev. Pak si pochvu umyju, nejsem žádný prase a vezmu si čistou olwejsku a krámuju na novo, až mám zase celou pochvu zakrámovanou a tak pořád dokola. Jsem ještě panna a překvapuje mě kolik krve vyteče z panenský dírky.

k (So, 8. 1. 2011 - 15:01)

pochvu jako takovou normálně vůbec nevnímám, není nějak citlivá, zjednodušeně- citlivý je ten vnějšek co je vidět, ne vnitřek. A když si tam něco srkám nebo při sexu, toho taky moc necítím. Je příjemné vnímat třeba penis, ale spíš mě vzrušuje to že cítím, jak je vzrušený partner.
Co mi vadí je výtok, občas je i cítit, je to tajkové nečisté. A menstruace taky nic moc.
A závidím vám jednoduchý orgasmus, uděláte se vpodstatě vždycky a i za krátkou chvilku. Skoro každá žena ví, jak udělat chlapa rukou, ale málo chlapů umí udělat rukou ženu- je to složité a mnohdy zdlouhavé. Chlapi si myslí, že se nám líbí když nám strkají prsty dovnitř, ale třeba mě to vůbec nebere, spíš je to nepříjemný. Rukou to neumím ani já sama, potřebuju sprchu (proud na klitoris) nebo vibrátor tamtéž.

No a to nemluvím o tom, že se musíme bát těhotenství, pak ho prožívat, rodit, kojit a všechno. Vy si jen za*ukáte a tím to hasne. Taky musíme brát antikoncepci, po sexu řešit co se spermatem, které vytéká třeba i pár hodin poté- vy se prostě utřete do kapesníku a je to. I když se třeba pokusím nějakým ubrouskem "vytřít", stejně to nestačí..

Richard (Ne, 13. 1. 2008 - 16:01)

Tady mne máš, i s mýma rourama.
Praktikuji to asi 3 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám roury. Vodovodní i odpadové. Plastové i litinové. Jsem už na průměru 120mm. Anální ďoura se přizpůsobí. Už ani nepoužívám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při sraní trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když hadicí od hovnocucu projíždíte zúžením v místě esovité kločky tlustého střeva.Tak se vlastně tračník. Mám dráždivý tračník. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k posrání a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v prdeli zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat a za sebou vláčíte stožár nebo bagrovou hadici.

LOL (Ne, 13. 1. 2008 - 16:01)

Co to je za diskuzy sakra? Že se Petr umi krasně vyjadřit není v tom to že by použil krasný slova i když je použil, vám se na tom libí pouze to že vám dal za pravdu, kdyby to napsal obráceně ale ze stejných slov tak byste
s nim nesouhlasily. To je to co se vám na tom líbí. Jo a tu naši chloubu ste z toho udělaly vy holky, myslíte že kdyby to bylo jenom na chcaní že by mě zajáímalo jak je to velký????

marek (Čt, 10. 1. 2008 - 21:01)

No nevim, ja kdyz se udelam, je to bohuzel citit a nekdy kdyz to prijde, no a navic pred kamaradkou, nechci, aby si o mne myslela, ze sem nejaky uchyl. Ale asi takhle: Kdyz se udela chlap, je to na nem vice videt nez na zenske, u zenske to myslim tolik videt neni, chlap je bud citit nebo ma dost dobry flek, coz u zensky eplati nebo se p peltu?

Bohouš (Po, 7. 1. 2008 - 21:01)

Marek je asi trochu ustrašený, protože mě se také občas stalo, že jsem se v přítomnosti nějaké kamarádky vzrušil. Žádná to nebrala špatně, spíše je to pobavilo a potěšilo je, že na mě takto zapůsobily. Ahoj B.

Lála (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Mit pochvu je super!Muzu byt vzrusena kdy a kde chci a nikdo nic nevidi...hec!

Potrefenej impo (Ne, 6. 1. 2008 - 20:01)

Mitej být nemusí,ale mytej by voněl lépe.

BÁRA (Ne, 6. 1. 2008 - 20:01)

Souhlasím že umytej vyvoněnej chlap je strašně sexy,ale když sleduju krásnýho chlapa kterej celej den dře na baráku,svaly na něm hrajou pod tíhou cihel a po tváři mu stéká krůpěj potu,tak to teda nejsem k udržení,roztrhala bych na něm hadry a ......ať je mitej nebo ne.

Reklama

Přidat komentář