Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

nešaškuj

Radim (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

No na flightradar24.com jak nám tady dříve avizovala Klára je možno si najít, že už přistály cca před dvěma hodinami, je tam polojasno, 29 C,místy izolovaná bouřková oblačnost a vítr do m/s. Takže jsou vpořádku.

a (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

ty víš, jak tehdy Libor letěl? Jestli myslíš, že přímo, tak jsi naivní, to nevyčucháš

Majka (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

??

Bibi (Po, 2. 3. 2020 - 09:03)

Ráno jsem si to ještě jednou měřila, zase 460 ml s plným močákem. Už toho nechám je to stále podobný , víc bych vydržela těžko.

Dája (Po, 2. 3. 2020 - 12:03)

to jsi mne inspirovala. Sice jsem to neměřila ráno, ale v poledne, když jsem si od rána naplnila močák a šla jsem na záchod do litrové odměrky a ne na klasický záchod. Udělalo mi to 410 a dost na rychlo, tak mám na výdrž kapacitu než ty.

Pavlína (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

Klárko maličko jsem doufala , že se ještě ozveš a nemýlila jsem se a udělalo mi to velkou radost a neubránila jsem se slzám. Nelžu. Ta tvá slova totiž mají v sobě neskutečně něco víc co já nedokážu pojmenovat. Snad touhu a silné tiché emoce, které se tím uvolňují mimo vyslovených vět. Jako by s tebou nyní odlétala duše, kus mého nitra nebo nevím jak to nazvat. Je to jen příběh, ale tak neskutečně silný, že si nedokážu pomoci jak je to vlastně pocitově skutečné.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

ale jdi ty, to tě tak bere piss??

Pavlína (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

Mně bere ten děj, piss ale mohu taky, ale jen kvůli partnerovi. Čteme to spolu.

Majka (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

Já to tu taky dnes hlídám víc. Zajímá mně to. Pavli, to je úplně přesný! Já jsem spíš víc racionální a tak mně to k slzám nedohnalo, ale kdybych se tomu poddala, tak brečím jako Míša.Ta Liborova bolest se v tom odráží neskutečně, přestože jsou to vzkazy bez patosu a smutku.

Klára (Ne, 1. 3. 2020 - 21:03)

jsme na letišti a tak se ještě jednou hlásím. Je to všechno pro nás nový a zajímavý a ani není čas na stres a obavy. A ty, co jsi napsal ten příspěvek, tak nejsme žádný učůránky, abychom se po... v letadle. Tam budou mít WC a ještě si dojdeme před tím. Tak dnes nebude pelíšek a asi budeme chrnět v letadle, protože poletíme přes noc.Libor nám koupil místa s příplatkem asi bussines třídu, tak to bylo tady další překvapení. Prý tam budeme mít víc místa na spinkání a lepší servis. Stále si to nějak nedokážu představit, že budu zítra v Africe a někde u oceánu. Miška se mnou telefonovala a je smutná a bulí, když se mnou mluví. Je mi jí líto,bude se jí stýskat, ale já za ní hned pojedu až se vrátíme.Studenta jsem ještě neviděla,ale jsme tu celkem s časovým náskokem. Ozvu se jak to bude možné a děkuji za vše.

Kikina (Po, 2. 3. 2020 - 12:03)

Klárko tak hlavně bacha na korona virus! Ne to byl vtip pochopitelně :0)

Ha, (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

A Klárka se s Nikolou pochčije strachy v letadle,protože to jsou učůránky a nic moc dlouho to nevydrží držet.

Miška (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

jsem moc smutná,že Klárka s Nikolkou odjedou hrozně daleko. Bude se mi stýskat. Student jede taky a to mně bolí stejně. On se chce scházet a bude taky pryč. Moc bych chtěla být s nimi,ale nejde to. Zítra už máme školu,tak snad ten týden rychle uteče.

Pissík (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

Tak taky si to užívejte a pozor na černochy. Mohou být divocí a nečůrat venku, za to jsou pokuty a mohou vás tam zavřít.

Klára (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Libor už je na cestě a my v největším očekávání. Snad to vše proběhne dobře. Byly jsme u kamarádky a estou jsme čůraly venku za plotem u osamělého domku a teď už si dáme lehkou večeři a pak vyrážíme do Prahy na Ruzyňské letiště. Jsem plna očekávání a ani moc mi to nejde psát. Děkuji všem za podporu a když to půjde ozvu se i než se vrátíme. K.

DDD (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

teda to jste všichni magoři? Vždyť je to vymyšlenýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!

nejsou blbí (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Libor píše i některé ty komentáře, prý

Zuzana (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

tak jak to čtu,z jeho osob a komentářů tady teď zbyla Martina, ostatní zmizeli.

Jana (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Souhlasím

Reklama

Přidat komentář