Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

K (St, 6. 7. 2011 - 14:07)

Tu makovici si nech , pršelo by ti do krku!

Pavel (St, 6. 7. 2011 - 13:07)

No, pokud je vdaná a má tě jako milence, tak těžko využije eunucha, tak daleko bych být tebou nešel. Ale znám to, těžko se odmítá, já mám na památku po jednom bývalém vztahu obřízku a v pytlíku jen jedno varle. A to jsem rád, že nechtěla ušmiknout obě, protože tehdy bych jí to dovolil...

: )) (St, 6. 7. 2011 - 12:07)

Na sále odstřihne kulky :) Ano Mudr.Pudr řeke : "Jen pojdˇte paní tady těmi nůžkami uděláte šmik, šmik....sestro uhněte pane kolego vy taky !".....Ó jaké máme skvělé zdravotnictví můj milý Kapounku :)

! (St, 6. 7. 2011 - 08:07)

Nejseš kapounek jseš spíš Vůl!

Dana (Po, 4. 7. 2011 - 17:07)

Pravda je taková ,že...No a co, kdo chce kam ... Chápu, že když už někdo starší roupama neví co dělat. Ale mladý kluci, kteří si to ještě nevyzkoušeli, to je úlet. Ale každého je to věc. Když chce být z chlapa eunuch, tak proč mu v tom bránit, že? Ale úplně běžný to není.

Karolína (Po, 4. 7. 2011 - 16:07)

Je možné že kluk ve dvaceti letech je vykastrovaný? Chodím teď s klukem a připadá mi že memá žádné varlata.při milování jsem mu šahala na pytlík ale nic tam nemá.

Jan (Po, 4. 7. 2011 - 15:07)

Vůl zůstane volem a pařez...Vůl seš ty, a pořádnej. Když se to někomu líbí ať si nechá uříznout co chce. Tomu se říká tolerance. Skoro mi přijde, že tě žere, že se některým ženám líbí to, co bys ty nikdy nedokázal.

!! (So, 2. 7. 2011 - 09:07)

Vůl zůstane volem a pařez pařezem! Ale nechat ze sebe toho vola udělat dobrovolně k vůli babě , tak to opravdu musí být pořádnej vůl !!

Richard (So, 2. 7. 2011 - 00:07)

Pravda je taková ,že určité procento ženských kastrace přitahuje ! U některých domin je nejvyšší metou nechat vykastrovat panice (to ,že jako pořádný chlap nikdy nebyl a nebude).Vždy se nějací pošuci (otroci) najdou .Jestli tady nevím v cizině určitě .Nejdřív jim stejně vymyjou mozky .Takže je to stejné jako u sekt !Cílem je ovládnout chlapa a mít svého eunucha (otroka) !

ZB (Pá, 1. 7. 2011 - 09:07)

v čem jedeš šašku? Holky...Šašek jsi ty. Kromě zkušeností, které v této oblasti naštěstí stejně skoro nikdo nemá, ti chybí i základní medicínské znalosti. Takže tvé přízpěvky jsou totálně mimo a jen tu trolluješ a exhibuješ s nepodloženými názory, které nikoho nezajímají.

xxxx (Pá, 1. 7. 2011 - 00:07)

Hele nech toho ty chytrolíne...v čem jedeš šašku? Holky tu neurážím, pouze poloholky s cvrklým čuráčkem bez koulí.

Elvis (Čt, 30. 6. 2011 - 16:06)

Jim se na tom líbí ta...Hele nech toho ty chytrolíne jediný co umíš je někoho urážet a bejt hulvát na holky. To je tvoje utkvělá představa že chlap bez koulí je vyřízenej. Proč bych si dával implantáty když to má další rizika. Já už jim nevěřim, další infekce a pak mi fiknou celýho ne? a to by bylo už na mašli. Ne ne, mě prázdnej pytel nevadí a ženským se to někdy i líbí.

xxxxx (Čt, 30. 6. 2011 - 08:06)

Co se vám na tom líbí? Že...Jim se na tom líbí ta představa, že toho, kdo by přistoupil na kastraci by měly tzv. pod kontrolou, protože by si už nikde jinde nemohl vrznout a to je pro ně asi vzrušující představa, že ony by mohly šukat, ale ten jejich chudáček bezkulčáček ne i kdyby se na hlavu stavěl, akorát jim nedochází, že pak už se nejdená o chlapa, ale o mrzáčka, kterému pořád visí, má ho už jen na chcaní a ještě se mu možná ten nefunkční čuráček i scvrkne, začnou mu pravděpodobně růst kozy a bude vypadat víc, jak ženská. To musí být vážně báječné.

xxxxx (Čt, 30. 6. 2011 - 08:06)

No to rozdíl je a velkej!...Přestaň tu tlačit ty své báchorky, kdyby to bylo, jak říkáš, měl bys implantáty a ne prázdný pytel. A moc dobře víš, že každý chlap by na implantáty automaticky přistoupil, protože by nechtěl, aby se o něm vědělo, že nemá skutečné koule, pokud by o ně přišel nemocí nebo, jak popisuješ. To ti tak maximálně můžou sežrat ty pipinky, co sem chodí a představují si chlapa bez koulí, protože mají v hlavě nasráno.

alena (St, 29. 6. 2011 - 22:06)

Hm.., a víš, že i jo....Co se vám na tom líbí? Že nic nestříkaj? To mě se nelíbí od toho to je.

Dana (St, 29. 6. 2011 - 20:06)

Hm.., a víš, že i jo. Eunucha jsem ještě neměla :-). Ale ne, drž své své polovičky. A já se budu držet svého.

Elvis (St, 29. 6. 2011 - 17:06)

No to rozdíl je a velkej! Hlavně ten prázdnej pytel! Ale co naděláš stávaj se horší věci. Na injekce chodim a s ženskýma to de někdy líp jak předtím. Chtěla bys to zkusit s kastrátem Dano?:-)

Dana (St, 29. 6. 2011 - 16:06)

Banální ale každá operace...Jasně, ale vasektomie a vykleštění to je asi rozdíl, ne? Bereš hormony? Pokud jo, tak s ženskýma to jde, ne? A co pytlík? máš tam aspoň náhradní?

Elvis (Út, 28. 6. 2011 - 19:06)

Jak je to probůh možné?...Banální ale každá operace je riziko. Šíleně mě po tom bolely koule a natekly, teplota prostě zánět jak prase. Jsou to fušéři, nechaj člověku podepsat že s riziky souhlasí a šmik. Děti už mám a neplodnost jsem chtěl tak nač si stěžovat

Jan (Út, 28. 6. 2011 - 17:06)

Lidi jsou praštění!To...To máš pravdu. Proč bych měl očumovat eunucha? Buď je to chudák, co o ně přišel kvůli nemoci a nebo je to dobodruch, co chtěl být bez nich. Ale abych si ho prohlížel, co z toho budu mít. A pro mladý holky je to asi atraktivní. Na světě je a bude hodně eunuchů z důvodu nemoci. Třeba rakovina prostaty se takto velmi levně léčí. A i bez koulí lze žít.

Reklama

Přidat komentář