Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 27. 2. 2020 - 20:02)

Dnes jsem ve škole protrpěla celý den. Strašně jsem si přála, abyuž byl konec vyučování a jsem zmizet. Kamarádka mne hodně podpořila a už jsem doma s Nikolkou a mamčou a už je mi líp. Ale největší radost mi udělal Libor, že se postavil na moji stranu a pochopil, čím jsem včera procházela a že jsem se neozvala a zrušila i dnes plánovanou večeři. Čůraly jsme s kamárádkou pod viaduktem ale nebyla jsem vůbec schopna nějak to víc prožívat,ikdyž jsem čůrala hodně a jak jsem dnes byla v takovém stresu, tak jsem chodila na záchod o každé přestávce. Nejvíc se chci dnes pelíškovat a přitulit k Niki a být v klidu. Libor přijede zítra a bude se mnou až do neděle, protože v něděli už musíme na letiště a pět minut po půlnoci odlétáme na Zanzibar, takže tam budeme muset být kolem desáté večer. Balit budeme asi až v neděli přes den, mamča už má seznam a ještě něco dokoupila na poslední chvíli. Máme tam all inclusive, takže budeme mít celý den jídlo v ceně a to je suprový. Moc se na to těším a zároveň mám i obavy . Půjdu dnes do pelíšku k Nikolce a budeme si hodně povídat. Ještě ale půjdeme pod sprchu a budeme blbnout s čůráním ve stoje, ale pak už chci i ten dnešní den rychle zaspat a zítra to snad bude lepší. Libor zkoumal jestli na Zanzibaru půjde signál, prý jak kde a tak pokud to půjde i odtamtud se ráda ozvu. Ta přednáška ve škole je naplánovaná ne středu 25 dubna v 17,00 hodin v klubu nebo v kinosále v OA v Lípě. To informace pro ty holky,co sem psaly, že se by rády přišly podívat. Moc děkuji za podporu a taky přeji dobrou noc. Omlouvám se,že ještě v sobě nemám velkou energii a jiskru.

Návštěvník (Čt, 27. 2. 2020 - 21:02)

a kdy se vracíte zpátky? Já taky děkuju za oživení. Ta jiskra se v tobě zažehla a bude hořet právě každým dalším napsáním. A že bude příběh pokračovat je chválihodné.Tolik můj pocit a přesvědčení.

Dominik (Čt, 27. 2. 2020 - 16:02)

Klárko, budíček! Furt jen chrníš a tady na tebe čekají lidi.

jj (Čt, 27. 2. 2020 - 16:02)

Sejdeme se na Doktorce aneb Všichni jsme švagři

Šárka (Čt, 27. 2. 2020 - 12:02)

Já jsem jen uvedla názor. Za nikoho jiného. Viz předchozí můj příspěvek včera a dnes. Porovnej. Vždy píšu pouze za sebe.

OK, (Čt, 27. 2. 2020 - 14:02)

já jen že odpovídáš na příspěvek, kde je uveden dotaz přímo nicku Libor. Ale ono je to tady šuma fuk

Šárka (Čt, 27. 2. 2020 - 14:02)

Zareagovala jsem na to,protože ho znám a znám ho od základky . Jen můj pohled.

Majka (Čt, 27. 2. 2020 - 11:02)

Moc mi Klárko chybíš . Připojuji se, prosím pokračuj . Ten příběh nemůže přece jen tak zemřít. Díky a pozdravuj tě z Varnsdorfu.

Klára (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Jsem velmi unavená. Niki je v pelíšku u mne a je pro mne velkou oporou. I ostatní. Děkuji za naději. Potřebuji se nadechnout a pozvednout. Snad zítra. Teď chci být jen s nejbližšími. Omlouvám se.

Pavlína (St, 26. 2. 2020 - 21:02)

Děkuji !

Hana (St, 26. 2. 2020 - 17:02)

Souhlas!

Sedmnáctý (St, 26. 2. 2020 - 17:02)

Nenech to spát Libore. Si dobrej, to bych chtěl umět taky.

Greeg (St, 26. 2. 2020 - 17:02)

Please write to Libor. Thank.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

Na horský chatě na Churaňově máme společný WC a čůrame i s holkama když chtějí koukat taky na nás. Jednu na to mám soukromě a super!

T.M (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

Kláru myslim

T.M (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

To psalo více lidí.

Terka (St, 26. 2. 2020 - 15:02)

Tohle mně dostalo,že konec. Protože když libor bude pokračovat už to nikdy nebude tak jako prve, bude to lepší . Ocenit chci jeho sílu se postavit čelem. Proto si budu jeho psaní ještě více vážit.

Woid (St, 26. 2. 2020 - 15:02)

Nevím moc wo co go, ale pochopil jsem asi,že o ukončení psani Kláry. Proč? Vždyť to je parádní věc. Jinak je tu jen hnus a pomluvy.

Mike (St, 26. 2. 2020 - 15:02)

Snaha Honiče poškodit například od někoho,kdo ho považoval za reálnou osobu.

Kikina (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Tak jasně nikdo z nás do toho nevidí a nevíme co je za tím. Mě vrtá hlavou jiná věc. A sice pokud je tedy honič potažmo student součástí příběhu tak jeho účast u nás na kakacím vláknu. Nebo to je jiná osoba? Jak už jsem tu psala objevil se tam v době kdy se tam najednou zničehonic zjevila parta virtuálních pokakand pod stejnými jmény jako vystupují holky tady. Shoda náhod? No nevím protože ve stejnou chvíli kdy zmizely ty holky zmizel i honič a začal přispívat sem. Navíc ty příběhy psala evidentně osoba literárně zdatná. Tím netvrdím, že to psal přímo Libor ale ta podobnost tu je. I když mi to úplně nesedí protože za Klárku psal o kakání jenom okrajově vždy to popisoval jako to druhý což sedí tak k 90% holek. Pak je tu asi zhruba těch 10% co jsou na to ujeté a do této kategorie spadám i já :0) i když jedna storka tohoto typu se tu objevila a to Miška pokakaná na hotelovém pokoji tak nevím tohle mi úplně nejde dohromady. Jinak teda gratuluji s tím příspěvkem honiče o tom jak jel na domluvený čůrací sraz kde málem dostal přes hubu. Ano přiznám se bez vytáček. Uvěřila jsem :0)

Reklama

Přidat komentář