Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 16:02)

Můžete mí říci na co mám mít zbraň v bytě, kde nejdražší věc je můj počítač za 500Kč a nebo na chalupě, kde je to vycpaná trofej ?
Pokud mne překvapí na chalupě lupič, pak budu mít všech pět po hromadě a nastavím mu peněženku a nebudu se s ním přestřelovat, abych pak zjistil, že to byl Jura vod vedle a jeho trapný vtip, zatímco on by byl v tratolišti krve a já na cestě do basy,případně na svobodě a na cestě do basy by byl jeho sourozenec či otec, který by se na mě šel mstít a šel by si tam po úpravě zákona sednout za mě a močil by mi pak na hrob.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 15:02)

Legálně drženou zbraní je spáchána v zemích s benevoletními zákony většina trestných činů.
Tudíž nehleďe na to, že ČR patří právě mezi státy s velkým počtem držitelů zbraní, tito šílenci se snaží už jen čistě z komerčních důvodů uvolnit tento trh pro zbraně jako lukrativní komoditu obchodu. Bez ohledu na to, že uvolněním se dostanou zbraně už jen lidem ,kterým do ruky nepatří.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Otázka bezpečí při držení zbraní je naprosto jednoduchá. Kdo ji má ten ji nepotřebuje, kdo myslí,že ji potřebuje, ten pokud by ji měl je společensky a sobě a rodině obrovským rizikem. Chlap co si musí v důchodu vylepšovat psychiku neustále nabitou zbraní na chalupě, je blázen a jako takový by neměl mít vůbec obnoven zbrojní průkaz.
Příkladem účelně nošené zbraně je člověk co ve výkonu práce převáží velké sumy peněz v autě, nebo osobnost jako Kňažko, který je schopný jak zajstit bezpečnost zbraně (patrně na kód a na dotyk prstu nenabitá v sejfu se zásobníkem vyndaným a hezky dobře vyškolený v střelbě na přesnost) Pak je možné, že zastaví recidivistu s lupem unikajícím z pozemku a trefí se pouze do nohy.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Jedovatý nesmysl je chybějící mezičlánek mezi opočlověkem s dozadu ubíhajícím čelem, silnými čelistmi na okusování skořápek plodů a kůry při hledání larev hmyzu a australopytekem. Prosím, aby jeho chovatel vydal jeho tělo na vědecké účely.

aladin (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

"USA neustále lžou, hrozí válka a útoky i v Evropě, v Afghánistánu a Iráku jsme za okupanty, tvrdí ministr Zaorálek"...A naši vojáci tam kopou za Americké Sionisty proto, aby mohli ještě víc rabovat jejich suroviny !!! My jsme OKUPANTI !!! Je třeba vyházet prosionistickou pakáž z naší vlády a odvolat naše vojáky ze Středního východu !!!

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Máte slovo-pán v horkém křesle-zastánce zbraní-pro benevolentnější zákon na použití zbraní proti narušiteli soukromého majetku. "Mne tam nemůže nikdo vlézt, když ho tam nechci."
No to je něco skandálního. Copak někdo, kdo nutně potřebuje např. vodu, pomoc, chce někoho varovat si zaslouží kulku do hlavy...?
-----------------------------------------------------------
Takhle si představuji Jedovatého. Člověk půlčlověk.

oproti (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

tobě opravdu chlap. Ani půlvůl ani vůl

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

To je trapné, jak tu nadáváš a nepodepíšeš se...

23.2. (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

V Bibli není nikde zmíňka,jestli to má být sobota,nebo neděle.Je tam napsáno Sedmého dne dokončil Bůh své dílo, které konal,sedmého dne přestal konat veškeré své dílo. A Bůh požehnal a posvětil sedmý den, neboť v něm přestal konat veškeré své stvořitelské dílo. Pokud někdo pracuje v sobotu nebo něděli,tak si má od toho odpočítat sedm dní a udělat si Šábes uprostřed týdne.Hleďte, vždyť Hospodin vám dal den odpočinku. Proto vám dává šestého dne chléb na dva dny.Přemýšlí,zásobuje se. Zůstaňte každý, kde jste, ať nikdo sedmého dne nevychází ze svého místa.Lid tedy sedmého dne odpočíval.

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Zbožní Finové chtějí odpočívat i v pátek, takže chystají čtyřdenní pracovní týden s dosavadním platem. Ale stejně bych do Finska nešel, ještě bych chytil revma od těch jezer.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

Dobytku nachlapenej Jedovatej, nesnáším tyhle skryté homosexuály, co se maskují na sociálních sítích za chlapáky a dorážejí vynuceně na muže na diskusích. To je přesně ta americká verze lidských práv. Právo cíleně terorizovat své okolí a vyhrožovat fyzicky, pokud si to obět nenechá líbit.
Zřejmě v reálu není tak tvrdý chlap a hrozil by mu právní rámec za terorizování někoho fyzicky. Doporučuji navštívit klub alkatraz při srazu koženáčů a nechat si to udělat důtkami a devítiocasou kočkou v darkrumech k tomu vybavených katakomb klubu.

ten (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

jedovatej má pravdu. Krom toho ty opravdu mužem nejsi. A nikdy nebudeš. Když si vzpomenu na ty splašky, které jsi byl schopen vyprodukovat na místech, kde mají normální lidé mozek, tak mi dobře není. Jsi úchylná stvůra, která toho o normálním životě moc neví. Snad proto, že tě opravdu pustili k internetu omylem. Vzpomínám na tvoje nechutné kecy o Foglarovi, vzpomínám na prasárny, co jsi zde zveřejnil. Nedivím se, že nemáš nikoho na komunikaci, že tu zvracíš celé dny. Kdo by s tebou, takovým volem vydržel.....

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Ono tady obecně moc chlapů nebude diskutovat, když definice chlapa je , že je k dílu.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Stejně je to drzost, že ortodoxní židé nehrábnou na nic v Sobotu. A tím pádem v Sobotu veškerou nutnou práci zastanou Křesťané. Jistě podobných chytrých nařízení mají více, jsou to k...y!

23.2. (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

Ti mají Šábes zase v neděli, tedy někteří.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 15:02)

Podle mne nemá mít žádný občan úlevy v občanských povinostech. Dnes je běžná pracovní doba přes neděle, přes svátky a já bych si také rád dal třeba každou středu volnou na vnoučata, na neúmyslnou práci, jen tak si hrát. Nemohu. Tak proč jakýsi církevníci ?

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Proto je dobré, že Izrael není na těchto vyžírkách nějak závislý a není z nich odvařenej, naopak je používý pouze jako užitečné blbce např. do osad. A to je střídavě nastěhovává a střídavě vystěhovává a oni jsou takoví profesionální plačky a demonstranti.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Už máš dost?! Nebo mám přidat!?

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

A proto chce zničit sociální stát, protože nenávidí svůj pobyt v ústavu. To je typické pro dlouhodobé pacienty PL a LDN, že nenávidí vše spojené s jejich životem v ústavu a chtějí ho proto zrušit a s ním i sebe.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Už se klepe radostí , že čeká na sestřičku , tak chvíli nediskutuje. Též je možné, že ho posadili na gramofon.

Reklama

Přidat komentář