Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Student (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Čtu si vaše čůrací příběhy zpátky a když vím kdo jste, tak je to silný. Četl jsem zpátky jak víc psala Miška a vydržel jsem to jen krátce a musel jsem se udělat. Jste úžasný.

Klára (Út, 25. 2. 2020 - 08:02)

Díky kámošce sem to zvládla. Jsem ve škole. Miška odjela, slzičky skoro nebyly, včera jsme si dlouho povídala a Miška byla ta, co začala plakat, že musí dnes odjet a mně se to hned spustilo taky až jsme z toho usnuly. Je to ta nejlepší holka,co znám.

Martina (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Tak vidíš, a ty ses toho dne tolik bála. Tohle je opravdu hodně velký přátelství.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 06:02)

Jen jsem zvědavej,jestli pojede Klára s Miškou kousek a zatají to matce nebo ne-

Ok (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

To by bylo rajc.

Anežka (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Dost drsný. Holky si dělaj z studenta prču aon jim to žere.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 19:02)

si dělaj prču "holky!" i "student"

Návštěvnice (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Proč ? Z toho to vůbec nevyplývá.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Tak byto měla Klárto udělat Mišce rukou ještě jednou a přijde na jiný myšlenky než na slzy.

Jó, (Po, 24. 2. 2020 - 22:02)

Vona ji to určitě udělá. Na rozloučenou až se jí baculka vychčije proudem v orgasmu. Dal bych pod ní igelit a silnej ručník, aby to nebylo všechno v posteli.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 06:02)

Souhlasím s tebou s tím igelitem a ručníkem, já tu igelitovou podložku taky mívám a nejenom proti počůrání,ale taky i proto, že když si v postelí dělám a hraju si se svou mušličkou,tak někdy se tak krásně udělám, že to ze mně úplně teče,jako bych se počůrala, takže igelit.podložku v rámci čůracích her jenom doporučuji.i ten ručník může být nebo savá plena.

Martina (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Klárko nebuď tolik smutná. Vždyť jste spolu prožily a ještě prožíváte krásný prodloužený víkend. Buď za to vděčná. Já jsem kdysi měla taky takovou kamarádku a prožívala jsem to stejně. Ale máte sociální sítě a jste schopny se často vídat. To zvládneš. Hozky si užijte zbytek společných chvil!

Klára (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Já jsem Klára ta s copánkem a Miška je ta druhá. Já teď už moc nebudu psát, si chci užít večer s Miškou a Nikolou dohromady a až se budeme pelíškovat vím, že už budu smutná, že je to poslední večer a vím, že budu plakat u Mišky ,protože ji mám moc ráda a už mám v sobě bolest, že odjede. Mamča mi to asi nedovolí, abych Mišku vyprovodila vlakem alespoň kousek a vrátila se do školy třeba na desátou, Já bych to moc chtěla, jinak budu mít smutný celý dopoledne.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Klárko a Miško, jsem šťastný, že jste !!! Miška je krásná a volná a jestli bude mít zájem, moc rád bych ji pozval na večeři a kamarádil s ní. Moc jsem za to rád,že jsem tam jel.

Sedmnáctý (Po, 24. 2. 2020 - 19:02)

prolomil jsi první depku. Ještě, že jsi tam jel a víš konečně . Tak teď už asi videjka s močícími holkami nebudou pro tebe TOP. Tvá fantazie dostala konkrétní obrysy.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 19:02)

Tedy musím se hned ozvat. Jo byl jsem to já a vyčítám si teď to,že jsem nepřišel za váma. Prosím tě Klárko jsi ty s tím dlouhým copánkem a Miška ta druhá s těmi delšími rovnými vlasy bez copánku nebo naopak? Obě jste krásný holky a nelituju,že jsem tam jel. Alespoň Klárko budu vědět na letišti která jseš a když budete psát o čůrání, tak si vás už představím ve skutečnosti. Nezlobím se na vás,opravdu ne a Mišku bych moc chtěl.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Teda já bych v tom měl teď bordel. Nevěděl bych která z nich je ta Míša kterou bych chtěl být v kůži Studenta. Studente, měl ses zvednout a zeptat se naopak ty, jestli jsou to ony. Asi napětí a stres.

Klára (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Studente šly jsme kolem Besedy a objevily to auto s pražskou značkou jak je tam zaparkovaný jediný ze dvou a tak jsme vešly dovnitř. Seděly jsme chvíli u toho stolu u okna, jak ses po nás ohlídl, jestli jsi to byl ty v té černé košili a na židli s přehozenou bundou vpravo vepředu. Jestli jsi to byl ty, tak se Mišce líbíš, řekla jsem, že půjdeme k tobě se tě zeptat, ale ona to prostě nedává. Dopily jsme kafe a šly jsme pryč. Je mi to trochu trapný, ale já taky Mišku chápu. A víš co se nakonec stalo? Miška byla tak nervózní, že se jí chtělo čůrat a mně tedy taky, aletak se bála se vyčůrat venku, kdybys třeba nás nešpehoval a tak se trápila až domů a tady to pustila na poslední chvíli za barákem na zahradě až si trochu počůrala kalhotky jak to nemohla vydržet a nešly ji rychle rozepnout kalhoty. Já to vydržela lépe, ale udělala jsem to vedle ní taky do velký louže,ikdyž bych to už zvládla až domů na WC . Teď budeme i s Nikolkou doma a Miška mi udělala z loňských fotek kalendář i pro Nikolku a za to já jsem neskutečně šťastná. Navíc mi ukazovala přes den a budeme v tom pokračovat i večer, jak se dělá fotokniha a to mne hodně baví a zajímá. Bohužel Miška zítra pojede domů a udělá to tak, že pojede se mnou do Lípy a já půjdu do školy a ona bude pokračovat vlakem zasena Kolín, Havlíčkův Brod do Dačic. To mi bude smutno, to loučení já určitě strašně opláču a nevím jestli budu schopná hned jít do školy. Nejřadši bych jela s ní třeba do Mladé Boleslavi nebo do Kolína a pak se vrátila, aby to nebylo tak krutý,ale když to řeknu mamče, tak mi to zakáže a když to udělám tajně já nedokážu lhát. Bude večeře, nejak to zkusím mamče navrhnout a poprosit ji,

Znalec (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Ověřil jsem si dost důkladně...... naštěstí je to skutečné.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Teda jestli to je fantazie a ten kluk je tak kvůli tomu v prdeli,je to sviňárna nějvětší a kdyby zjistil,že kvůli nim dal všechny prachy do Zanzibaru,tak bych si toho vtipálka osobně podal. Tohle už není prdel.

Reklama

Přidat komentář