Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Kdepak vycházky do jídelny! Mohl by potkat někoho v oranžové vestě a zaútočit na něj zuby jako na sociálního demokrata. Jedovatý nesmysl též nesmí dostávat třeba třešnovou bublaninu kvůli peckám, kterými by si vylámal vzteky zuby a mohl se s nimi udávit. Dostává proto kašovitou stravu s omáčkou. Sestřička přijde na pokoj, napolohuje mu do polosedu lůžko, posune ho trochu nahoru a zarazí mu od zadek polštář jako zarážku, aby nesklouzával dolů. Pak mu kolem výstřihu pyžama nasadí bílou utěrku, aby se nepocintal a do druhé ruky veme hadřík, kterým mu kolem úst utírá koutky od kaše, která mu po nich stéká při jídle.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Jedovatej by měl být preventivně demokraticky detenčně zadržen, aby se vyvrátilo podezření, že může být společensky nebezpečí zejména sociálním demokratům.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Napadlo vás někdy, že problémy jako dluhová krize, či rasový extremismus spolu souvisejí?Bloger Balvín.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Astronomové s pomocí dat z Hubbleova teleskopu zachytili a vyhodnotili pohyby v mlhovině M31 v souhvězdí Andromedy a konstatovali, že srážka této galaxie s naší Mléčnou dráhou je nevyhnutelná. Dojde k ní přibližně za čtyři miliardy let, kdy se obě galaxie spojí v jeden útvar. Sluneční soustava by tuto kolizi měla přežít, bude však odmrštěna dál od jádra galaxie.Pokud za čtyři miliardy let budou ještě na Zemi lidé, měli by sledovat noční oblohu, protože podívaná to bude úchvatná, tvrdí s trochou nadsázky vědci. Na druhou stranu, pokud by lidská rasa přežila tak dlouho, měla by v té době jiné starosti, protože rozpínající se Slunce v té době udělá ze Země vyprahlý uhel.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Jak tvrdil ekonm Keynes, v dlouhodobém horizontu jsme všichni mrtví. Někteří jsouvlastně mrví již dnes, takoví ti co se zabývají osudem EU, migrací atd., ty to převálcuje jako první.

Češtinařova † zde (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Učitel Voříšek dávno již po drném, choulí se v hrobečku v kabátku chatrném..

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Takže jsem skouknul u tohodel kecání vo nesmyslech super film , dodělal jsem úkoly, vyřídil hovory a uklidil byt a ještě jsem se odreagoval. Děkuju, potřeboval jsem se vybudit zdejšími na*anci,kteří mi chvíli dodávali svou předpo*anou na*tost.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Líných lemer, který psychicky nepracují , snaží se o skupinovou terapii, ale sobecky jen vyžadují broder recognition od skupiny a neustále autisticky žvaní jen o sobě...To prostě chce psychiatra, co má autoritu a veme jim slovo.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Jsem zapoměl na lidskou mstivost....
No nic, každý nemůže být odpouštěcí charakter. Prostě jsem na vlákně bláznů, třeba s tím počítat. Zjistím si zda opravdu mají v Bohnicích přístup na mobil a na internet.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

To máme ale krásný den, třeba přijde diskutovat někdo normální.

Al-Rašíd (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Jsou dobré buráky. Lepší doma sedět a loskat buráky, než diskutovat na webu z ubohými č.....y!

aladin (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

"Prima Zoom
Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy (7)"....A nebojí se Sionisté, že až ovládnou svět a spustí Armagedon, že se Archa úmluvy opět objeví a zničí je podobně, jako při boji s Filištínskými, kdy Archa úmluvy zařídila, že Židé tuto výbojnou válku prohrály a o Archu přišli ??? Proto, že Židé bez vůle "Boha" ji vytáhli proti Filištínským ??? Proč musela komunikace s "Bohem" být tak složitá ??? Protože to nabyla komunikace s Bohem, ale s MIMOZEMŠŤANY !!! Archa úmluvy bylo technické zařízení, které ať už jakýchkoliv důvodů vytvořili mimozemšťané na ochranu Židů a jeji zneužití by bylo trestáno ???

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Hamba morých ptáků. Děj se odvíjí od desíti k pěti. Nejdřív zlodějiny, pak důstojnost, vrah skrývá tvář za líbivé falečné pozlátko ctnosti. Mohou si dát na vysačku Zloděj.
Pro ODSáky by bylo potřeba v každé nemocnici a psychiatrické léčebně svolávat 2x do týdne odborné konzilium lékařů a rozhodovat o okamžité nařízené léčbě členů a exponentů pravice, dle jejich nepřímých projevů na webu. Markery jsou zejména začínání věty : "je mi ctí..." V tomto případě okamžitě vyslat zřízence v sanitce a přivézt na přezkum.
TO PLATÍ ZEJMÉNA NA TEBE TY JEDOVATÁ HAMBO, TY KRETÉNE MASKUJÍCÍ SE ZA TENTO NICK A PÍŠÍCÍ POD JENÍM Z NICKŮ DALŠÍCH RAKOTO NEBO JAHODA, ČI OBOUMA.

23.2. (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

No to je teda češtin! Vysačka, konzílium, hamba.

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 16:02)

Copak čeština. Ale jak si Návštěvník slabikuje text, co právě píše, tak u toho prská až na stěnu, slintá na klávesnici a kuřácko-opilecky chrchlá, že to ruší sousedy ve spaní.

23.2. (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

To víš,nemají akademický titul z češtiny,ale i přes to jim zdejší terciální systém ČR v psaní vůbec neškodí.

Topolánek (Ne, 23. 2. 2020 - 09:02)

Ten nezmar jak Jedovatej, napsal knížku toho jména.
Místo aby oba dva chodili kanálama a vzali sebou přízraky pravicové politiky drze a vzyčeně exhibují své nekalé praktiky a nectný život své bezohledné politiky, chamtivosti a červené knihovny. Že vás hanba nefackuje.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 09:02)

Stateční lidé hýbali touto republikou a jejími dějinami. Jedním z nich byl patrně i Alfréd Resl.
Z jeho vzpomínek : "Kteréhosi dne v létě roku 1950 jsme seděli se Sochorem u kávy v mé kanceláři velitele Vysokého vojenského učiliště v Praze a vzpomínali. Hlavním tématem naší rozpravy nebyla válečná minulost, ale nedávná havárie ...Létal jsem s pilotem nad prostorem vojenského výcvikového tábora, když se letoun dostal náhle do vývrtky ... Seděl jsem v mašině bez padáku. Musel jsem se rozhodnout teď... Pode mnou v rozptýlené sestavě leželo několik stanových táborů. ...vyskočím-li, je tu pravděpodobnost jedna ku x milionům, že dopadnu na stan, a jsem zachráněn. Když jsem dospěl v několika málo vteřinách k tomuto závěru, vyskočil jsem. ...Padl jsem na stan. Napjatá plachtovina mne jednou, dvakrát vymrštila do výše, než jsem dopadl na tvrdou zem. ...Prostě — pokračoval jsem v zaměstnání."

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 09:02)

Takhle se bohužel časem zacyklí nemoderované diskuse. Zůstanou tam jen trolové. Majoucta.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 09:02)

Antonín Sochor:
Podle některých zdrojů se urna s ostatky generálmajora Antonína Sochora již v tomto společném hrobě nenachází a byla přemístěna do rodinného hrobu v Dobříši, kde je pohřbena i Sochorova manželka Štěpánka.

Reklama

Přidat komentář