Reklama

Skupinový sex

Dan Staš (Po, 6. 6. 2022 - 13:06)

My taky něco podobného. Už druhý večer na procházce po pláži. Byli jsme s našimi novými známými, já se vedl s jeho ženou a maje manželka s jejím manželem. Najednou se to stalo, byli jsme opřeni o obrácenou loďku, šaty u obou šly nahoru, kalhotky bokem a začali spolu souložit, Má partnerka držela zvednutou nohu mojí ženě a žena zase jí, aby jsme se jim dostali pohodlně k lůnu. Bylo to spontání u všech

Tereza (Pá, 29. 4. 2016 - 21:04)

Ahoj už jste někdy zažili...Dělaly jsme takové akce u kámošky v Řepích.
Bylo to supr, nikdo si na nic nehrál a bylo to úžasné.
Vždy někdo řekl, co by chtěl zažít a pak jsme si na to hrály

Default User Image
Zdenal3 (Pá, 22. 9. 2023 - 21:09)

Chci tě sktsit

 

 

 

Jana (Pá, 29. 4. 2016 - 15:04)

Milovala jsem Cizince v cizí...Žila jsem dva roky se dvěma muži a bylo to moc fajn.

Mili (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Milovala jsem Cizince v cizí zemi a rodinu, která tam vznikla, kde bylo víc lidí spolu žijících.
Musela jsem projít těžkým manželstvím, bojem o děti a vší tou špínou, než se mi podažilo začít takhle žít.
Zatím je nás pět a ještě někoho časem přibereme. Když člověk není omezenec a pochopí, že nemá co ztratit a může jen získat, tak už pak může štastně žít.

Jan (St, 27. 4. 2016 - 14:04)

???

Ondra (Út, 12. 4. 2016 - 19:04)

Ne žádný skupinové sexy jsem nezazil

Petr (Út, 12. 4. 2016 - 17:04)

Ahoj už jste někdy zažili že jste šli na párty tam se vytáhle flaška hodně moc se pilo a pak se to zvrhlo. Měli jsme akci 7 lidi ja manželka kamoš manželka a zbytek kamoši. skončilo to tak že mou ženu začli šukat a pak i kamošku a když jsem ji řekl ať si pěkně užije tak šlo do pranice že sou tu jen dvě a kdo muže šukat chlapa že ma šukat mě a tak tak jsme se pekně osukali a ted to manželka docela i vyhledává trojku kde ja mam milence a ji pak jen rychle osukam

šumař (Pá, 19. 12. 2008 - 14:12)

Vy jste dobří blázni...

normalni (Pá, 19. 12. 2008 - 11:12)

Tadle veta je perla:"hlavně nehrozí žádná nemoc, když se ty lidi dobře znaj" No to je nejlepsi cesta jak se nakazit. Ale to neni k tematu.

¨Rex (Pá, 19. 12. 2008 - 01:12)

Myslím, že tu většinou mluvíte o čtyřce - to je také vzrušující varianta

lukas (Pá, 19. 9. 2008 - 22:09)

take o tom s manzelkou mluvime ale zatim sme nikoho nenasli

mik (Út, 16. 9. 2008 - 22:09)

Je to úplně normální a jde to i s kamarádama. Už několik let to provozujeme s jedním párem, se kterým se známe dlouhá léta a jezdíme i na dovolený. Má to výhodu, že se to snadno domlouvá a hlavně nehrozí žádná nemoc, když se ty lidi dobře znaj. A když se obě maminky navzájem do sebe pustěj, tak to je něco neskutečnýho pro nás chlapy. Už jsme vyzkoušeli všechno, i třeba dalšího kamaráda, kterej z toho ze začátku byl trošku vykulenej. Ale zvykl si. A když to tři frajeři ládujou do mojí manželky, tak je to taky super. Ale to už je na jiný téma, já vím, kandaulisti !

Návštěvník (Út, 16. 9. 2008 - 15:09)

Prasata!

pepa (Út, 16. 9. 2008 - 14:09)

Také si myslím, že je škoda, že toto fórum nežije. My s přítelkyní chodíme již druhým rokem na swingers party a co jsme již všechno zažili, to se nedá ani popsat, to se prostě musí zažít !

Katka (Út, 16. 9. 2008 - 14:09)

Souhlasím s Janou, my byli v Řecku a jak je ten svět malinký tak tam byli mladí manželé kousek od Olomouce odkud jsme my. Byli velmi příjemní a když jsme se koupali v noci sami tak jsme navrhli že bychom si mohli zpříjemnit večer, no pak jich bylo asi pět. Poprvé jsem zkusila mít hned dva po sobě a ten pocit plnosti byl něco krásnýho. Síla orgasmu a k tomu s jiným nepoznaným mužem a jeho penisem....dala bych si říct. Odkud jste Jani ?

Jana (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

Kdoví proč tohle téma zapadlo? To je to opravdu tak neobvyklé? Letos na dovolené jsme se seznámili s jiným sympatickým párem a rozuměli jsme si natolik, že to jeden večer skončilo společným sexem. Bylo to úžasné, nikdy jsem si nedovedla představit co všechno se dá ve čtyřech dělat. Tolik orgasmů za sebou jsem v životě neměla.

Babča (Pá, 4. 4. 2008 - 11:04)

Koukám, jak jste z toho celý vyjevení. Teď už aspoň máte to swingers, ale teď si představte, že za komunistů jsme to TAJNĚ pořádali vždy u někoho doma. A pokaždé jinde.
Tohle bylo vždycky a bude dál.

bublina (Pá, 4. 4. 2008 - 10:04)

neměli bychom to dělat s nikým jiným než se svým protějškem a basta

pepa (Pá, 4. 4. 2008 - 10:04)

Souhlasím, také bychom to nemohli dělat s někým, koho známe.

Reklama

Přidat komentář