Reklama

Hledam zenu po amputaci

F. (Pá, 4. 2. 2011 - 14:02)

Hledám dívku, která je po amputaci jedné, nebo obou nohou. Jsem 26 student léčící se na deprese, tak bych rád našel někoho na dopisování, nebo pokec na Skypu(jsem trošku introvert).

Sráč (Út, 18. 1. 2011 - 14:01)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Blijete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BLIJETEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!§!

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 12:02)

Mám takový dojem, že nejlepší co uděláš, je se naučit cizím řečem. Ve světě je nepoměrně větší výběr, anebo dovolená v Thajsku? nebo jiných východních zemích? Tam je dle mého mínění daleko nejvíc postižených žen.'

Karel (Po, 23. 10. 2006 - 06:10)

Jirko,
vím co hledáš ale nevěřím že to najdeš!Jsem na tom stejně a za leta hledání je výsledek nula!!!!Přitom výš o ampuzářkách ale všechny jsou "spokojené a šťastné" tak nemáme šanci.
Přesto Ti přeji hodně štěstí!!!!'

Jirka (So, 21. 10. 2006 - 22:10)

Hledám ženu kteráje po amputaci a nebo také podobně postižená od narození.
Mám jedno,ale asi nesplnitelné přání. Najde se milá žena které nemá třeba nohu,nebo
ruku,nebo obě nohy a obě ruce,ale má srdíčko na pravém místě a nežnou dušicku? Tělo
je přeci jen taková schránka na to srdíčko a dušičku.No a proto vůbec nevadí jestli
kousek té schránky schází. Moc prosím,pomož mě splnit mé velké a snad i nesplnitelné
přání. Múžeme si zatím třeba jen dopisovat a pozdeji se sejít někde u kafíčka,nebo
trřba v čajovne. No a co dál? To již bude záležet jan a jen na nás dvou'

Reklama

Přidat komentář