Reklama

Výprask před diváky

Pavel (Po, 14. 1. 2013 - 18:01)

V 70.letech jsem byl školák.Měl jsem kamaráda Petra a ten měl o dva roky mladšího bráchu Martina.Když mi bylo deset,tak jsem byl u Petra na návštěvě.Hráli jsem stolní hokej,střídavě,i s Martinem.Náhle se otevřely dveře a vešel jejich otec.Věděl jsem,že je hodně přísný.Hlasitě jsem ho pozdravil dobrý den a kluci mu taky řekli ahoj.On jen řekl ukažte mi žákovské knížky.Martin výrazně zbledl.Když ji tátovi podával,klepala se mu ruka.Dostal totiž ten den ve škole pětku.Jeho táta pak řekl,abychom uklidili ten hokej.Já chtěl jít domů,ale on mi řekl, abych zůstal,že to bude poučné.Po těch slovech Martin zčervenal.Ten stolek jsem museli dát doprostřed pokoje a Mertin pak musel donést vařečku.Pak mu jeho otec řekl,ať se svlékne od pasu dolu donaha.Martin zčervenal ještě víc,ale poslechl a začal svlékat kalhoty,pak šly dolů i podkolenky a trenky.Stál a čekal na další pokyn.Jeho táta řekl,že dostane 30 ran na zadek.A Petr že mu bude držet ruce a já nohy.Trochu jsem rozpaky zčervenal a sklopil oči na Martinovi bosé nohy.Pak si musel Martin lehnout na břicho na stolek.Jeho táta mu vyhrnul košili až do půli zad.Martin natáhl ruce dopředu a Petr ho za ně uchopil.Já ho chytil za kotníky a rozpačitě jsem koukal zblízka na jeho holý,zatím bílý,třesoucí se zadek.Pak dopadla první rána.A pak pleskla další.Martin nejdříve kňučel.Pak se rozeřval naplno.Křičel a brečel.Taky hodně kašlal.Zadek mu po přibývajících ranách pořádně rudnul.Když výprask skončil,pustil jsem jeho nohy.Martin se sesunul na zem a držel si zbitý zadek.Vzlykal a vzápětí se počural.Byl to dost otřesný zážitek.

S.K. (Út, 3. 11. 2009 - 11:11)

Když velká holká dastane před diváky výprask jako malá holka, tak to je zajímavé. Moc často se to asi nestává.
Klidně nám popiš svoje pocity po té exekuci. Kdy k tomu došlo?

Milka (Po, 2. 11. 2009 - 15:11)

Taky jsem nikdy neměla ráda výprasky, žádná holka nechce být bita, že, ale ono to bez nich občas nejde. Já jsem asi hodně zlobila, protože výprask řemen jsem znala od první třídy až vlastně do svatby.
Když mi bylo už skoro osmnáct let, tak jsem dostala od otce svůj poslední velký výprask řemenem před mnoha diváky. Bylo to exemplární potrestání, kterého se zúčastnila celá naše rodina včetně mého budoucího manžela i jeho rodičů. Měli jsme nějakou malichernou rozepři a otec si najednou odepnul pásek, přehnul si mě přes koleno a dostala jsem na zadek pořádných pětadvacet a ještě ke všemu na holou, prostě jako malá holka. Takhle nás sice trestal často, jenomže tentokrát to bylo před mnoha diváky! Svoje pocity v tu chvíli a hlavně po té exekuci snad nemusím popisovat.

alena (Ne, 1. 11. 2009 - 14:11)

nelíbi se mi když se vypláci na zadek řemenem,vařečkou ,rákoskou a podobnými předměty je to týrani a ponižujici stačí snad ruce ne a vůbec jsem zastáncem domluvou a ne někoho řezat.

Zdeněk (Pá, 24. 7. 2009 - 22:07)

Ve 14 letech jsem dostal výprask,když u nás byla návštěva.Bylo mně hodně trapně ,když jsem musel jít vedle do pokoje.Holky pokukovali po mně a po řemenu,který si otec nesl do pokoje.CHudák s tím dostane zeptala se jedna z holek.Snažil jsem se moc nekřičet ale štíppalo ,že to nešlo vydržet,křičel jsem tak ,že všichni přiběhli dostával jsem poslední rány,to už stačí se všichni přimlouvali,výprask skončil po výprasku jsem musel 10minut stát vkoutě s holým zadkem,dospělý odešli vedle do pokoje a poslali Krystinu,aby mně to měřila.Chtěl jsem si natáhnout trenýrky ,ale Krystynka mi varovala ať radši vydržim,že nechce abych byl znova bit.Polžil jsem si kní hlavu do klína,hladila mně ,bylo to poprvé co mi dívka pohladila.Zavěrem musím napsat,že jsme spolu začali kamarádit a později i chodit.Když jsme se milovali tak mně pohladila a pošeptala mi z legrace jstli ještě mám jelita po tom výprasku.Zasmáli jsme se.Dnes máme spolu dvě dvě děti aje to nejlepší žena,díky výprasku jsme se zkamarádili.

PETRUŠKA (Pá, 9. 1. 2009 - 13:01)

To už je týrání.Chudák holka.

Milan (St, 7. 1. 2009 - 11:01)

Já bych věděl, co bych udělal s takovým strécem... Pošli mi adresu - budu mít fajn cíl na výlet na mašině... Tohle kdybych viděl na vlastní oči, tak mu na místě ukopnu hlavu.

Bramborák (Pá, 2. 1. 2009 - 19:01)

Asi je to poměrně obvyklé ponižování dětí. Pamatuji si, jak u nás na návštěvě dostala výprask sestřenice. Nevím už důvod, bylo ji tak 10-12 let. Strejc ji svlékl do naha, dostala na holou a pak musela takhle být až do konce návštěvy. Těžzko říct, co to s dětma udělá.

Eva (Pá, 28. 12. 2012 - 11:12)

Ty příspěvky co tu jsou...ty linky bezpečí jsou největší zhovadilostí dnešní doby,protože nechápu,proč by rodič nemohl v rámci výchovy uštědřit někdy! dítěti výchovný výprask..linky bezpečí by měly fungovat jen pro ty,kdo jsou bití denněě,či každý týden,nebo různě často a ne že dvakrát za rok dostane pořádný sekec na prdel a hajzlík si volá na linku bezpečí,že je "jako"týranej.co z nich vyroste,když mohou doma krást,sprostě nadávat rodičům či prarodičům,mít neomluvené hodiny ve škole atd.a to vše beztrestně?Některé děti jsou slušné celé dětství,některé ovšem občas sekec potřebují..

Zdeněk (Pá, 14. 12. 2012 - 20:12)

no já dostala od táty ,,kdy...Já jsem dostal také v 7třídě řemenem.Dostal jsem tak ,že to slyšely holky od sousedů.Jejich mamka se pak ptala mamky za co jsem byl bit.

Lenka (Ne, 2. 12. 2012 - 22:12)

no já dostala od táty ,,kdy jsem v 7 třídě propadla" na holou řemenem až jsem se poč***

zuzka (St, 21. 11. 2012 - 19:11)

hm, jenže mě by to...nezlobila nefrajerila, ono nekdy stacilo i malo a bylo. nebudu nic nalhavat, ktera z nas by se nepodivala na to jak nakymu sigrovi spadne hrebinek. ale prijde mi ze to neni az tolik k smichu, a vzit se do jejich kuze, do smichu mi urcite neni. podle me by stacilo kdyz uz, tak aby divaci byli dospeli

rendy (St, 21. 11. 2012 - 19:11)

hm, jenže mě by to...nerekl bych ze by to mela byt spis klucici parketa, myslim si ze by zaslouzila spousta lidi vcetne holek. ty maji nejvetsi radost z toho kdyz uvidi v takove pozici nejakyho kluka, ale troufam si rict ze sami by se s podobnym zazitkem vyrovnavali daleko hur.

Jitka (St, 21. 11. 2012 - 14:11)

no jitko ono si neco...hm, jenže mě by to nepotkalo, protože já jsem v té době nefrajeřila a nezlobila. Rodiče se mnou měli jen minimum problémů. Obecně myslím, že výprasky jsou spíš klučičí parketa. A někteří moji tehdejší spolužáci by bývali potřebovali dostat na holou jak sůl. A ideálně před holkama.

Anonym (Út, 29. 8. 2023 - 23:08)

Hlavně už teď, jak píšeš, je vidět, jak jsi rozmazlena, zlá a nevychovana, chtěla bys rozhodovat, že kdo je jiný, hlavně jiného pohlaví, měl by být ponížení jak za fasistu. Z toho plyne, že na holou přede všemi potřebuješ hlavně ty, a taky hlídat tvé chování a zaprahnout tě v práci, abys neměla tolik času na své uchylne zle, sexisticke, fetisisticke myšlenky, jako všechny rozmazlena feministky. 

zuzka (St, 21. 11. 2012 - 12:11)

hmmm, já jsem jako holka...no jitko ono si neco podobnyho mozna prali i prave ti kluci, a nevim nevim jak by ses s kamaradkama chichotala kdyby to potkalo treba tebe (8.-9.trida)

Jitka (Út, 6. 11. 2012 - 14:11)

jo a jinak to, co tu...hmmm, já jsem jako holka strašně chtěla vidět výprask nějakého kluka, ideálně nějakého z těch, které jsem neměla ráda ze třídy. Zrovna takových frajírků, jako byl ten tvůj spolužák a vedoucí klučičí party. Takových sebevědomých krocanů naparovačných jsem tehdy pár znala. A vidět jejich maminku nebo tatínka, jak jim stáhnou kaťata a nasekaj na holou, klidně třeba ještě i v 8. nebo 9. třídě, to bych se nasmála a moje kamarádky taky. Ale nikdy se mi to nepoštěstilo :-(
Aspon že vím, že někomu jinému jo.

Olda (3) (Po, 5. 11. 2012 - 11:11)

jo a jinak to, co tu někteří píšou....to je trošku neuvěřitelný. Na výprasku není zas nic moc tak vzrušujícího, když si vzpomenu na tenhle můj jedinej zážitek s výpraskem, tak mi to dnes přijde komický, možná poučný, možná trošku jako historka, kterou on (Honza) by asi nebyl rád, kdyby někdo někde vykládal.....ale tak je to anonymní, tak proč ne. Ale na samotným výprasku pubertáka není nic tak zvláštního. "Vzrušující" byl akorát tak ten pocit, že jsem v některejch ohledech dospělejší než on (tehdy). Z toho jsem měl radost a myslím, že ostatní možná taky (pokud už taky byli v té době vyvinutější, což nevim). Dneska už mi nepřijde vzrušující ani tohle. Je to spíš taková hezká vzpomínka (i když těžko říct jak pro něj, když se vidíme, tak o tom nemluvíme). Tak to by byl můj zážitek s podobným výpraskem. Přeju příjemné další rozvíjení diskuse.

Olda (2) (Po, 5. 11. 2012 - 11:11)

...a kecal nám o tom, jak už je skoro dospělej a samostatnej a tělesně vyvinutej a "ready for sex". No a pak přišel třetí šok. Jeho máma si ho otočila tak, že byl zadkem k nám (a do celé ulice), držela mu jednu ruku nad hlavou a druhou se on sám zakrýval. A ona mu zase svojí volnou rukou naplácala na holou. Dnes už fakt nevím kolik to bylo, ale ten šok byl vůbec to, že mu naplácala jako malýmu fakanovi! My jsme mysleli, že je to bůhvíjakej velkej šéf a on se vám tam místo toho tehdy rozbulel jako mimino. A přitom zas moc nedostal (ale asi to bolelo pořádně, nebo byl prostě taková měkota). Pak na něj začala něc křičet o těch jeho lotrovinách a pamatuju si, že on jen bulel, byl úplně rudej ve tvářích a na konci už mu tekl sopel z nosu a sliboval jí tam před náma všema, že už bude hodný chlapeček. Po ulici šlo přitom kolem pár holek, neznali jsme je, ale ony se asi znaly s holkama z naší třídy a roztroubily to, co tam viděly. To už bylo pro Honzu moc a začal prosit mámu, at už ho nechá. Ona mu otevřela dveře do domu ze zahrady a řekla mu, ať se jde umýt a pak rovnou do postele. A on utíkal s tím holým zadkem a s brekem dovnitř a přitom si snažil neúspěšně znova nasadit kalhoty a slipy. A my tam stáli a nikdo si nás nevšímal (kromě těch holek, co se spolu začaly smát) a byli jsme jak opaření. Pak jsme šli domů a už jsme o tom nemluvili. Ale dohodli jsme se pak, že Honza už vedoucím party nemůže být. Zaprvé jsme pochopili, že nám dával špatnej příklad a za druhé klesl v našich očích z mnoha důvodů, který jsem popsal výše. Chvíli se nám pak všem vyhýbal, ale nakonec jsme ho milostivě vzali do party zpátky. Ale vždycky jsme si hzo dobírali, že s námi může být jen, když už bude opravdu hodný chlapeček, jinak to řekneme mamince a ta mu zase nabacá na holou jako posledně. Taky jsme mu připoměli, že je ze všech nás největší děcko, protože nosí slipečky a bulí po jedné ráně na zadek. Ale toho holýho pindíka jsme mu nepředhazovali, to nám bylo tak nějak nepříjemný. Přece jenom to byl kámoš, i když frajírek (a dneska zpětně bych řekl že spíš pořádnej sígr). I tak ho to vždycky uzemnilo. A časem se z něj stal normální kluk a vyučil se kominíkem a dneska nemá práci...ale to sem nepatří. Občas ho i vídám. No...ak to by byl můj zážitek. Je už trochu rozmazanej časem (možná jsem si něco přibarvil, už je to dávno, ale tak nějak to bylo). Já osobně jsem nikdy na zadek nedostal a ani nevím o tom, že by někdo jinej v mém okolí dostal. Zápis v trestním rejstříku dosud nemám a to svědčí o tom, že výchova jde i bez výprasku. Ale jen u někoho. U jiného je ten výprask někdy asi potřeba, jako byl tehdy u Honzy. Ten zážitek si pamatuju navždycky proto, že to pro mě bylo poučení, že ne každého vůdce, který se tváří okázale je dobré ve všem následovat a není všecko zlato co se třpytí a nahoře huj, vespod fuj....a tak vůbec. Myslím, že Honzova máma tehdy dala lekci i mě a nám všem klukům, co jsme tam byli. Možná o tom ani neví, jaký měla tehdy mnohonásobně dobrý pozitivní vliv. Tak asi tak.

Olda (1) (Po, 5. 11. 2012 - 11:11)

já si pamatuju, jak jednou dostal takhle na holou můj kamarád Honza. Mě tehdy bylo asi 12 a jemu asi 13. Byli jsme taková vesnická parta, něco mezi dítětem a "mládeží". A dělali jsme u nás na vsi docela lotroviny. A Honza, to byl takovej ten vůdce party, co vždycky měl všecko na háku a my mu to záviděli, taky si z nás první našel holku a chlubil se nám, jak ho má velkýho a jak už chce sex s holkou, a tak. Prostě frajírek. Ale nevyplatilo se mu to, protože nás furt přesvědčoval, že na rozdíl od nás nemusí být do určité konkrétní hodiny doma a může si chodit venku jak chce až do noci. My mu to věřili, byl to náš vzor. A ten den co dostal výprask, tak to zrovna jsme s ním šli až k jeho domu a bylo to už asi o hodně později, než dokdy se měl reálně vrátit domů (to nám ale neřekl a furt chtěl, abychom už šli pryč). Navíc dneska zpětně vím, že jeho máma mu v té době už asi taky přišla na některá ta alotria, která tehdy v čele naší party páchal (malování barvou vzkazy na sousedovic plot, rozbíjení oken, kouření, drobné krádeže v obchodech, málem jsme jednou podpálili pole taky). Prostě v tu chvíli, kdy jsme došli k němu domů tak jeho máma už čekala na zahradě a hned po něm vystartovala (a přitom to byla taková štíhlá paní, nikdo by to do ní neřekl) a přímo na ulici mu stáhla kalhoty. To byl tehdy pro nás první šok. Mysleli jsme totiž, že nosí trenýrky, protože nám tvrdil, že to jsou spoďáry "pro skutečný chlapy", ale když mu stáhla gatě, tak měl pod nima jenom obyčejný dětský slipečky, jaký já už třeba tehdy (pod vlivem svého idola a vůdce party odmítal nosit) a na nich dokonce potisk autíček. Neměli jsme ten šok čas strávit, protože mu držela ruku nad hlavou a sama mu hned druhou rukou ty jeho slipy pro malý prcky stáhla. S klukama jsme o tom nikdy nemluvili, ale mě osobně překvapilo, že ho měl nejen že malýho, ale úplně holýho jako holátko, přitom mě už tehdy (to si pamatuju) rostlo ochlupení. Překvapilo mě to a poprvé mě napadlo, že se celou dobu jen přetvařoval a...

Reklama

Přidat komentář