Reklama

spodní prádlo u chlapců

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Pokud chceš pokecat víc můj meil [email protected]

Kuba (Po, 11. 1. 2021 - 23:01)

To že se kluci fotí není zase tak strašné. Jenom experimentují, stejně jako ostatní kluci v jejich věku. Dost kluků v pubertě někdy zkusili i něco s kamarádem. V jakém spodním prádle se fotí? A nemohla by jste se podělit o nějaký komentář co pod ty fotky napsali? Jinak mu to nezakazujte, protože bude mít ještě větší chuť to udělat, spíš zkuste mít kontrolu nad tím co posílá. Když to můžou vidět kamarádi, tak proč by jste vy nemohla

Renata (Út, 12. 1. 2021 - 10:01)

Oni to mají tak, že někdo udělá výzvu, v čem se ukázat, ostatní se pak po něm opičí ( nebo taky ne). Tak všichni třeba dali foto se suspenzory, ty mají na tenhle sport povinné. Pak je to různé. Nejčastější jsou obtažené boxerky, méně slipy. A jeden tam má takové slipky úplně titěrné, že se divím, co mu to ta jeho máma pořizuje za prádlo. Ty komentáře nejsou ke zveřejnění, už jsem to s klukem projednala, aby se toho zdržel.

Pavel (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

To se nemusíte pohoršovat. Teď se nevidí a nezahrají si, tak se baví takhle. Jestli ty fotky jsou neveřejné, tak není nic špatně. Stejně se znají a vědí, jaké kdo má prádlo, určitě se spolu sprchují a nemají před sebou stud. Každý přece nosí prádlo, jaké mu vyhovuje nebo jaké mu doma dají. Není to nic jiného, než puberťácká zábava, ke které nějaké obhroublé komenty patří.

Renata (Čt, 14. 1. 2021 - 19:01)

Ano, ale každý z té skupiny to může kdykoliv zveřejnit nebo jinak použít, nebo se pletu?

Jitka (Po, 11. 1. 2021 - 06:01)

Mě se ztrácely kalhotky a pak se objevily vždy dost použité. Mám syna 15 let. Bral mi špinavé i čisté a vratil mi je zpět do prádla tak jsem si kolikrát vzala na sebe kalhotky i podprsenku od jeho sperma. Už jsem byla zoufalá tak jsem zkusila mu dát několik kalhotek podprsenku i silonky k němu do prádla a mám klid. Nosí si svoje prádlo a moje nechá na pokoji

Jitka (Po, 11. 1. 2021 - 06:01)

Mě se ztrácely kalhotky a pak se objevily vždy dost použité. Mám syna 15 let. Bral mi špinavé i čisté a vratil mi je zpět do prádla tak jsem si kolikrát vzala na sebe kalhotky i podprsenku od jeho sperma. Už jsem byla zoufalá tak jsem zkusila mu dát několik kalhotek podprsenku i silonky k němu do prádla a mám klid. Nosí si svoje prádlo a moje nechá na pokoji

Renata (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

No sprosté komentáře bez vyjímky o přirození toho kterého na fotce. Často velmi kruté a ponižující.

Renata (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Nechci to rozebírat. Jsou nedospělí, nemají se co fotit ve spodním prádle a jsou neskutečně vulgární.

Pavla (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Jak vulgární?

Renata (Ne, 10. 1. 2021 - 13:01)

Náš kluk se fotí jen v prádle u zrcadla a posílá ostatním ty fotky do té jejich skupiny. A oni zas posílají svoje. Včera jsem na to večer přišla, to je divná zábava, chápete to? Snad nejsou kluci teplý...

Pavel (Po, 11. 1. 2021 - 08:01)

Puberťáci z nedostatku jiných aktivit vymýšlejí focení v prádle. O sexuální orientaci bych se nebál.

Renata (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Já jsem zklamaná, měla jsem o klukovi lepší mínění. A o jeho kamarádech taky. Pořád se nesmiřuji s těmi oplzlostmi, co si píšou kamarádi mezi sebou a mám asi představu, jak to je mezi nimi na šatně.

Pavla (Po, 11. 1. 2021 - 20:01)

Jak to.myslis že to na té šatně je?

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Tak maximálně pohoní, při nejhorším zasunou.

Pavla (Ne, 10. 1. 2021 - 14:01)

A ty jsi ty fotky viděla? Kolik mu je. Mojí to dělaj taky

Renata (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

Nějaké jsem viděla, všichni jsou kamarádi z hokejbalu, všichni kolem 13. let.

Pavla (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

Pubertaci, horší kdyby si ukazovali péra

Renata (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

No tak ono stačí v čem se předvádějí a ty sprosté komentáře k některým fotkám. Každopádně slíbil, že už se toho účastnit nebude.

Pavla (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

A ukážeme?

Reklama

Přidat komentář