Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 10:02)

O Milunu nejde. Jde o Sergeje. Ten ji živí.

dotaz (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

Miluno, prosím, jaký plat máte v té výrobě? Asi v továrně?

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 08:02)

Kolem 150 kč na hodinu. Aspoň u nás v Krumlově.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Jo Oto říkal mi že si mu psal ale pak ti nadával.A já stáčela řeč jinam aby na tebe zase co nejrychleji zapoměl.Nemá to už cenu,je to jako s Jirkou že nejdřív jako souhlasí a pak se to v nich otočí a žárlí a nadávaji a v hádkách to použijí proti mě,už sem to prokoukla.Já už po něm nic nechci pro klid doma.Ukázalo se že on vše dělal jen kvuli mě a nejspíš i s přemáhanim,tak už nic nechci.Teď sem ráda za klid ale sama tu nejsem,děti tu mam a nějak nikoho Oto teď nepotřebuju.Nikdo mi nechybí.A díky Miu já sem i teď ráda že sedim a že jsou záda zatim v klidu,včera sem si s nima užila dost.A kolektiv zatim fakt nejlepší za všechny ty místa kde sem byla.Jenže je to bohužel asi tim že je to tak 70% cizinců a s nima vycházim dobře,nevim čim to je a proč to tak je??

jaký (Pá, 21. 2. 2020 - 21:02)

jako debilovi, ty jsi debil!!!! Ukazuješ to v každém příspěvku.

Ota (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

Ježiš vám jsem nic nepsal! Jak napsala že se tam válí a sama tak bych nejradši se sebral a jel za ní.Ať si Sergej trhne! Stačilo mi říct že nesouhlasí a já už bych mu to neříkal a mohli jsme pokračovat tak jak jsme začli.Ale jeho chyba,ať si trhne,když píše slova že bez komentáře.Jako debilovi! A že jsem mu pral tenkrát věci když byl mastnej a špinavej a postaral se i o něj na to už asi zapoměl.

Mona (So, 22. 2. 2020 - 08:02)

Oto, už se vzpamatuj. Myslím, že to, že jsi Sergejovi jednou vypral, ti 100x vrátil, když ti Milunu půjčil. Nebo to pro tebe bylo tak málo? Stáhni se do pozadí. Když Milunu miluješ, doufej že ona na tebe nezanevře, ale myslím, že nyní, když má konečně rodinu, lidi kteří ji nějakým způsobem milují, je zbytečné kontaktovat Sergeje. Odpověděl ti dobře. Když nechceš jinou ženu než Milunu, čekej. Jestli si to Miluna podělá, stejně u tebe doma skončí. Akorát, že pak bude nenávidět tebe. A to přeci nechceš, tak se k ní chovej jako k zadaný ženě.

Ota (So, 22. 2. 2020 - 16:02)

Máš pravdu Mono už ho kontaktovat nebudu.Ale jak čtu tak je Milušce nejlíp stejně samotnej takže to znamená asi i když je on pryč:) A máš pravdu jinou nechci. Miluško a jak mi nadávál a kam vůbec jel? Taky ti přeji ať ti to co nejmíň utíká.Já šetřim na řidičák a pak zkusim to co jsem ti říkal.V obchodě už je to na bendu a vypadá to že budeš brát víc než já:)

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 08:02)

ale vylízat ji může jako v neděli, ne? a ona ho vyhonit

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 08:02)

Ne. To je nevěra. A za tu se trestá.

Mia 22 (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

Milu užívej si volna a samoty a zregeneruj síly. To je dobře, že se ti v práci líbí a máš dobrý kolektiv, to se hned jinak pracuje.

slizoune (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

válej s v tom svým kutlochu a neopruzuj.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

ty bys potřeboval doopravdy tu perdel natrhnout

zase (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

se chceš někam vetřít? Umíš něco jinýho?

Ota (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

Tak to bych se nejradši zajel válet za tebou.Nešlo by to? A nevim jestli ti to Sergej říkal ale ještě ve středu jsem mu zkoušel psát a vysvětlit mu to znova všechno ale odepsal mi jen: Bez komentáře.Milunko nepřijde mi to normální.Proč je takovej? Vždyť já ho měl rád a on se takhle zabejčí.No mám na něj akorát vztek.A jak mi tu někdo psal že jsem pro tebe jen hovno,tak mně to je jedno Milunko ať si myslí co chce.Ty jsi mě neodkopla jako on.

to (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

jsi opravdu tak blbej, že nic nechápeš? Už se ti zde několikrát psalo, že by ti KAŽDEJ chlap šlápl do úsměvu za to, co jsi požadoval. Pravdu má Sergej, ne ty. A raduj se, že tě jen odkopl ale nenakopl.e

Miluno, (Pá, 21. 2. 2020 - 18:02)

cikány jsi si kupovala za peníze, který jsi kradla rodičům a Vildovi.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 19:02)

Já myslim toho sráče kterej ze mě vytahl přes sto tisíc jak si vymýšlel že je to na náš byt.S nim sem byla oběť protože sem mu naletěla.Ale už dost s nima.Teď sem tak ráda že mam svuj klid.Sergej na víkend odjel a do práce taky už dnes nemusim.Tak se válim a obklopila sem se jídlem a chci aby to utíkalo co nejpomaleji.Tohle sem tak potřebovala.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

celá Miluna

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

A Anna a Jana to je fakt to je podobný.Tak doufam že u mě to bylo opravdu švédka,snad neříkala třeba šmejdka:-D

Reklama

Přidat komentář