Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

Tak to bych se nejradši zajel válet za tebou.Nešlo by to? A nevim jestli ti to Sergej říkal ale ještě ve středu jsem mu zkoušel psát a vysvětlit mu to znova všechno ale odepsal mi jen: Bez komentáře.Milunko nepřijde mi to normální.Proč je takovej? Vždyť já ho měl rád a on se takhle zabejčí.No mám na něj akorát vztek.A jak mi tu někdo psal že jsem pro tebe jen hovno,tak mně to je jedno Milunko ať si myslí co chce.Ty jsi mě neodkopla jako on.

to (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

jsi opravdu tak blbej, že nic nechápeš? Už se ti zde několikrát psalo, že by ti KAŽDEJ chlap šlápl do úsměvu za to, co jsi požadoval. Pravdu má Sergej, ne ty. A raduj se, že tě jen odkopl ale nenakopl.e

Miluno, (Pá, 21. 2. 2020 - 18:02)

cikány jsi si kupovala za peníze, který jsi kradla rodičům a Vildovi.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 19:02)

Já myslim toho sráče kterej ze mě vytahl přes sto tisíc jak si vymýšlel že je to na náš byt.S nim sem byla oběť protože sem mu naletěla.Ale už dost s nima.Teď sem tak ráda že mam svuj klid.Sergej na víkend odjel a do práce taky už dnes nemusim.Tak se válim a obklopila sem se jídlem a chci aby to utíkalo co nejpomaleji.Tohle sem tak potřebovala.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

celá Miluna

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

A Anna a Jana to je fakt to je podobný.Tak doufam že u mě to bylo opravdu švédka,snad neříkala třeba šmejdka:-D

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Jo přesně Bianko kolektiv je velká část spokojenosti.I když třeba občas cítim že už nemůžu tak tam začnou něco říkat co třeba pobaví.Nebo něco vyprávěji o svých zemích,rodinách,nikdo mi nenadává a člověk poslouchá a zároveň to odsejpá když třeba už nemůže jak to jede dokola.Ale nadruhou stranu neni to nějaká zodpovědnost,nemusíš tolik přemýšlet a jako hlavu máš volnější a prostě jedeš jak stroj.Ale pak sem strašně ráda za změnu polohy,chůze po halách,odvoz zboží prostě jakkoukoliv změnu od jednotvárného pohybu který třeba v mém případě je 2-3h v kuse než dostanu za úkol změnu.

bianka (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Mít dobrý kolektiv v práci, je výhra Miluno. Máš práci, kde si po zadání hledíš svého a myslím si, že ti směna utíká. Výrobní práce jsou takové, jak píšeš, tak vydrž. :-)

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

A to sem jí ještě nejdřív místo švédka rozuměla švestka:-))

bianka (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Nám se jedna nová pracovnice představila jako Jana a my slyšely Anna, tak jsme jí dlouho oslovovaly Aničko, a ona se tím bavila, nevadilo jí to.:-)

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

Tak si to pak taky pustim jestli se v nich uvidim.Tak sem to v práci zvládla dneska těsně zase když už sem nemohla.Dneska mi nedostala tak ospalost jako ty záda,to je takovej kazič posranej! A to si je masíruju,mažu gelama,prášek sem včera měla a v práci opět začli.Zato sem tam spokoená s kolektivem,jsou to hodně cizinci a tak si tam sama připadam jak v cizině a nikdo mi z nich nebuzeruje.To je snad první práce kde vycházim s kolektivem.Dokonce mi i jedna řekla že vypadam jak švédka.Ono si každej dělá a nebo to u pásu navazuje a nějak je to jiný než ty obchody kde mi znervozňujou pohledy nakupujících nebo v nemocnici kde když člověk chytl sestru megeru tak to všechno kazilo.

Největší (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

obětí byl za poslední dobu asi Jirka. Jinak většinou obecně každý, kdo jí padnul do rány, to nějak odnesl.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

Jaká oběť prosim tě?? To píseš jak kdybych byla vrah!!

... (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Ta slečna je ti podobná smýšlením, ne vzhledem. Jako je tvá reakce : "Jaká oběť prosim tě?? To píseš jak kdybych byla vrah!! " Černá nebo bílá, nic mezi tím. Oběť není jen člověk, který přišel o život díky násilnému činu, ale i ten, kdo je v partnerství s manipulátorem a neví si rady, jak vše řešit.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 18:02)

To je už jen o názoru kdo je oběť.Klidně sem to mohla být já.Záleží jak kdo to vidí.U cikánů sem to byla já jak mi podělal ten zmrd o peníze.Ale nemá cenu už to rozebírat tu hnusnou minulost.Teď chci mít chvíli tady doma konečně svuj klid a pěkně mi začíná provokovat že zase už tam slyšim kluka posmrkávat! Od Sergeje to nechytli a teď zas posmrkává!

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

toho má víc než jen HPO

? (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Kdo je více postižený touto poruchou?
Ota nebo Miluna?

... (Pá, 21. 2. 2020 - 11:02)

Na You tube je možné sledovat výpověď dvou dívek ( jedna češka, druhá slovenka ), které jsou poznamenány mentální poruchou HPO ( hraniční porucha osobnosti ) a jejich nároky, jak by se měli chovat lidé v jejich okolí. Jsou velmi podobné tomu, co čteme od Miluny : s námi je potřeba jednat v rukavičkách a plnit nám naše přání, vy buďte shovívaví k našim úletům. Jedna z nich se rozčiluje, že jsou i videa, která před soužitím s lidmi s různými mentálními poruchami varují, lépe řečeno uvádějí např., co u běžného člověka je rozmar, u těchto lidí trvalý neměnný stav. Je dobré si to informativně projít a mít na paměti, že "zaháčkovat" se mohou pouze lidé, kteří mají malé sebevědomí a nedostatečnou sebeúctu.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Já si vždycky říkal že Miluna je nějaká divná,jiná.Je to poznat podle psaní.A myslim že v pořádku neni ani Ota ani Sergej.Víte co myslim,vrána k vráně.A jak se přesně jmenuje název videa,taky bych koukl.Je tam toho víc tak nevim jaký konkrétní jsi viděl(a).

... (Pá, 21. 2. 2020 - 13:02)

Ano, na JT je toho víc. Mne zaujala Eraill Clé ( češka ), u které je možné vypozorovat "nádech" Miluny a Alessandra de Noir ( slovenka ) v trošku jiném stylu. Jan Dvořák 12. O hr. poruše osobnosti - zabývá se o HPO a jiných mentálních poruchách z druhé strany ( podle všeho si sám prožil partnerství s nimi ). Taky si myslím, že Ota a Sergej jsou svým způsobem "oběťmi", ale to je taky jen pohled zvenku, nejsem v jejich hlavách

Reklama

Přidat komentář